PDA

View Full Version : Da izgybi6 Isaya



08-15-2006, 20:18
poneje gledah filma,no ne mojah da go dogledam,se 4ydeh dali nqkoi,koito go e gledal moje da mi kaje kak svur6i,za6toto az ne mojah da go dogledam zaradi smotaniq si brat,koito iska6e da gleda ma4a .... pri koi ostana nai-nakraq Isaya?az go gledah do momenta,v koito go otvedoha s kolata i toi pla4e6e.6te sum mn blagodarna ako nqkoi mi pomogne

08-15-2006, 20:21
ot toq ujasen cvqt me zabolqha o4ite. :smt013

zzzz
08-15-2006, 20:21
ne moga da svikne i maika my pak go varna pritazi kadeto go e osinovila fillma be6e strahoten mnogo mi haresa

08-15-2006, 20:25
ne moga da svikne i maika my pak go varna pritazi kadeto go e osinovila fillma be6e strahoten mnogo mi haresa

da ... naistina be6e mn qk ... naistina mi se iska6e da vidq kraq .... no yvi mn blagodarq za otgovora,a istinskata my maika mn li plaka kato go vurna .... a kak reagiraha tezi,koito go bqha osinovili?blagodariha li na maika my?

FlowerinesS
08-15-2006, 20:39
Хм,филмът свърши така:дадоха как осиновителката идва в градината(училището?) и как детето много се зарадва..после седнаха на пода и започнаха да си играят с един конструктор-биологичната майка,осиновителката и детето. :wink:

*an4eto*
08-15-2006, 20:46
Хм,филмът свърши така:дадоха как осиновителката идва в градината(училището?) и как детето много се зарадва..после седнаха на пода и започнаха да си играят с един конструктор-биологичната майка,осиновителката и детето. :wink:
blagodarq ti zlato si ;) ... a vse pak nqkoi po-gore be6e kazal 4e bilogi4nata maika go vru6ta na istinskata ... tova taka li e?