PDA

View Full Version : istinski priqtel?



silv
08-16-2006, 00:10
Ne znam dali e imalo takava tema ,no mi e interesno-kolko ott vas imat istinski priqteli?Takiva na koito ste sigurni 4 emoje da raz4itate vinagi i koito sa bili do vas kogato imate nujda...S koito moje da spodelite vsi4ko (po4ti de)imete li i kolko?

SinisterDoll
08-16-2006, 00:15
Имам един приятел,с който сме заедно от детската градина и всичко си казваме.Момче е и много си го обичкам и споделям всичко с него.
Имам още 3 много добри приятелки,със които си споделям всичко и те на мен и си имаме огромно доверие

silv
08-16-2006, 00:26
Имам един приятел,с който сме заедно от детската градина и всичко си казваме.Момче е и много си го обичкам и споделям всичко с него.
Имам още 3 много добри приятелки,със които си споделям всичко и те на мен и си имаме огромно доверие Az s te s teb minavali li sa prez truden moment,v slisul da sa ti pomognali otnova da proculji6 sled kato si padnala v dupka?Interesno mi e samo,mersi ako mi otg ;)

SinisterDoll
08-16-2006, 00:30
Разбира се,че са ми помагали,все пак са ми приятели!Получавам и съм получавала един куп съвети.Имам много преживяни неща,на които повечето от тях ми трябва приятелска ръка.В момента преживявам много тежък момент заради едно момче,всички са със мен и се опитват да ме разсейват от всичко което ме депресира.Наистина много съм им благодарна :-)

SmurkamDoZori
08-16-2006, 01:04
Всяка хубава песен си има край..

SinisterDoll
08-16-2006, 01:18
Всяка хубава песен си има край..

И ти си много прав :?

olive_oil
08-16-2006, 06:54
Всяка хубава песен си има край..
истина и то голяма.Много боли когато "песента" свърши...
А още по-гадно е да разбереш,че си се заблуждавал през цялото време

BeBcHeTo
08-16-2006, 06:57
Emi imam edna mnogo dobra fr s koqto sme zaedno ot 4-5 godini i naistina e do mene vav vsi4ki trudni momenti i mi pomaga kakto i az na neq....

summer_04
08-16-2006, 07:17
emi az imam nqkolko priqteli ,na koito imam neveroqtno doverie,pomagali sme si vinagi,a we vuob6te obi4ame si se i tva e! :D

CrazyWitch
08-16-2006, 11:06
Да имам .. Едно момче и две момичета. Момчето си го познавам от детската градина, но по-близки приятели от няколко годинки. Казва се Веселин, а двете момичета Веселина и ВеселЕна... Какъв късмет само. А? С ВеселИна сме приятелки от най-много време. Около 10 години, а с ВеселЕна от около 4, както и с Веско от толкоз. Работата е много сериозно ХхахА.. Много весела компания. На 1 януари е най-весело.

luschka
08-16-2006, 11:31
Не съм сигурна, дали имам такива приятели. Преди си мислех, че имам, но някои ме разочароваха и сега не смея да имам пълно доверие на никой.

silv
08-16-2006, 12:19
Не съм сигурна, дали имам такива приятели. Преди си мислех, че имам, но някои ме разочароваха и сега не смея да имам пълно доверие на никой.
Pri men e su6toto zaradi tova pusnah tazi tema....Poslednata polovin gorina se slu4iha mn ne6ta za men i naj-dobrite mi priqteli s koito sym blizka ot 4 godini izvednuj mi oburnaha grub,kogato se poopravih vsi4ki pak iskaha d asa mi "bliki"...Sega moga da raz4itam samo na sestra si i na edna priqtelka ,koeto ne me izosta,samo tq...zatova pitam prez kakvo ste minali s priqtelite...

Loshotia
08-16-2006, 14:46
Доста приятели имам, но само една е наистина такава - истинска. Напоследък доста често се убеждавам в това и наистина се гордея, че тя ми е истинска приятелка

`Death`Whore`
08-16-2006, 15:49
Не обичам да разчитам на хората, защото истината е, че понякога хората нямат възможност да се занимават с мен...не е само до желанието.

TeditoOoo
08-16-2006, 16:12
Mi misleh che sa 4 obache veche malko se samnqvam.Az razchitam na tqh i bih im pomognala ako imat problem,no ne sym sigurna dali te sa sposobni da napravqt syshtoto za men ::(

strange__
08-16-2006, 22:25
Както написах в една друга тема преди малко-имам си една такава приятелка.Много са ни странни взаимоотношенията и доста често хората не ги разбират,но пък ни е забавно :-D А,в трудни моменти е най-сигурната опора,която мога да имам :wink: Иначе си имам и 3 момченца,които си ги обичам безумно много-с единия ходиме от близо половин година и е много важна част от живота ми.Другия ми е слабост определено...дъълга и тъжна история завършила с прекрасно приятелство,жалко че напоследък малко се поотдалечихме с тея неговите изпити :? А,третия...той си е просто моя гъз :lol:

08-17-2006, 10:30
Преди имах една приятелка от детската градина, с която бяхме приятелки близо 10 години ако не и повече, обаче по стечения на обстоятелствата в пубертетат когато всеки си изгражда свой характер се разделихме, после имах една компания в гимназията в 8 и 9 клас и си казвахме всичко, но осузнахме че твърде много ни се различават характерите и вече не можем да се понасяме и се разделихме. Сега си имам една приятелка още от 7 клас (сега съм10)с която толкова много пъти сме се карали обиждали злепоставяли обаче сега сме си заедно и си казваме всичко. А имам и една приятелка и брат които ги познавам от както съм се родила в буквален смисъл и с тях никога не сме се карали...както и една приятелка която замина сега, но и тя ми е още от детските години, също така и с братовчедка си мога да споделя всичко.

sinful`girl
08-17-2006, 12:28
imam si edno takova priatel4e,s koeto sme ot blizo 15 godini :D mn mn mn si go obi4am i smeia da tvardia,4e tva e nai-istinskiat mi priatel,koito sam imala...absolutno nikoga ne sme se karali s nego,vinagi sme si se podkrepqli edin drug...toi si mi e kato brat :-D

CrIsTiaNo_
08-18-2006, 14:45
i az nqkoga smqtah 4e imam 1 istinski priqtel 7 godini bqhme zaedno spodelqhme mn ne6ta i si imahme doverie no tova be6e do opredelen moment sled tova ne6tata se promeniha i ve4e daje ne se vijdame a sme na 100 metra 1 ot drug :smt010 toi si nameri drugi priqteli i sega si izliza s tqh za men zabravi :|

sOutH^pArk
08-19-2006, 22:34
Ми имам един истински приятел(въпреки, че го познавам от година и половина мисля, че е такъв) и доста добри приятели :D

sexY_mackA90
08-21-2006, 20:27
daaa Imam 2 priqteli koito shte sa ve4no do men (ili pone se nadqfam) vikito i mitetoooo obojavam si giiiii a s miteto sme zaedno ot 5 godini;PpP~LufkAm gI mNoy!!!;}~

IdiOtKa
08-21-2006, 20:28
да имам цели 2 ...и многооо си ги обичкам ..... :) \:D/ \:D/

come_clear
08-21-2006, 21:30
ами аз имах една приятелка, с която единствено можех да споделям някои много лични неща,но се скарахме жестоко.аз бях виновна за това и въпреки че и се извиних по много различни начини все още се избягваме.най-лошото е,че напоследък доста се виждаме и е все по трудно,защото ми е много гадно.това за мен беше истинска приятелка,поне според нещата,които сме преживели заедно и трудните моменти които трябваше да прежиеем заедно. истинските приятели са рядкост!а сега имам 3-ма много добри приятели,които бих могла да нарека истински.

koalka
08-25-2006, 21:22
Имам не много приятели,но за сметка на това поне са истински.

JORJIQ_*_#_*
08-25-2006, 21:24
С една приятелка си споделям всичко! Иначе мога да разчитам на още 3-4

S_T_E_V_E
08-28-2006, 12:41
Ами аз към всеки приятел имам различен възглед. Към едни приятели сме ей тъй само за купона, към други тъй по-лично си говорим и така :)

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
08-28-2006, 16:03
Да имам и тои не един или двама имам и много си ги обичам и се надявам както аз ги имам за истински приятели така и те да ми имат доверие и да ме имат за тяхна истинска приятелка и се радвам че мога да разчитам на тях

Зузи , Яни , Ина, Дидо , Михи , Наде бичкам ви много и се радвам че ви имам :]

;)
08-28-2006, 22:26
Ne znam dali e imalo takava tema ,no mi e interesno-kolko ott vas imat istinski priqteli?Takiva na koito ste sigurni 4 emoje da raz4itate vinagi i koito sa bili do vas kogato imate nujda...S koito moje da spodelite vsi4ko (po4ti de)imete li i kolko?

Имам 1 истински приятел-себе си.Не страдам от раздвоение на личността, но е така. :twisted: :D :!:

olive_oil
08-30-2006, 21:16
имам 2 много добри приятелки.Свърших с "най-,най-,най-"Това е една измама!!!

aliq
08-30-2006, 22:41
az smqtm 4e imam istinski priqteli doverqvam se na 2 za sega i ne sa me predali nikoga makar 4e imam mn priqteli no o6te im nqmam dostata4no doverie [-X

08-30-2006, 22:49
Не съм сигурна, дали имам такива приятели. Преди си мислех, че имам, но някои ме разочароваха и сега не смея да имам пълно доверие на никой.
i pri men e taka

LSD^Lady
08-31-2006, 13:41
Ami imam istinski priqtel.. edno mom4e ot susedniq klas .... dokaza mi prosto 4e dori i v nai tejkite momenti vinagi 6te e s men !Adski mnogo se obi4ame i mnogo durjim edin na drug

kudravoto
08-31-2006, 19:29
mi da imam sega v nai trudniqt moment za mene razbrah 4e imam i tova e nai dobrata mi priqtelka

®©PeTq®©
08-31-2006, 19:41
Имам истински приятели и съм много благодарана за това...не са много,но са верни :-D

Sarabi
09-01-2006, 15:27
Ами аз имам една единствена истинска приятелка.С нея сме "заедно" от 3 години и както тя ми е помагала и ме е подкрепяла в най-трудните ми моменти,така съм и помагала и аз.А колкото до разбирането и купона-няма като нас. :twisted:
Просто до сега никога не ми е предавала доверието,никога не е говорила нещо зад гърба ми или подобни глупости.
Перфектната женска двойка сме :mrgreen:

cskamoni4ka
09-01-2006, 16:25
Разчитам единствено и само на себе си!

teenkopele
09-01-2006, 20:28
Като се замисля, май нямам такъв приятел, на който да разчитам във всеки един момент... :wink:

Ollas
09-02-2006, 09:54
Аз имам един. Знам, че мога да разчитам на него за всичко.

PY_MACKA
09-02-2006, 11:32
mi...преди година бяха 5-6...си4ките се издъниха леко по лека
ся са само 2-ма/като не броя извратените ми братов4еди,един от които с4упи крака на наи ок си фр заради мен.../
да ви кажа и на толкова ве4е се радвам като гледам горните мнения

moni_18
09-02-2006, 12:20
az imam dve istinski priqtelki i edin istinski priqtel s koito spodelqm absolutno vsi4ko.

charli_f
09-02-2006, 12:55
Ми аз имам един истински приятел-момче, и една наистина много голяма приятелка, и с двамата си казвам всичко, и им имам ГОЛЯМО доверие, поредполагам че и с тях е така :-)

YouR_PoisoN
09-02-2006, 13:01
Има един човек на който много споделям и разчитам, но не всичко мога да им кажа и има 2 неща който абсолютно никой не знае и е нмого гадно когато не можеш да споделиш.

GLeZoRanA
09-02-2006, 13:10
Те такова животно няма . В това се обеждавам със всеки изминал ден. Имах една "приятелка" олеле малеле бахти приятелката Ти му споделяш то ти прави мръсно , че и преиначава нещата ... Мне приятели няма само добри познати ;) . Може би има едно момиче което познавам от 14 години и сигурно само на нея бих и доверила нещо , но пак няма да и кажа всичко !

VAMP_GIRL
09-03-2006, 13:23
Преди 1 месец си имах една единствена приятелка с, която си споделях всичко. Истинска или поне аз така си мислех ... А сега нямам нито един истински приятел.

kiteto
09-05-2006, 15:12
Ami az dokato bqh na more 3 moi priqtelki sa si govorili protiv men dosta hubavo... i ednata ot tqh e nai-dobrata mi priqtelka no tq se e vazdarjala mnoooogo i dori ne i se sardq zashtoto ne e kazala koi znae kakvo prosto e spodelila nqkoi momenti v koito sam q poiznervila. No drugite 2 mi zabiha noj v garba.. ednata me opredelila kato ligla a drugata na koqto imah palno doverie i strashno mn cenqh (ili pone tova koeto beshe predi da si hvane gadje i da se nadue) e podhvanala nqkoi moi dumi i gi e ukrasila a sushto i dumi na maika mi ( ! ) i za 20 dni mi skapa celiq jivot. Ako ne beshe moqta nai dobra priqtelka da mi kaje za razgovora i da mi povqrva che vsichko e ukraseno i da zastane na moq strana sega shtqh da sum absolutno SAMA. Zashtoto drugite 2 momicheta na koito vqrvam i razchitam sa na kilometri ot men. I vse pak se pitam imam li naistina istinski priqteli??? :?

drawers
09-05-2006, 15:47
Нямам истински приятел. Общувам с нмого хора, но истински, най-близък човек нямам.

GossipGirl89
09-05-2006, 18:17
Имаше едно момиче,което УЖ ми се водеше най-добра приятелка пък в крайна сметка ми правеше само мръсно даже гаджето ми почна да сваля :shock: То всички я зарязаха общо взето щото пропадна много,а като се опитвахме да й помогнем (поне аз се опитвах) не слушаше никой...

Абе 1 съвет от мене: Пази се от "приятелки" добри!

А иначе са си имам много френдс,но не мога да нарека нито 1 от тях истински приятел. Може би 2 момчета от моя квартал-с тях се знаеме от мънички и до са никога не са ме предавали пък ше видим занапред :wink:

ReconnEcT
09-05-2006, 20:49
nema istinski frends si4ko e na momenta v edin moment si blizak s daden 4ovek v drugiq ti zabiva noj v gurba - blizkite ti hora sa tvoite nai golemi vragove no nali znaete - druj poznatite si blizo a vragovete si - nai blizo :wink:

Inn0c3nCe
09-05-2006, 22:52
Да имам. Единият познавам от както се помня и знам че винаги
мога да разчитам на него. Другите 2ма са също много точни типове ;]

09-06-2006, 00:04
imam dosta priqteli no moga da vqrvam samo na 5 ot tqh :)

ррррррррр
09-08-2006, 19:17
и аз преди си мислех 4е имам истинска приятелка но тя по4на да ми завижда за вси4ко-финансово положение,семейство,оценки ,мислеше 4е искам да и взема гаджето и т.н. [-X

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6 точка от правилника!

helene
09-08-2006, 19:29
ами аз имам истсинска приятелка казва се цецомира.майка и' работи 4иста4ка на кенеф,баща и'пие и псува .сега е в болница.тя ми е истинска приятелка.като порасне ме4тае да свири на цигулка и да проси. :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|= :-({|=

dana friend
09-08-2006, 19:38
ПАВЛИНА!!! ми истинска прятелка!!! в4ера ме напсува 4е съм и взела васко ама тва е приятелски жест.ЕЕЕ не крия 4е го харесвам :oops: :oops:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6 точка от правилника!

Obitax
09-08-2006, 20:58
nema istinski frends si4ko e na momenta v edin moment si blizak s daden 4ovek v drugiq ti zabiva noj v gurba - blizkite ti hora sa tvoite nai golemi vragove no nali znaete - druj poznatite si blizo a vragovete si - nai blizo :wink:


napalno saglasen sam :!: slu4valo mi se e blizki za men hora da me preebavat i to gadni4ko.

ssiimmoonna
09-09-2006, 00:11
nqma takiva ili ako gi ima se sre6tat tolkova rqdko 44e ni se ot6tqva izob6to da gi tursim