PDA

View Full Version : Ще правим 1 година и спорим за глупости



аз ;)
08-15-2006, 15:17
Та с приятеля ми скоро правим 1 година. Аз искам да го отпразнуваме. И той естествено. НО има едно голямо НО
Спорим за глупости. Аз му викам: искам да си запалим свещи да си слушаме музика, да пием винце ;)
Той: еми аз нямам пари отде ще ги купя тия свещи?? Трябва да се карам с нашите да ми дадат пари.
И аз викам: Еми добре де, заведи ме на паметника в гората, за там не ти трябват пари.
И той вика: еми най-много да се загубим в пещерите. Аз не ги знам къде са пещерите. А на паметника е тъпо.
Аз викам: добре де, не е казано, че трябва да харчим пари, искам да ме изненадаш, да ме трогнеш поне с нещо мъничко. Ако ще любовно писмо ми напиши.
Той ми вика: Еми и аз искам романтика, ама за тая романтика трябва да взема пари.
И вече просто ми писна да спорим. :( Най-малкото нещо, което е, не искам да се карам с него. Аз искам да си изкараме готино. Не искам да си изпросвам романтиката, искам той да ме изненада. Искам той сам да се сети... ама... Ох, дайте съвети какво да измислим, което не изисква абсолютно никакви пари, защото той като чуе за пари и настръхва. Дори и като става въпрос за някакви си свещи от 20 стотинки :-s

Mike-Jones
08-15-2006, 15:30
: stranen tip naistina za priqtelkata i se svidi edno pismo da ti napishe pone ne iziskva pari a jelanie

priti_kiti
08-15-2006, 15:35
Тъпо... ако бях на твое място няма да правя или предлагам никви планове повече,а щях да изчакам до деня на годишнината и да видим той кво е измислил...

BeBencEto
08-15-2006, 15:38
macka kak ochakvash da te iznenada kato go karash da te zavede edi kude si ili da kupite edi kakvo si...toi moje bi ima plan...nedei za vsichko da mu kazvash kakvo da pravite...ostavi go i samo moje :-)

аз ;)
08-15-2006, 15:49
macka kak ochakvash da te iznenada kato go karash da te zavede edi kude si ili da kupite edi kakvo si...toi moje bi ima plan...nedei za vsichko da mu kazvash kakvo da pravite...ostavi go i samo moje :-)

Там е работата, че той няма никакъв план. Познавам го. Няма да ме изненада. 7 месеца го бъзиках да ми подари цвете и на 8 март най-после ми подари цвете. Той ме изкарва, че искам много от него. Че не мога да се поставя на негово място. Ебаси свещите са 20 стотинки, а дядовото винце е 90 стотинки. Виното от мене не е проблем. Толкова ли много искам?? Не, аз се отказах да споря с него, защото знам, че само ще тъпчим на 1 място и няма да стигнем до консенсус. Ще чакам до годишнината и да видим дали нещо ще му просветне.
Писмо няма да ми напише, защото го мързи. Култовото изречение беше : "Е, добре де, за какво трябва да ти пиша писмо? Не мога ли да ти кажа тези неща, защо трябва да си играя да ги пиша?" ](*,)

CrazyWitch
08-15-2006, 16:01
Спокойно и моя приятел не иска да ми пише писмо. Карам го от месец някъде. :-) Ама той... Естествено като му казах, че с нищо не може да ме изненада той взе, че се обиди. Споко.. има ги и такъв тип момчета. Лошото е, че твоя е много стиснат. Не .. не ме разбирайте по-погрешен начин. Та самата ти казваш "Свещи от 20ст.! Колко му е?" Дойде време пак да направя сравнения с приятеля ми. И той цени парите си.., но такова нещо не съм виждала и се надявам да не видя. Както той така и аз даваме по някой лев за нещо си. Защо ти не приготвиш изненадата? И след самия прекаран ден с него да му споменеш какъв характер е как се чувстваш, какво правиш ти, а той не. :-)

08-15-2006, 16:24
Много интересен човек. Аз като се замисля какви пари пръскам по разни парантии, да не говорим за човек, към който имам истински чувства... Всеки си има подход, не знам какъв му е проблема на твоя човек, честно, за първи път чувам за подобно нещо.

WindWaker
08-15-2006, 16:25
ami moje da nqma tolkova pari kolkoto teb naprimer.

sladka_zaika
08-15-2006, 16:35
"Спокойно и моя приятел не иска да ми пише писмо. Карам го от месец някъде"
sry ama spored men toi ako iska 6te go napravi.za kvo da go kara6??kade e smiusula togava??da ima6 pismo,koeto e napisal po prinuda???

аз ;)
08-15-2006, 16:39
Че няма пари - няма. И аз нямам пари. Ама не се шашардисвам при мисълта за свещи от 20 стотинки... Толкоз пък не е беден, че да не може да вземе от техните 2-3 лева. Знам колко пари има, все пак. Ама и това не искам от него. Искам жест. Жестовете, вниманието - не изискват пари. Колко му е да ме заведе някъде така на по-романтично местенце. В гората, в планината. Не е задължително да дава пари. Незнам какво му стана на тоя човек. Обикновенно за всеки месец, който правим заедно, правим по нещо малко. Я подаръче, я вечеря да си приготвим. Ей такива нещица. Пък сега какво му стана... Незнам какво го прихвана. :-k

TSecret
08-15-2006, 17:25
sia se uverih 4e i az ne sam popadnala na niakoi izvanzemen ami i drugite sa takiva.... i kato 4eta istoriqta ti napodobqva moita.. pri men nakraq ni6to ne se polu4i-ne praznuvahme godinka samo si podarihme taka o4akvanite ot nego podaraci koito mi skosiha nervite... moleh za cvete,za niakva iznenada no toi kaza 4e ne moje da izmisli ni6to s koeto da me iznenada..

08-15-2006, 19:28
Нз...аз лично бих спретнала изненада и ... романтична вечер,понеже ще я направя такава каквато искам,вместо да се надявам че ТОЙ ще се сети вс по ноти..както трябва да е ...и ние скоро правим годинка.. ама ,мисля аз да правя изненади. : )

Ice_Queen
08-15-2006, 19:29
Нз...аз лично бих спретнала изненада и ... романтична вечер,понеже ще я направя такава каквато искам,вместо да се надявам че ТОЙ ще се сети вс по ноти..както трябва да е ...и ние скоро правим годинка.. ама ,мисля аз да правя изненади. : )

сру

08-15-2006, 19:55
ахахха да бе, ще си харча паричките за жена. NEVER :smt016

iiirish
08-15-2006, 22:39
Та с приятеля ми скоро правим 1 година. Аз искам да го отпразнуваме. И той естествено. НО има едно голямо НО
Спорим за глупости. Аз му викам: искам да си запалим свещи да си слушаме музика, да пием винце ;)
Той: еми аз нямам пари отде ще ги купя тия свещи?? Трябва да се карам с нашите да ми дадат пари.
И аз викам: Еми добре де, заведи ме на паметника в гората, за там не ти трябват пари.
И той вика: еми най-много да се загубим в пещерите. Аз не ги знам къде са пещерите. А на паметника е тъпо.
Аз викам: добре де, не е казано, че трябва да харчим пари, искам да ме изненадаш, да ме трогнеш поне с нещо мъничко. Ако ще любовно писмо ми напиши.
Той ми вика: Еми и аз искам романтика, ама за тая романтика трябва да взема пари.
И вече просто ми писна да спорим. :( Най-малкото нещо, което е, не искам да се карам с него. Аз искам да си изкараме готино. Не искам да си изпросвам романтиката, искам той да ме изненада. Искам той сам да се сети... ама... Ох, дайте съвети какво да измислим, което не изисква абсолютно никакви пари, защото той като чуе за пари и настръхва. Дори и като става въпрос за някакви си свещи от 20 стотинки :-s

ти да не си от шумен?

strange__
08-15-2006, 23:16
Еми до човек си е...ти за една година би трябвало да си разбрала,че е по-стиснат ии да си се примирила :wink: Ние с моя приятел още на първия месец се разбрахме,че няма да празнуваме месеците,тоест няма да си подаряваме подаръци или да организираме романтични вечери....сега правим половин година и ми се иска да ме изненада,но не съм повдигала въпроса,защото го познавам и знам,че така най-много да се скараме..ако се сети ще бъде прекрасно,ако не ще поговоря с него.Защо и ти не изчакаш да видиш той какво е намислил?!Все пак нали се опитва да те изненада, може в това да се прави,че е му пука да се крие тази изненада ;-)

silv
08-15-2006, 23:20
Verno si e stranno,to e normalno da sporite,ve4e godina ste zaedno,ama za tova...toi ne mn zle,ot gledna to4ka 4e vsi4kite mi priqteli vsi4ko biha dali za priqtelkite si..Ne znam,moje da ima nqkakyv drug problem i taka da iska da ti go pokaje ... ;)

аз ;)
08-16-2006, 07:56
anito.sl, да, мацка, от Шумен съм. :)

С приятеля ми се оправихме. Вчера като повдигнах въпроса и той ми вика: "Много искам да те заведа на ресторант, на Балкан, където ти искаш. Надявам се да ми дадат пари, а ако не - или у вас, или у нас ще го отпразнуваме двамцата, ще си изкараме яко."
Аз му казах: "Спокич, аз ще взема някой лев, и ти ако вземеш някой лев и ще го измислим, ще си изкараме готино." Общо взето всичко се нареди на 6 :) Явно аз бях прекалено крива следобяда и му изкарах нервите, защото спора се започна от съвсем друго нещо, и като ми мина, и всичко се нареди. Нз просто и аз, и той бяхме криви и само си мърморехме за глупости. Сега всичко е ок, оправихме се :) :smt007 :smt008

iiirish
08-16-2006, 08:13
anito.sl, да, мацка, от Шумен съм. :)

С приятеля ми се оправихме. Вчера като повдигнах въпроса и той ми вика: "Много искам да те заведа на ресторант, на Балкан, където ти искаш. Надявам се да ми дадат пари, а ако не - или у вас, или у нас ще го отпразнуваме двамцата, ще си изкараме яко."
Аз му казах: "Спокич, аз ще взема някой лев, и ти ако вземеш някой лев и ще го измислим, ще си изкараме готино." Общо взето всичко се нареди на 6 :) Явно аз бях прекалено крива следобяда и му изкарах нервите, защото спора се започна от съвсем друго нещо, и като ми мина, и всичко се нареди. Нз просто и аз, и той бяхме криви и само си мърморехме за глупости. Сега всичко е ок, оправихме се :) :smt007 :smt008

:D като спомена паметника и гората и веднага зацепих :D а пък Балкан е хубаво място, ние скоро ходихме, но на втория етаж много хапят комарите :mrgreen: радвам се, че ще се оправили. успех занапред :wink: