PDA

View Full Version : Toi, biv6ata i az :(



08-16-2006, 12:44
zdr, zn4i mom4eto s koeto sme v momenta, mn silno se e vlybil v biv6ata, smisal predi da tragnem toi kaza, 4e s neq e izpital istinskata lybov. KAjite kak da go nakaram da q zabravi, kak da stane taka, 4e da sam pove4e ot neq, da sam nad neq i da sam sigurna, 4e toi ve4e ne q obi4ata taka kakto men. Iskam toi prosto da ne misli za neq, help

acidburn
08-16-2006, 12:49
Ми има два вариянта..да иска да е с нея..щом още мисли за нея начи я обича..а тва да го накараш да я забрави трудно ще стане..просто на човек не знам как може да му промениш чувствата..или говори с него..и да си изясните..дали иска да е с теб..и да не мисли за нея..но ако не може а ти поне искаш тои да е шастлив ..го остави да бъде с момичето което обича..~

TeditoOoo
08-16-2006, 12:51
toi moje da q e zabravil,a moje i da e trygnal s teb za da q zabravi.Ako e taka trqbva da mu pomognesh.Choveka e reshil da prodylji napred.Pokaji mu che bivshata mu ne e edinstvena,che moje tq da mu e bila pyrvata lubov,no sled neq ima i druga.Vij pyrvata lubov e prekrasna i vseki q pomni cql jivot,no tq e po-detska,po-naivna...sled neq idva veche po-serioznoto i istinskoto.Bydi sebe si i go obichai,pokazvai mu go.Mislq che toi ima nujda tochno ot tova.Dano sym pomognala. Uspeh ;)

iiirish
08-16-2006, 13:04
е, ако в сърцето си я обича още не можеш да направиш нищо. един човек грабне ли те изцяло няма как друг да го замести. ако наистина я е обичал той никога няма да я забрави, но с времето любовта му ще избледнява все повече. това е най-добрия лек за всичко

cMeTaHka
08-16-2006, 13:05
a moje bi toi ne e tvoq princ :|... ili tam kakto se kazva

iiirish
08-16-2006, 13:09
a moje bi toi ne e tvoq princ :|... ili tam kakto se kazva

много си наивна, мила, ако подобни глупости изобщо ти идват на ума

RoSsY88
08-16-2006, 13:20
Хех няма какво да направиш...сори но той сам трябва да си каже край и да е с теб физически и духом...И аз имам тоя проблем ама аз съм тая,която още обича бившият си лудо макар да знам,че няма шанс някога пак да сам с него...Гадно е да занеш,че гаджето ти мисли за друг,но моят за ся се премирява и влага повече и повече любов и май започва да помага...аз вече обичам новото си гадже и може би ще ми помогне да забравя бившият си...Не знам покажи,че си по добра от бившата му...ако научиш кви неща не е обичал в нея,опитай се да влагаш колкото се може повече любов и нежност :)

CutiE
08-16-2006, 13:26
При мен ситуацията е същата,макар 4е не ми е казвал в прав текст,4е още оби4а бившата си...незнам дали си мисли за нея,но тя е 4еста тема на разговор между него и приятелите му...или поне с такова впе4атление съм останала... старая се да бъда такава,каквато иска той...незнам дали успявам,но... незнам какво друго мога да направя 8-[