PDA

View Full Version : IZPRAVQNE NA KOSATA



malka_kukla
08-15-2006, 21:33
ZDRAVEITE NA VSI4KI :smt006 !ISKAM DA VI PITAM DALI STE POLZVALI NQKUV 6AMPOAN ZA IZPRAVQNE NA KOSATA,ILI NE6TO DRUGO,STIGA DA NE E PRESA.OBRA6TAM SE KUM HORATA S 4UPLIVI KOSI,ZA6TOTO MOQTA E TAKAVA.PISNALO MI E VSEKI DEN SAS SO6OAR I 4ETKI.DAITE SUVET O:) :-D

ProstoAz
08-15-2006, 21:36
Няма такова нещо.
Аз преди използвах едно за изправяне на косата на Londa, но пак трябваше косата да се суши със сешоар... :-k

08-15-2006, 21:44
ako nameri6 takova ne6to kaji,6tot i az sym taka vseki den q izpravqm s presa

08-15-2006, 21:45
i moqta kosa e ujasna.kato ovca sum ama me murzi da si izpravqm kosata postoqnno sus se6oar i si hodq taka.nito 6ampoani,nito pqna,nito lak.ni6to ne deistva.a s presata stava bavno i rezultata ne e osobeno dobur. :smt010

ProstoAz
08-15-2006, 22:05
Добре де. Така като се замисля всъщност съм чувала за някакво трайно изправяне на косата (за 6 месеца да речем), което обаче мн. я уврежда. Това е решението за вас щом не ви се занимава да си изправяте косата всеки ден.

strange__
08-15-2006, 22:08
А какво ви пречи да си стоят чупливи косите? :-s

08-15-2006, 22:08
ti sama kaza,4e q uvrejda stra6no mnogo i nqma smisal.po-dobre taka otkolkoto bez kosa. [-(

08-15-2006, 22:11
А какво ви пречи да си стоят чупливи косите? :-s
mnogo trudno se poddurja i postoqnno se zaplita,a da ne govorime 4e nqkoi vidove kosi ne sa prosto 4uplivi i kudravi,a ujasno buhnali i bezformeni i izglejda zle.

ProstoAz
08-15-2006, 22:18
А какво ви пречи да си стоят чупливи косите? :-s
mnogo trudno se poddurja i postoqnno se zaplita,a da ne govorime 4e nqkoi vidove kosi ne sa prosto 4uplivi i kudravi,a ujasno buhnali i bezformeni i izglejda zle.

Ами слагайте им пяна!
За да не бухва също така я решете единствено, когато я миете и сте си сложили маска или балсам (за да не се накъсва). Така и да се е заплела ще ви е много лесно да я "оправите", защото ще е мазна и четката/гребена ще се плъзга мн. по-лесно.
Мойта коса е нещо м/у къдраво и чупливо и знам какво е. Не е толкова сложно.

08-15-2006, 22:25
az primerno si miq kosata prez 3-4 dena i ako dotogava ne q re6a stava takova gnezdo,4e posle se mu4a da q otplitam 2 4asa i polovinata mi kosa se izskubva,ako se sre6i stava o6te po zle.mrazq tupata mi kosa. :smt013 :evil:

ProstoAz
08-15-2006, 22:26
За това казвам да не се реше на СУХО. И все пак я мий по-честичко ако можеш... :? Поне през 2 дни. Аз мойта я мия през ден и нямам проблеми. :)

Ani_girl
08-16-2006, 05:57
az sum s 4uplva kosa no q izpravqm s presa no predi da q izpravq si slagam kristali ot tqh kosata mi ne gori i se oformq super sa .kakto znaete kristalite sa za predpazvane ot goreshtata struiq na se6oara i ot presata oformq kosata mnogo dobre :) mnogo sum dovolna dori mislq 4e ot kakto gi izpolzvam kosata mi zapa4na da raste po burzo.a 6to stava za vupros za 6ampoani ili ne6to takova za izpravqne na kosa ne sum 4uvala za tukuv produkt !!

08-16-2006, 07:01
ako nameri6 takova ne6to kaji,6tot i az sym taka vseki den q izpravqm s presai sled 3 god 6e ima6 ne kosa a peru6ina plus tva sa sa na moda 4upkite tui 4e...

hollaback_girl
08-16-2006, 10:30
oo stiga be ne prekalqvaite s taq presa.adski mn uvrejda kosata.az taka dosta 4esto si q izpravqh i ot 1-2 sedmici redovno gorene kari6tata stanaha suhi i grubi i nacaftq,po4na da se zaplita.otidoh na frizior da mi otrejat malko i se poopravi i zasega sam zabravila za presata.a ina4e za 4uplivata ili kadrava kosa-4upkite sa po-sladki a za da ne buhva slagaite pqna na kosata i po vazmojnost da sahne na vazduha,su6ete s nai-niskata stepen na seo6ara s vazmojno nai-hladen vazduh.taka stava i po-blestq6ta.razresvate samo na mokro i q miete po-4esto za da poddarjate hubava forma.gore dolu tva e.

CrazyWitch
08-16-2006, 10:33
Отиди на трайно изправяне на косата. Казвали са ми, че е добро. Иначе аз не съм опитвала понеже си харесвам чупливата коса.

FlowerinesS
08-16-2006, 10:38
Трайното изправяне е на същия принцип като студеното къдрене,самоче косата се изправя по време на процедурата..сами си преценете как ще изглеждате след 6 месеца..а и тази коса ви е за цял живот,нали? :-k

08-21-2006, 23:28
Az li4no sum s super kudrava kosa i ako vi kaja kak q izpravqm,nqma da povqrvate :-D S.........utiq :roll: Samo 4e utiqta trqbva da e na para i prosto si q gladi6 kosata,no bze da zadurja6 mnogo.Izdurja ti m/u 3-4 dena,moje i pove4e,bez zna4enie kolko e kudrava ili 4upliva kosata :lol: Nadqvam se da sum pomognala :-D

™bLaCk`RoSe™
08-22-2006, 09:37
Elseve жълта опаковка.Виждала съм и определено има резултат

LuCkY_YoU
08-22-2006, 10:30
Elseve жълта опаковка.Виждала съм и определено има резултатtazi seriq ne be6e li za izto6tena kosa :shock: ?

GothicGirl
08-22-2006, 16:13
ZDRAVEITE NA VSI4KI :smt006 !ISKAM DA VI PITAM DALI STE POLZVALI NQKUV 6AMPOAN ZA IZPRAVQNE NA KOSATA,ILI NE6TO DRUGO,STIGA DA NE E PRESA.OBRA6TAM SE KUM HORATA S 4UPLIVI KOSI,ZA6TOTO MOQTA E TAKAVA.PISNALO MI E VSEKI DEN SAS SO6OAR I 4ETKI.DAITE SUVET O:) :-D


преди 4 години имах страхотна коса. Във желанието си да я изправям, защото никога не се получаваше, я горих, боядисвах, мацах, стягах. Накрая пих хапчета за косопад.

ElinoR
08-22-2006, 17:13
Хора една моя съученичка е с проблем като вашия с много красива къдрава коса ама много къдрава и все за исправяне мисли.Сешоара и пресата не и помагат и тя действа с ютия седи за околко 3 дни или до когато си измие косата.Пробвайте...ама подхранвайте косата след това и не го правете често,че ще я истощите ужасно.[/b]

LilAngel
08-22-2006, 19:36
Добре де. Така като се замисля всъщност съм чувала за някакво трайно изправяне на косата (за 6 месеца да речем), което обаче мн. я уврежда. Това е решението за вас щом не ви се занимава да си изправяте косата всеки ден.

znam kade v sf pravqt...30-35 lv za gore dolu dulga kosa (do gurdite)
lichno az shte si go pravq no kum oktomvri

AnnGi
08-22-2006, 19:39
Az li4no sum s super kudrava kosa i ako vi kaja kak q izpravqm,nqma da povqrvate :-D S.........utiq :roll: Samo 4e utiqta trqbva da e na para i prosto si q gladi6 kosata,no bze da zadurja6 mnogo.Izdurja ti m/u 3-4 dena,moje i pove4e,bez zna4enie kolko e kudrava ili 4upliva kosata :lol: Nadqvam se da sum pomognala :-D
az su6to znam 4e s iutiq mnogo hubavo se izpravq ama ne e to4no kato presata za6toto kogato si q izpravqte s iutiqta trqbva da ima nqkakva kurpa za da ne q izgorite a s presata napravo q goriteTa iskam da popitam tova Elseve mai be6e to pomaga li?

krem4et0
08-23-2006, 14:15
а аз съм със силно къдрава коса-на фини спираловидни къдрички.Изкъпя ли се бухва-изобщо не мога да я среша като е суха.косата ми става огромна.Мъчила съм се да я изправя-изглеждам много стара така.за това се примирих с къдравото-взех си ролки,слагам си балсам без отмиване,слагам ролките там,където е по-бухнало.Или пък я мачкам с балсам-косата ми е разкошна така.И аз искам права коса,ама няма.за това по-добре да е красиво къдрава.А и къдриците смекчават някой по-остри черти в лицето,с тях изглеждаш по-малка и невинна.А на 21 това е желателно.А и е доста по-рядко срещано.с 1 дума-радвайте се на красивите си къдрави коси и не ги третирайте с боклуци!