PDA

View Full Version : Moderated:С какво се рисуват временни татуировки?



patty_ncet0
08-15-2006, 19:23
MOLQ NQKOI AKO ZNAE DA MI KAJE S KAKVO SE RISUVAT VREMENITE TATUIROVKI. PROBVAH S KANA,BOQ ZA KOSA, TU6 I MASTILO NO...NI6TO:( ILI AZ NE GO PRAVQ KAKTO TRQBVA ILI NZ POMOGNETE MI PLSSSSSS!


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

ErinEverly
08-15-2006, 20:07
Принципно се рисува с кана. Даже има едни специални маркери с кана. А оттам-нататък - бог знае къде грешиш.

patty_ncet0
08-15-2006, 20:20
ok de kvo q prai6 taq kana?i do kolkoto znam ima specialna kana deto struva 60 lv. ama ne mi se dava tolkova. i kadeto sam 4ela pi6e6e 4e se risuva s obiknovena kak po to4no stava????????????/

dessy.
08-15-2006, 20:42
Moqta tatuirovka q praviha s kana struva6e 5lv no na men mi q napraviha bezplatno shtoto sym VIP :mrgreen:

`Death`Whore`
08-15-2006, 20:44
Къната се сварява и се рисува с нея, докато е топла. Купи си индийска къна, 1.50 е пакетчето.

patty_ncet0
08-15-2006, 20:50
10x:) samo 1 v1pros4e kogato se "svari" kanata i posedi malko vreme se sg1stqva s kakvo da q razredq?

`Death`Whore`
08-15-2006, 20:51
С гореща вода.

Obitax
08-15-2006, 21:01
po dobre si pravete istinski tatosi . kvi sa tiq izmi6liotini da se risuvate s kana ?? :shock: :shock:

Мирела
08-16-2006, 09:41
po dobre si pravete istinski tatosi . kvi sa tiq izmi6liotini da se risuvate s kana ?? :shock: :shock:
Защото като си направя постоянна татуировка: 1.Следа няколко години като ми се промени вкуса и вече не ме кефи, ще се цудя как да я крия. 2.Като стана на 60 години, като надебелея и кожата ми се отпусне, татуировката ще изглежда застрашително.
Обаче след като се изтрие татуировката с къна остават черни косъмчета и е грозно. Аз се чудя какво да правя, за да ги изсветля - ще пробвам с кислородна вода. Оцветили са се съвсем миниатюрни косъмчето на кръста ми, които не бях и предполагала, че съществуват :mrgreen:

Mims
08-16-2006, 10:03
има специални маркери за рисуване по кожата ама не ги знам какви са просто съм чувала за тях

sun4e
08-16-2006, 10:06
по-добре с кана си направи незнам колко струва щото като бях на море ми направиха такава с кана струваше 10лв и издържа 1 седмица и няколко дена там :)

FiSoLiNka
08-16-2006, 11:08
Az pretpo4itam istinska ,ama kato nqma za sega se kefq na vremena ... ama nz s kvo mi q pravqt ..s ne6to 4erno mai :D :D :D :D

08-16-2006, 11:21
4uvala sym,4e ima vremenni za po nqkolko meseca daje i za godina-ima li naisttina takiva i te sy6to li sa s kyna i pravqt li takiva v studiata za tattoo

Amayo
08-16-2006, 11:37
Къната като е суха се разрежда с кислородна вода :idea: :idea: :idea:

fake
08-16-2006, 11:48
4uvala sym,4e ima vremenni za po nqkolko meseca daje i za godina-ima li naisttina takiva i te sy6to li sa s kyna i pravqt li takiva v studiata za tattoo
няма такива.

Heili
08-16-2006, 17:58
Моята я правиха с туш.Чувала съм че с кана също става

FiSoLiNka
08-16-2006, 20:28
Моята я правиха с туш.Чувала съм че с кана също става

I moqta e takava :)

MyCuHkA
08-16-2006, 23:10
Има такива татуси които са за по 3 месеца, 6 месеца или 1 година, но много малко хора се навиват да ги правят защото не е сигурно, че този татус ще се махне.Той пак се прави с игла, но после би трябвало да се махне, но в повечето случаи само избледнява и остава.Затова ако някой иска да си направи "временна" по-добре да си направи истинска.

FiSoLiNka
08-17-2006, 09:30
abe stana mi interenso kak se pravi s kana?? oi hubavo li stava

NaDuFcHe
08-17-2006, 09:33
Az sum si pravila s kana mn qko sedi i zidurja kum 3-4 meseca.Maika mi daje mislehse che e istinska mnogo goino sedi...Naznam kak tochno stva nomera shtoto mi beshe na gurba i ne sum gledla dokato q praveha...No mislq che 1vo ti q ochertavat i sled tova q zapulvat s kanata i otgore q zamazvat s oshte enhsto siz a da e po-izdrujliva...

Mystery
08-17-2006, 14:59
С къна се рисува. Има и такива маркери за рисуване по тялото, но незнам от къде може да си купиш. Виждала съм и с туш да правяг.

bub4eto
08-17-2006, 15:57
Az sum si pravila s kana mn qko sedi i zidurja kum 3-4 meseca.Maika mi daje mislehse che e istinska mnogo goino sedi...Naznam kak tochno stva nomera shtoto mi beshe na gurba i ne sum gledla dokato q praveha...No mislq che 1vo ti q ochertavat i sled tova q zapulvat s kanata i otgore q zamazvat s oshte enhsto siz a da e po-izdrujliva...
bi li spodelila kyde(v koe studio) i gore-dolu ceni i ne6to pove4e:)

patty_ncet0
08-17-2006, 20:51
4etah nekade 4e se slagalo ampula s antiiotik ili ne6to takova. vqrno li e tva? i v kanata slaga li se ne6to drugo?(blagodarq na vsi4ki za napisanoto tukmnogo mi pomognahte:P)

lunnoto_momi4e
09-09-2006, 22:03
s obiknovenna kuna.kunata se smesva s voda i se risuva po kojata s 4etka za risuvane s boi4ki.

fake
09-09-2006, 22:40
Az sum si pravila s kana mn qko sedi i zidurja kum 3-4 meseca.Maika mi daje mislehse che e istinska mnogo goino sedi...Naznam kak tochno stva nomera shtoto mi beshe na gurba i ne sum gledla dokato q praveha...No mislq che 1vo ti q ochertavat i sled tova q zapulvat s kanata i otgore q zamazvat s oshte enhsto siz a da e po-izdrujliva...
сигурно и 3-4 месеца не си се къпала...няма начин къна да издържи толкова.

GLeZoRanA
09-09-2006, 22:54
Аз до колкото знам ги правят с къна и слагат някъв син камък и с туш , поне така съм чувала.. ама като знам мойта колко издържа.. аз сама като си ги правих само с къна издържаха повече :mrgreen:

DeSsY`
09-09-2006, 23:52
Така.. На морето съм гледала, когато ми правиха на мен.. Значи избираш си определена татуировка от каталога, върху нея те слагат паус (оризова хартия) и я очертават . След това ти намазват кожата със спирт, и отворе внимателно се слага пауса, така че като се очертае от химическия молив, да не се размаже. След като се очертае вече е лесно, с къната и с тънка четка или клечка за зъби се запълва татуировката, оставя се за около час да престои, после отмиваш и си готов! :))

молец
09-09-2006, 23:57
ХЬяхя
Всички ли си правят татуировки с кАна?(с ударение на голямото А)
:lol:
А аз си мислех,че кАната е съд за течности...хахахах

ogi
09-11-2006, 15:23
какво е туш ?
а с кана от колко до колко време ще издържи ?

gama64o
09-13-2006, 13:08
аве с туш по същия начин като с кана ли се нанася?
чакаш няколко часа и отмиваш?
ами колко време ще издържи ? :-k

SuN4o_F
09-13-2006, 23:36
Az sum si pravila s kana mn qko sedi i zidurja kum 3-4 meseca.Maika mi daje mislehse che e istinska mnogo goino sedi...Naznam kak tochno stva nomera shtoto mi beshe na gurba i ne sum gledla dokato q praveha...No mislq che 1vo ti q ochertavat i sled tova q zapulvat s kanata i otgore q zamazvat s oshte enhsto siz a da e po-izdrujliva...
сигурно и 3-4 месеца не си се къпала...няма начин къна да издържи толкова.
off nadufke stiga pisa gluposti mn se izhvarlqsh 4esno... v edna tema za kecove mania be6e pisala 4e dala 100lv molq te prestani da se izlagash... vij sega za tatosite naistina moje da izdarjat v/u teb 3 4 meseca kato ne se kapesh...

john_kaleka
02-11-2007, 18:00
abe zemi pitai nekoi deto si razbira ot tia raboti kvo pishesh po tia forumi !naprai si postoianna kvo se izlagash s teq :smt019

sladko`eFche
02-12-2007, 05:27
i az 6te si pravq vremenna no s tu6 nz to4no kak stava :}

hollaback_girl
02-13-2007, 19:38
Апф....мога да ти кажа как се прави с къна.
1. Намери си хубава индийска къна(на прах), утайка от кафе или черен чай,тинктура от лимонов сок, захар и зехтин, една купа, дървена лъжица, найлонов чорап или ситна цедка, чаена лъжичка, дървени пръчици/мн тънка четка за рисуване на ръка, спирт, гъбичка, Найлонови ръкавици, найлоново пликче за шприц, някакъв вестник, да не оцапаш.

2. Къната трябва да е мн фина, да не е на бучици, затова първо я пресяваш добре( използвай найлоновия чорап или ситната цедка). Кафето/чаят подсилват цвета и го правят по-тъмен. За този ефект към количеството вода, посочено на опаковката, добавяш две чаени лъжички отвара от кафе/чай и оставяш да се утаи. В горещата вода се добавя къната, с постоянно бъркане докато се образува каша.

3.Измисли си рисунка. Нарисувай си контурите с химикалка примерно. Част от сместа се изсипва в шишенце с остър връх(от боя за коса) или в найлоново пликче за шприц и попълваш татуировката. Докато татуировката съхне, многократно я тушираш с памуче, напоено с лимонов и захарен сироп(в отношение 2:1). Колкото по-дълго остане къната, толкова по-добре. Най-добре да преспиш с нея. За да не се рамзмаже някъде я покрий с няколко пласта марля и прикрепи с лейкопласт. На сутринта остъргваш с лъжичка. За да е перфектна татуировката, кожата трябва да е напълно чиста и да не е мазна. За препоръчване е да се направи допълнителен пилинг и полсе да минеш участъка със спирт.

Този е начина да си направиш в домашни условия. Ако ти е трудно си намери някой да ти помогне.

LilDevil
12-23-2007, 22:09
AZ PRAVQ VREMENI TATTOOSI NA MORETO KOITO ISKA INFORMACIQ S KVO SE RISUVAT ILI SQKVI TAKIVA 6TOROTII DA MI PI6E NA SKAIPA I MOGA DA MU NAPRAVQ IMAM ORIGINALNA SIRISKA KANA (S KOQTO SAM BA4KAL I NA MORETO) (koito e ot plovdiv moga da mu napravq)

skaipa mi e

mr.tatoo1

geriz
07-11-2008, 18:45
az neska si napravix tattoos s kana i da ti kaja izob6to ne stryva sedqx 5 4asa s kanata i kato q otmix stana o6te po golqmo laino.... :(