PDA

View Full Version : obsebvane



merri
08-16-2006, 12:32
hora 4uvstvam se mn gadno priqtelqt mi e nai prekrasniq 4ovek na sveta no me ZADU6AVA ... iska da mu davam ot4et za vsi4ko da izlizam samo s nego da nqmam li4no vreme i tova me drazni tolkova mnogo 4e izpadam v nervna kriza .. ne moga pove4e taka no go obi4am :smt009 .. lo6oto e i 4e e agresiven i vinagi kogato se karame zatova negovo obsebvane po4va da buistva .. mnogo e revniv no ne moga da mu pozvolq da mi otneme svobodata .. na nqkoi ako mu se e slu4valo da e s takav 4ovek moje da mi dade savet

08-16-2006, 12:40
Eiiiiiii v nikakuv slu4ai ne go pravi...Ako go napravi6 nakraq 6te se izpokarate ,namrazite i mn 6t es enaranite vzaimno.........Sedni pogovorete-da banalno e ,ama tova enai-polezno ,ako o6te ne te razbira..razdelete se,za6toto ponatam ako produljavate taka n pove4e 6t eboli :( Uspeh :)

TeditoOoo
08-16-2006, 12:43
Kolkoto i da e ti e trudno,ako toi nqma namerenie da se promeni i da napravi kompromis,ostavi go.Znam che go obichash,moje bi i toi te obicha i zatova e takyv, no ne mojete da prodyljavate taka.

`Death`Whore`
08-16-2006, 12:44
Кажи му го. Малко по малко, ако иска, ще се оправи положението.

SlipKnoT-Fan
08-16-2006, 12:49
hora 4uvstvam se mn gadno priqtelqt mi e nai prekrasniq 4ovek na sveta no me ZADU6AVA ... iska da mu davam ot4et za vsi4ko da izlizam samo s nego da nqmam li4no vreme i tova me drazni tolkova mnogo 4e izpadam v nervna kriza .. ne moga pove4e taka no go obi4am :smt009 .. lo6oto e i 4e e agresiven i vinagi kogato se karame zatova negovo obsebvane po4va da buistva .. mnogo e revniv no ne moga da mu pozvolq da mi otneme svobodata .. na nqkoi ako mu se e slu4valo da e s takav 4ovek moje da mi dade savet
И на мен ми се е случвало, самоче аз бях отдругата страна...
Можеби защотот бях адски много привързан към нея. Ама проблема се реши много лесно, тя започна да ме разпитва къде съм, кво съм, с кой съм и след време усетих какво и е. Поговорихме си малко и всичко се оправи. :)

CutiE
08-16-2006, 12:50
Слу4вало ми се е с 4овек доста по-голям от мен 8-[
Попита ме какви изисквания имам и аз незнаех какво да кажа...никога преди не ми бяха задавали такъв въпрос :-k Аз го попитах "Ами ти?" и той запо4на:не разрешавам да излизаш с други мом4ета,да 4атиш с други мом4ета,ще наблюдавам колко 4есто се сещаш за мене и един куп простотии,които не му отиват на възрастта... и понеже аз съм 4овек,който не оби4а да му казват какво да прави просто го зарязах...той беше една голяма грешка (за която слава богу се осъзнах навреме),но не съжелявам...все пак 4овек се у4и от грешките си :wink:

iiirish
08-16-2006, 13:33
ами и моя приятел е много ревнив (не че аз не съм), понякога се сърди и дори сме се дъпрали, защото съм си била чатила с някой, вместо на него да му пиша примерно смс-и от нета (защото той тогава е на работа), да не съм била ходела на гости в най-добрия си приятел (с довода, че има прекалено много кафенета, и ако сме искали да пием кафе няма нужда да го правим у тях) и т.н и т.н. ....................

ами какво да ти кажа... това е положението. не можеш да промениш човека дори и да искаш. този характер е граден в продължение на много години и ти не става просто така да го промениш. той не е пластелин в ръцете ти, че да се поддава на обработка. направи това, което е по силите ти. с течение на времето той ще улегне

Ivanna99
08-16-2006, 17:13
Naistina e nai-dobre da pogovorite i da mu go obqsni6 po su6tiqt na4in kakto na nsa,nedei mu sopestqva ni6to kaji go to4no taka,kakto go 4uvstva6 bez zaobikalki(pri men podeistva pove4e ot kolkoto sus zaobikalqne)moje da mu prozvu4i grubo,gadno i tn,no ti si dlujna da se opita6 da spasi6 vruzkata vi,a tova e edinstveniqt na4in vuv va6eto polojenie i a z6te te posavetvam,ne stava li prosto se razdelete makar i za malko puk posle zaedno 6te re6ite kakvo da pravite i koi 6te pravi kompromis!!!Uspeh

CrazyWitch
08-16-2006, 19:17
Бе той ако те обича .. и му се случи да остане без тебе, ще видиш няма ли да се промени. Да де... Лошото тука е, че много рядко се случва човек да се промени. Защо не му кажеш, че ако продължава така всичко ще стане въпрос на време.

Obitax
08-16-2006, 19:40
1. ti ne si ve6t i ne si ni4iq sobstvenost
2. nikoi nqma pravo da ti otnema svobodata
3. sled kato ne se razbrate se razdelete
4. nqmam kakvo pove4e da kaja
5. Good Luck

Mike-Jones
08-16-2006, 23:19
na4i ne e tolkova prekrasen kakto go xvalish

Angel_Girl
08-16-2006, 23:33
Поговори с него и му обясни. Ако си му давала повод за ревност има право, но ако не си ми давала няма никакво право да то отнема личната свобода.

Mikohito
08-17-2006, 00:29
В повечето случай най-доброто решение на даден проблем е разговора на четири очи.

MartiSSima
08-17-2006, 00:40
Мила, не се притеснявай.Почти същотот беше и при мен.Незнам колко време си с това момче,и колко го обичаш но му обясни по спокойния начин какво мислиш по въпроса и, че така не може да се кара напред.Говори с него и стигнете до някакъв компромисен вариянт иначе тази връзка няма да има бъдеще.При нас вече всичко е идеално!Така, че те съветвам да поговорите открито, без задръжки и най - важното да не се каратейте защотото с караници нищо няма да се получи!Повярвай ми, ако той те обича и държи на теб ще те разбере поне малко!Пожелавам ти успех.Ако има нещо което искаш да попиташ пиши - лично.Не се отчайвай.

sladko_dete
08-17-2006, 08:33
Ne si ni4iq sobstvenost i svobodata si e tvoq.Kakto toi moje da hodi kadeto si iska taka moje6 i ti.prosto my kaji 4e ti e nepriqtno i 4e nqmash namerenie ne6tata da varvqt v sa6tiq duh .... bi trqbvalo da se oseti, no kato govorite badi seriozna i ne my se karai, neka da razbere 4e ne ti e leko.I az sam popadala v tvoq slu4ai, no lubovta mi ne be6e golqma daje nz dali vaob6te go obi4a6, i potarsih razdqlata kato variant.I ako segashniq mi priqtel v koito sam ludo vlubena postapi taka(koeto e nevazmojno-vseki pravi kakvoto si iska i nikoi ne se sardi!) naistina 6te govorq s nego ili kakto bqxa pisali po gore 6te zaema negovata rolq s vaprostite.Good Luck

BebeTooOoo
08-17-2006, 08:40
Кажи му го. Малко по малко, ако иска, ще се оправи положението. to4no

cskamoni4ka
08-17-2006, 12:25
Защо не седнеш да си поговориш с него?