PDA

View Full Version : Ревност!



iiirish
08-16-2006, 09:29
никога не съм и допускала, че във мен се таи толкова много ревност. та аз никога не съм била ревнива, никога не съм ревнувала някой от предишните си приятели, но сега... ревнувам го ужасно много, безбожно и безумно! дори при някави абсурдни ситуации! той никога не ми дава повод за това, но аз... :( заедно сме от 10 месеца и едва в последно време забелязвам в себе си това чувство!
какво ми става? наистина ли се влюбвам или има нещо друго...

TeditoOoo
08-16-2006, 09:41
Nz dali e lubov,no qvno e neshto naistina silno.Razbiram za kakvo govorish.I na men mi se e sluchvalo za ednoto zdrasti deto kazva na nqkoq da revnuvam.Dyrjish na nego!Lichi si.No vse pak opitai da se kontrolirash.A i vse pak toi ne ti dava povodi.Tva che go revnuvash moje da go trogne,no ako prekalish stava veche iznervqshto.Ne stavai mn revniva,zashtoto ponqkoga revnostta razvalq otnosheniqta m/u dvama dushi.Eiii toi e izbral teb,iska da byde s teb.RELAX

priti_kiti
08-16-2006, 09:41
Явно наистина си влюбена.. но не позволявай на ревността да попречи на любовта ви и гледай да не мислиш много за това... щом той не ти дава поводи,не бива да се тревожиш напразно..

SwEeT_RosiNa
08-16-2006, 09:52
Абе аз съм вече 1 год. и 8 месеца с приятеля си и още го ревнувам много ака че лошо няма това значи че го обичаш само гледай да не мислищ много за това защото така себе си тормозиш. #-o

kobrichka
08-16-2006, 22:13
Явно наистина си влюбена.. но не позволявай на ревността да попречи на любовта ви и гледай да не мислиш много за това... щом той не ти дава поводи,не бива да се тревожиш напразно..

:smt023

the_man
08-16-2006, 22:57
ne e zadaljitelno da se vlubva6 no i taka da e f tova nqma ni6to lo6o. naprotiv. i vse pak revnostta si ima i plusove. pogledno go ot tazi strana. 6tom revnuva6 nqkogo zna4i osaznava6 4e toi ne e tvoq ve6t i 4e moje6 da go izgubi6. vmesto da se ostavi6 revnostta ti da te izqjda malko po malko otv1tre (znam kakvo e 4uvstvoto i na men li4no nikak ne mi dopada) napravi ne6to po vaprosa "neka me iska taka 4e da ne se se6ta za nikoq druga a samo za men" i taka 6te si sigurna 4e nqma za kakvo i ot kakvo da go revnuva6. spe4eli go otnovo i otnovo. starai se da go pe4eli6 vseki den. pogovori si s nego. taka vr1zkata vi 6te ostane sveja za mnogo po d1lgo vreme... p1k znae li 4ovek... nqkoi den moje da imate i deca :D

Mike-Jones
08-16-2006, 23:00
mike jones ft. slim thug - still_tippin