PDA

View Full Version : Na 20 sum tolkova samotna .



SaMoTnAtA
08-16-2006, 09:10
Zdraveite priqteli !
Na 20 godini sum ,a o6te sum sama.
Nikoga s nikogo ne sum se sreshtala ,nito vednuj ne sum se celuvala...Ot tova mi stava mnogo mu4no .Molq vi ,podskajete mi kak da promenq jivota si , za da sre6tna svoqta polovinka ,4oveka za kogoto taka me4taiq .Blagodarq predvaritelno .



M.C.

luda`flirtajika
08-16-2006, 09:13
kato za na4alo se sreshtni s nqkogo-sama kaza-nikoga ne sum se sreshtala s nikoga.... davai zapo4ni ot tova ili..promqna vuv vunshniq vid nenzam

Ani_girl
08-16-2006, 09:13
Macka spokoino vsi4ko 6te se podredi ti si samo na 20 ne se otkazvai ot jivota zapo4ni po 4esto da izlizash s priqtelki i taka mojebi v edin daden moment 6te namerish podhodqshtiq 4ovek za tebe 4ao i uspeh :))

iiirish
08-16-2006, 09:22
дали темата не е ебавка :-k ?!

TeditoOoo
08-16-2006, 09:25
Kakto kazva nai-dobrata mi priqtelka "Za nakoi neshta si zaslujava da pochakash!" Ne se otchaivai!Oshte si edva na 20-jivota e pred teb.Syglasna sym s ostanalite mneniq.Izlizai po-chesto s priqteli,zabavlqvai se.Kogato nai-malko ochakvash lubovta shte doide ;)

luda`flirtajika
08-16-2006, 09:28
spox samo ne se ot4aivai ili depresirai tova ne e pomognalo na nikogo do sq

PaSsioN_GiRL
08-16-2006, 09:46
Излизай с приятелки,промени външността си ако не се харесваш :roll: Всичко зависи от тебе, само не се отчайвай :wink:

SaMoTnAtA
08-16-2006, 09:55
ne temata ne e ebavka mnogo sum seriozna ot4aiqna mnogo bl;agodarq za saveti te vi bih iskala da vi popitam vie kak bihte postupili na moe mesto az sum malko sum 58 kg a sum 166 sm sram me e ot kilogramite bihte li me posavetvali kak da svalq tezi maznini ot sebesi ne se ponasqm zaradi tqh i bih iskala da pipitam kak moga da si premahna pupkite i 4ernite to4ki ot liceto na razumni ceni blagodarq vi predvaritelno !!

Ani_girl
08-16-2006, 09:58
ami li4no az bih po4nala da izlizam na vun s priqteli a i po vuprosa za kilogramite diqta ili ograni4avane na hranata su6to taka i uprajneniq a akneto ami razrovi se malko po saitovete i proveri za macki za lice protiv akne ! 4ao 4ao ni uspeh !!

08-16-2006, 10:13
Zdraveite priqteli !
Na 20 godini sum ,a o6te sum sama.
Nikoga s nikogo ne sum se sreshtala ,nito vednuj ne sum se celuvala...Ot tova mi stava mnogo mu4no .Molq vi ,podskajete mi kak da promenq jivota si , za da sre6tna svoqta polovinka ,4oveka za kogoto taka me4taiq .Blagodarq predvaritelno .



M.C.

Ко ти пука бе ? Нали си имаш колело !
А и до сега за умрял от самта не съм чувал... :-k

Ani_girl
08-16-2006, 10:36
Zdraveite priqteli !
Na 20 godini sum ,a o6te sum sama.
Nikoga s nikogo ne sum se sreshtala ,nito vednuj ne sum se celuvala...Ot tova mi stava mnogo mu4no .Molq vi ,podskajete mi kak da promenq jivota si , za da sre6tna svoqta polovinka ,4oveka za kogoto taka me4taiq .Blagodarq predvaritelno .



M.C.

Ко ти пука бе ? Нали си имаш колело !
А и до сега за умрял от самта не съм чувал... :-k






az msilq 4e samotata e losho ne6to !!

krem4et0
08-16-2006, 10:47
И аз преди няколко години бях като теб.Е на 16-17 бях,но това не е толкова важно.За килограмите-ти си знаеш диета.Трудно е да се спазва-знам,но си струва.Аз при твоя ръст бях ударила 60-61 килогрма и то на 16 години.И си намерих лека гимнастика,която изпълнявах по 40-50 минути всеки ден.Даже каланетика е най-добре.Потърси във вестници,списания,интернет-ще намериш нещо.Освен това се разхождах-3-4 километра на ден.а и намалих храната.Когато съм гладна ям,хапвам си всичко,което ми е на сърцето,но не повече от 2 хапки,които дъвча много бавно.С времето стомахът се свива.Сега ям 1/3-та от храната,която ядях на 15 като количество.
За пъпките и комедоните(черните точки) си правя маска за лице,която се състои от кисело мляко и сол.Няма съотношение-колкото солта е овече-по-добре.Намазва се лицето и шията с кръгови движения,стоиш 20 минути,изплакваш с топла вода и след това леко си натискаш нослето или там,където имаш пъпчици.Всичко излиза,а кожата е страхотна после. но не го прави повече от 2 пъти в месеца.Дано съм ти била полезна.След 1 месец ще си поне 5 кг по-слаба и това ще ти вдъхне необходимото самочувствие.А да сложи си твоя снимка по бански на вратата на хладилника и на всеки шкаф с храна-така ще се замислиш преди да го отвориш и да си вземеш от там само 1 вафличка!

i'm so excited!
08-16-2006, 12:18
докато седиш пред компютъра и се самосъжаляваш, няма да постигнеш абсолютно нищо.
влез в пълна хармония със себе си и ще видиш колко много ще се променят нещата, поправи по себе си това, което не ти харесва, самоусъвършенствай се. започни да се харесваш, приеми се такава, каквато си (не говоря за това, да приемаш неща, които безпроблемно можеш да промениш - килограмите или пъпките).
продължавай напред и докажи на себе си, че можеш. оттам нататък всичко ще си дойде на мястото

acidburn
08-16-2006, 12:58
ROFL мисла че и сама би триябвало да си разбрала що нямаш гадже..мисла че триабва не само външно , но и душевно да се промениш!

cMeTaHka
08-16-2006, 13:03
ey macka pi6i mi na li4na ako iska6..6te ti kaja ne6to :wink:

08-16-2006, 13:16
ey macka pi6i mi na li4na ako iska6..6te ti kaja ne6to :wink:



mnogo blagodarq za podkepata i savetite na vsi4ki vie ste super :)))

a na teb bih ti pisalal ako imash registarciq tuk no nqmam taka4e ako iskash mi pi6io na e-mail i az 6te ti otgovorq gospojica_x@abv.bg
:) mnogo blagodarq na vsi4ki mnogo ste mili dadohte mi kuraj i podkepa koito i priqtelite ne sa mi davali mersi o6te vednuj !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

cMeTaHka
08-16-2006, 14:55
ami okay..pisah ti :wink:

krem4et0
08-16-2006, 15:30
Нямя зя кякво.Понякога да бързаш не е особено хубаво.Има време за всичко и ще видиш,че и на теб скоро ще ти дойде времето да не си сама и да си обичана!Успех :D

Mikohito
08-17-2006, 01:17
Проблемът с килограмите както забеляза сама не е бил само при теб.Ако наистина искаш самочувствието ти да се повиши започни гимнастика може и да ходиш на фитнес от време на време ако искаш.На мен фитнеса ми помогна да си повиша самочувствието и сега нямам проблеми с момичетата.

Cool_Boy
08-17-2006, 01:36
SaMoTnAtA
q pi6i na li4na iskam da ti kaja nqkolko ne6ta aide kato si online drasni nqkoi red pls

08-17-2006, 19:49
Spored men vyn6niq vid ne e tolkova otzna4enie.Vijdala sym mn zle izglejda6ti momi4eta 6tastlivi s nqkoi gotin pi4.Moje bi vsi4ko si e do samo4uvstvie i vyzgledi nz.
Pri men uj vyn6niq vid e na mn visoko nivo vsi4ki sa mi go kazvali,no nqmam nikakyv kysmet.Imam kupi6ta razo4arovaniq zad gyrba si i nikakvi hubavi spomeni.No teb o6te nikoi ne te e razo4aroval,davai smelo imai samo4uvstvie,samouvajenie,griji se za sebe si,bydi optimist i vsi4ko 6te se naredi.20 godini o6te si mlada ,6tom ima6 jelanie 6te nameri6 na4in,pyk i sre6tata s nqkoi po-specialen e vinagi slu4aina.Az li4no ve4e nz dali iskam,vypreki 4e sym na 17 ve4e zagubih vqra,no na teb ti jelaq uspeh i nai-ve4e da sre6tne6 pravilniq:)))))))

Nasindo
08-17-2006, 19:51
[quote="SaMoTnAtA"]Zdraveite priqteli !
Na 20 godini sum ,a o6te sum sama.
Nikoga s nikogo ne sum se sreshtala ,nito vednuj ne sum se celuvala...Ot tova mi stava mnogo mu4no .Molq vi ,podskajete mi kak da promenq jivota si , za da sre6tna svoqta polovinka ,4oveka za kogoto taka me4taiq .Blagodarq predvaritelno .

dai mi pic iskam da te vidq :-k

Amayo
08-17-2006, 19:51
Не чак до там хубавите момичета имат едно предимство - поне можеш да разбереш кой те обича истински. За разлика от проклятието да си готина - секи иска да те чука и заебе.

[BG]Fen`
08-17-2006, 20:12
Sega 6te ti kaja nqkoi pravila koito trqbbva da spazi6 i 6te ima6 spored men golqm uspeh.
1.Obrusni se,navsqkade
2.Sloji 4uval na glavat si
3.Izlizai samo no6tem,za da ne se vijda liceto i uglite na tqloto

I AKO iska6 ve4e ne se bazikai taka a KROKODIL !!!!!!!

08-17-2006, 20:57
Fen`]Sega 6te ti kaja nqkoi pravila koito trqbbva da spazi6 i 6te ima6 spored men golqm uspeh.
1.Obrusni se,navsqkade
2.Sloji 4uval na glavat si
3.Izlizai samo no6tem,za da ne se vijda liceto i uglite na tqloto

I AKO iska6 ve4e ne se bazikai taka a KROKODIL !!!!!!!


aaaa???????!!!!!!!!!!Kvo be6e tva ne6to ne shvanah
:shock: :shock: :shock: :shock:

teen_girl4e
08-17-2006, 21:03
живей мацка живеи всеки момент сякаш ще ти е последен млада си защо си самотна да не си някоя работохоличка или имаш проблеми ние не можем да ти помогнем просто излез от себе си и почувствай младостта

Rob na stradanieto !
08-18-2006, 08:02
Uvajaemi priqteli !
Predi godina me blusna kola i dulgo lejah v bolnicata . Tam se zapoznah s edna neobihnovena jena . Me4taeh da svurja jivota si s neq , no sled tova nie se razdelihme . Ne q vinq . Moite priqteli kazvat ,4e pri4inata za tova e moqta ,,nerazbranost " .Moje i taka da e, posglednato ot strani , no na men ot tova ne mi stava po-leko .Mnogo stradam i dori vednuj otnovo se probvah da se hvurlq pod avtomobil .No za beda kogato iskash ne6to ,ne seslu4va ! Ne znam kakvo da napravq .Tolkova mi e bezdnadejdno , 4e mi idva da viq kato vulk . Kak da jiveq za napred !!???

N.I