PDA

View Full Version : bqlo



08-15-2006, 18:09
Imam techenie koeto e mn mn mn slabo, ponqkoga pyk mi capa mnogo belioto.nqmam vyzmojnost da hodq na ginekolog pak, mn prichini ima za tva, ta kajete mi za nqkvi svqshtichki li da si slagam ili promivka sys smradlika ?

i'm so excited!
08-15-2006, 18:16
само гинеколог може да ти каже какво да използваш. защо да нямаш да възможност да отидеш?!
според мен тук става въпрос за нормалното течение, което си го има всяка жена, и което по време на овулация може да се засили(:
но тъй като не съм лекар, това са само предположения

gal4eto
08-15-2006, 21:01
probvai s tetra mnogo pomaga

`Death`Whore`
08-15-2006, 21:01
А защо аз мисля, че такива свещички се продават само с рецепта? Може и да бъркам...обаче те не са Аспирин.

08-15-2006, 21:50
MI BQLOTO TE4ENIE E NORMALNO,PO4TI VSQKA JENA GO IMA,TOVA SA DUMITE NA GINEKOLOG.BQLOTO TE4ENIE PODDURJA ESTESTVENATA SREDA NA VLAGALI6TETO I PODPOMAGA DA NE NAVLIZAT BAKTERII.MOETO NAMALQ KATO POLZVAM INTIMEN GEL NA `REGAL`,TOI IMA EKSTRAKT OT SMRADLIKA I MI NAMALI ZNA4ITELNO TE4ENIETO.PREPORU4VAM TI GO DA GO POLZVA6,NE E SKUP INTIMNIQ SAPUN OKOLO 2.50 E .

i'm so excited!
08-15-2006, 21:54
А защо аз мисля, че такива свещички се продават само с рецепта? Може и да бъркам...обаче те не са Аспирин.
продават ги и без рецепта, а не би трябвало.
че разни малки моми, чули-недочули, като почнат да си правят експериментите...