PDA

View Full Version : Ne iskam da mi se syrdi obi4am go za boga...



TyJnI O4I ****
08-16-2006, 13:24
Здравейте виждам че тук мн осърдно помагате на хората затова искам да си споделя и моя проблем.Значи обичам едно момче от седем месеца с него си бяхме гаджета само че лоши хора се постараха да ни разделят и както и да е с него се виждаме целуваме се правиме разни работи само че не сме вече гаджета той не знаеше че го обичам но аз един ден седнах и му признах всичко и си поговорихме на дълго и на широко и той каза че след време ако още изпитвам чувства към него може да се събереме за нещо по сериозно защото сега това е невъзможно няма да споменавам причини.И така аз съм сигурна че той ме харесва но не ме обича постоянно ми пише в чата търси ме което на мен много ми харесва само че днеска стана нещо много лошо. Та така сутринта той ми пише в чата и ме вика да отида у тях само че аз му отказах защото не обичам да ходя по хората за едно нещо а вие може да се сетите той за какво ме вика.И започна да крещи да или не и да свършваме казвай да или не и аз му казах не днеска че някои др път може но не и днеска и така той ми каза чао тогава след това разбирасе не беше чао продължихме да си говориме и той започна да парадира с това че аз го обичам и държа страшно много на него и започна да вика ако държиш на мене ела и някакви такива ако изпитваш силни чувства ела и аз започнах да му обяснявам че изпитвам чувства към него само че не искам днеска да дойда разправяхме се разправяхме се и накрая се скарахме т.е. той ми се разсърди много жестоко само защото днеска не исках да му изпълня поредната прищявка.Вяно е че искам да буда с него и че го обичам ама като знам че засега ме търси само за едно.И накрая той ми каза щом няма да дойдеш сега няма никога да дойдеш явно през цялото време си ме лъгала молих му се да не се сърди само че той като си е наумил нещо...Та моляви кажеше ми какво да правя не искам да се караме с него защото го обичам много аз се разплаках след това беше ми много гадно какво да направя за да не се сърди ужасно ми е гадно така а бих дала живота си за него.. благодаря предварително на този който е чел и е обърнал внимание на проблема ми :oops: :oops: :smt005 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

iiirish
08-16-2006, 13:43
първо - това са лапешки истроии! и второ - много си простичка, че да му се молиш след като той явно се е опитвал да те прави на глупачка и е успял! целял е да почувства, че той е нещо повече от теб като вижда как му се молиш и те боли.
пък и се сърдел, че не искаш да правите секс - използвач!!! ти какво, да не си на повикване?!

dyjd_ot _rozi
08-16-2006, 13:58
toi ne postypva pravilno na az sy6to sym na mnenieto na anito.sl

luda`flirtajika
08-16-2006, 14:08
donqkude sum na mnenieto na anito.sl ~!!!~toi ne postupva pravilno,nqma smisul da mu se molish

Slave4You
08-16-2006, 14:12
Това са от тези момчета които само се възползват от чувствата на околните.Повярвай ми напълно те разбирам че го обичаш но...трябва да го зарежеш.Според мен той не те харесва(знам че ти е тежко да го чуеш но предпочитам да си кажа мнението честно) защото момче което ти постая такива условия и което ти се сърди защото не си поискала да правиш секс с него се нарича използвач!
Но понеже знам че няма да послушаш никой тука(защото съм сигурна че всички ще ти кажат да го оставиш) защото любовта е сляпа...ами първо не му обръщай внимание,не му се моли,и той като види че не му минават номерата,ако наистина те харесва,както ти смяташ,той пръв ще те потърси.КЪСМЕТ!!!

TyJnI O4I****
08-16-2006, 14:25
naistina mnogo vi blagodarq na vsi4ki smqtam da vi poslu6am i da vi kaja 4e tva ni e ve4e za vtori pyt vsmisal karame se po tozi vypors za vtori pyk i pyrviq pyt kogato se skarahme toi se razsyrdi uj zavinagi i sled 30 min pak me potyrsi samo 4e sega ne6to ne me tyrsi mnogo vi blagodarq naistina za otdelenoto vreme i neka vse pak ako nqkoi iska i ima vreme da dede i svoeto mnenie (govorq za tezi koito oshte ne sa go dali )

AnN_G
08-16-2006, 14:53
Бе момичееее,ти не можеш ли да се сетиш за кво само те използва тоя?!Я помисли малко!Имай малко смаочувствие,кви са тия работи,стегни се и не се моли!Остави го,ако той наистина те иска сам ще дойде!По-добре ще ти е без него,казвам ти сега си влюбена и не виждаш реалността,която е.... :smt011

BeBcHeTo
08-16-2006, 16:27
I az sam na mnenieto na anito.sl

Obitax
08-16-2006, 18:09
ako mu se moli6 i ti4a6 sled nego 6te si prosto jalka i sega 6te ti kaja za6to
1.opital se e da se vaspolzva ot tova 4e ima6 4ustva kam nego i da te vkara v legloto si
2. ako naistina te obi4a6e nqma6e da se razviqt ne6tata taka !

3. Good Luck !

TyJnI O4I****
08-16-2006, 19:08
Kolko tyjno e da 4ue6 4e 4oveka za kogoto bih dala jivota si te izpolzva ... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Mike-Jones
08-16-2006, 23:22
a vi priqtelskata si go slagate ;) bravo a deca moi mamini

sladko_dete
08-16-2006, 23:31
ei momi4e savzemi se!vsi4ki sme obi4ali i na vsi4ki ni e bilo gadno!ama ne dopuskai da te manipulirat po takav gaden i dolen na4in!ti ne si za 1 den!ako iska sex da go tarsi pri nqkoq kurva ne pri teb..... ne slizai na nivoto my i spri da my se molish!jivota ne svarshva s nego, znam 4e ot strani e mn lesno, no povqrvai za dobro e.ne pozvolqvai da te pravqt na shmatka!!!

Axxxel
08-16-2006, 23:42
Даже не успях да дочета темата до край...адски ти се изнервих...Кви са тия тъпотии бре???Некви лайна се разнасят тука.Кажи си го...Той те е Викал за СЕКС нали така???А ти си му отказала...а да ти се сърди и да настоява за това...няма да коментирам...то си говори достатъчно добре каква личност е всъщност.Тъпо пишлеме...аре на влака и на селоооо...като си промени вижданията за някои неща, може да те потърси...до тогава, да е вън от твоята комания...

LP_girl_14
08-17-2006, 01:27
Пфу,тва неговото си е чисто манипулиране! Знае че имаш чувства към него и се възползва от това за да може да си му винаги подръка като секс кукла!КОе нормално момче би крещало като побъркан н амомичето което се предполага че харесва,само заради единия секс?Той няма чувства към теб и ако не искаш да продължиш да бъдеш играчка за него,го зарежи,защото тоя тип не си струва [-X

Ice_Queen
08-17-2006, 16:33
Тъжни очи , случайно да си учила в 28 мо ?

CVETELLINA
08-17-2006, 17:02
Пуф,очевидно е че той се опитва да те манипулира,като парадира с това че го обичаш...лапешки изпълнения.. :? моят съвет е да го оставиш,колкото и да ти е трудно,направи се на безразлична пред него,покажи му че и ти имаш достойнство,и това че го обичаш,не знчи че той може да те изпозва..все пак, мисля че не си някое "леко момиче",че да спиш с някого,защото на него така му е хрумнало днес,ами утре може да му хрумне че вече не те иска и какво ще правиш тогава?! :-#

Пази си достойнството и колкото и да те боли,му покажи че си момиче с характер и че той не може да си играе с теб!Успех :wink: