PDA

View Full Version : Защо винаги момчетата трябва да са първи... ?



fifa06
08-16-2006, 13:36
Абе и аз съм на 17 и аз не съм имал гадже и аз немога да говоря с момичета. Е и? Не ми пука изобщо..... що пък и момичетата не заговарят някой, що все ние???

И аз това се чуда защо винаги ние трябва да атакуваме. Поне 90 % от случайте момчето предлага. Но защо ?!? Като има срамежливи момчета като мен и това момче кудето е писало по-горе какво да правим .. :smt017

08-16-2006, 13:52
Shtoto taka ste ni nauchili.Vie ste si vinovni sami. :smt019

08-16-2006, 13:57
и аз съм на същото мнение смисал не съм чак толкова срамежлив да говоря с момиче което ми е фр но ако харесвам мацката и не я познавам просто сковавам и нищо ама нищо не обелвам иначе не можеш да ме спреш де*а

TeditoOoo
08-16-2006, 14:11
Mi shtoto se strahuvame.Otde da znaem dali izpitvate syshtoto kym nas?Takiva sme si momichetata.Vypreki che v posledno vreme vse poveche momicheta poemat inicianivata.

08-16-2006, 14:28
Za6to jenite trqbva da rajdat?

WindWaker
08-16-2006, 14:29
а момчетата не се ли страхуват ? и все пак като отговор на темата - тва си е заложено при хората, както и в една друга тема си казаха, в крайна сметка и ние сме си животни и е нормално мъжете да ходят при жените а не обратно. и е абсолютно вярно че напоследак много момичета поемат инициативата. защо ? ммм низнам, те да кажат

AnN_G
08-16-2006, 14:36
Ми защото колкото повече ви показваме че ви харесваме,толкова повече ви се вдига самочувствието и за това предпочитаме да сме сигурни и изчакваме вие да дойдете.
Пък и нали "уж'' вие сте по-силния пол?!

WindWaker
08-16-2006, 14:40
в превод по-силния пол не значи че трябва ние да ви търсим :) вас като ви е угодно - ние сме по-силния пол, а иначе - вии сте силния....ех женииии

AnN_G
08-16-2006, 14:42
Ми нали все това се повтаря-че вие сте по-силния пол.Еми докажете го като сте толкова силни. :D какво се оплаквате,сега пък искате и направо да идваме при вас,малко труд няма да ви дойде в повече :wink:

WindWaker
08-16-2006, 14:43
ама той по-принцип целия труд си е за нас бре мило хаха. ама и вии дайте малко, ко са праите на приятно разсеяни !!

AnN_G
08-16-2006, 14:47
Ми все едно не даваме!Ако ни покажите че ни харесвате много ясно че ще ви отвърнем(ако и ние ви харесваме),но все пак първата стъпка си остава ваша чест :wink:

CVETELLINA
08-16-2006, 15:18
Това е нещо като правило,незнам така е наложено от самите хора,че момчето (мъжът) трябва да направи първата крачка,но по принцип има и доста случаи,когато момичето предприема първата крачка...зависи от самия човек..

-=TeDY=LoV3=NiKi=-
08-16-2006, 15:22
Shtoto nii sme shefki :smt019 :smt019 :smt019

BeBencEto
08-16-2006, 15:23
az puk si mislq che ne e tochno taka...sproed men edno momiche se bori za edno momche i dava mnogo pvoeched a e s nego,otkolkoto davate vie,za da ste s nas...spored men dosta ot momichetata pravqt purvata krachka..edva li sa samo 10%

`Death`Whore`
08-16-2006, 15:24
Защото обществото е патриархално, естествено.

Chiana
08-16-2006, 15:51
Еми аз лично отивам и ги заговарям. То ако ще си играя да го чакам да прояви интерес... има да си чаакамм. Защото повечето на нашата възраст са срамежливи някакви такива свитички и ги е спек да заговарят момиче. Затова отивам и си го зарибявам, не чакам знаци от негова страна. Пък ако не стане - здраве да е :) Моя тъй го зарибих. Като бях на 2 водки отидох и го намлясках. :lol:

Slave4You
08-16-2006, 15:58
Shtoto taka ste ni nauchili.Vie ste si vinovni sami. :smt019

Хахахаха.... Браво браво =D>

Ами според мен ние по рядко си изливаме чувствата открито а си ги таим в себе си което е мн по-тежко...за това ние по трудно изживяваме тези работи.А за заговарянето...нз...така е прието :) Ние приемамае нещатата по-навътре и ако момчето не ни отвърне на чувствата,ние(за разлика от момчетата) сме по....чувствителни :)

WindWaker
08-16-2006, 16:05
tez prikazki otdavna im e minalo vremeto, a za 4uvstvitelnostta si e strogo individualno. moje bi v smelostta e razlikata i vyv va6ata priroda vsi4ko da e skrito i da e zad gyrba.

bulgarche
08-16-2006, 16:30
Аз поне напоследък гледам точно обратното. Поне във връзките които съм имал през последните10 месеца.

cMeTaHka
08-16-2006, 19:06
mne e kzano 4e traa da sa purvi mo4etata..pri men v pove4eto slu4ai stava vzaimno vsi4ko,i ot dvete strani.no estestveno predpo4itam toi da zapo4ne,taka pove4e mi se zavurta glavata mai :wink:

cMeTaHka
08-16-2006, 19:07
a i da,a vie mo4etata za6to nari4ate momi4etata det vi se natiskat ili zapo4vat igri4kite 1vi i tn,kurvi??

teen_girl4e
08-16-2006, 20:55
aaaaa zavisi ot momi4eto molq molq ne ni slagaite pod ob6t znamenatel az bqh purva v moqta vruzka :mrgreen:

sladko_dete
08-17-2006, 09:05
Мен не ме бърка, ако искам нещо аз го получавам независимо ква е цената...Просто знам как да завъртя главата на някои и да му вдъхна кураж.Предлагала съм първа,първа съм целувала, но найстина си е друго ако тои го направи ... :P

BebeTooOoo
08-17-2006, 09:11
mi nz 6to oba4e taka e zalojeno-mom4eto ili mujut da napravi purvata kra4ka...i az n zza6to e taka....no naosledukmnooo momi4eta pravat putvata kra4ka...taka 4e ne se oblakvaite....nali yj 6te silniq pol...kvo stana

AnN_G
08-17-2006, 11:18
Стана-нищо не стана... :P сега пък искат и ние първи да идваме при тях а после...курви!(както казаха по-горе)[/b]

DiF-i-KrasiF
08-17-2006, 16:22
emi... tova e... mom4eto poema iniciativata... prostooo. taka si stoqt ne6tata... tova si e naturalno ;) :D :D se pak te sa nejniq pol, pooo emocionali sa :-({|= ama kvoto i da ti obqsnqvam obqsnenie logi4no nqma da izlezne... no taka stoqt ne6tata mom4eto trqbva da poeme iniciativata v na4aloto. mn zadrusteno mi se struva da stoi6 i da 4aka6 nqkoe momi4e da doide pri tebe....

sinful`girl
08-17-2006, 18:42
ako niakoe momi4e doide da vi zagovari parvo ili pokaje interes kam vas vednaga samo4uvstvieto vi se diga na maXx i po4vate da si mislite kak sme vi naviti i kak barzo 6e ni vkarate v legloto....a pak i e prieto,4e vie trqbva da ni zagovorite parvi,za smetka na tva nie pak pravim kvo li ne,za da vi privle4em vnimanieto.Taka 4e trud ima ot dvete strani :wink:

Nasindo
08-17-2006, 19:11
Абе и аз съм на 17 и аз не съм имал гадже и аз немога да говоря с момичета. Е и? Не ми пука изобщо..... що пък и момичетата не заговарят някой, що все ние???

И аз това се чуда защо винаги ние трябва да атакуваме. Поне 90 % от случайте момчето предлага. Но защо ?!? Като има срамежливи момчета като мен и това момче кудето е писало по-горе какво да правим .. :smt017

A za6to pri jivotnite majkarite vinagi sa parvi ... i te uhajvat jenskata ..elementarno - tva si e PRIRODA
makar i nai-inteligentnoto sa6testvo na zemqta , 4ovek ne moje da izbqga ot prirodata si :-({|=

АТАКАБГ
08-17-2006, 23:59
Защото обществото е патриархално, естествено.
Най-точното мнение дотук в тая тема :wink:

Axxxel
08-18-2006, 01:06
Леле...колко простотии прочетох до тук...


Ми защото колкото повече ви показваме че ви харесваме,толкова повече ви се вдига самочувствието и за това предпочитаме да сме сигурни и изчакваме вие да дойдете.
Пък и нали "уж'' вие сте по-силния пол?!
То същото се отнася и за вас...


sproed men edno momiche se bori za edno momche i dava mnogo pvoeched a e s nego,otkolkoto davate vie,za da ste s nas...
А според мен - поредната тъпотия...нищо, ама нищо вярно...давали сте много повече...пфу...


a i da,a vie mo4etata za6to nari4ate momi4etata det vi se natiskat ili zapo4vat igri4kite 1vi i tn,kurvi??
Тва го казват само недораслите пишлемета...


ako niakoe momi4e doide da vi zagovari parvo ili pokaje interes kam vas vednaga samo4uvstvieto vi se diga na maXx i po4vate da si mislite kak sme vi naviti i kak barzo 6e ni vkarate v legloto....
Както казах...поредната изръсена тъпотия...това лайнарчетата го правят...да...но не сме такива като цяло...

Няма значение дали си момиче или момче...какво???Значи ако си момиче и си харесаш някое момче, ще чакаш Така ли???Мноооогоооо тъпо...Който харесва, той прави крачката...

WILD__BOY
08-18-2006, 07:34
Нещатата се променят - вижда се, че все повече момичета си харесват момчетата и си ги придърпват. Иначе нормално е ти да заговориш момичето и докато не се отървеш от срамежливостта няма да се оправиш.

Krem4eto
08-18-2006, 18:27
И какво аз като в повечето случаи съм се обаждала на момчето или съм му казвала лично (в 90 % от случаите момчето ми отказваше), да не мислите че ми беше лесно,а знаете ли какво ми беше,когато чувах от момчетата "Съжалявам не си мой тип,ама си яка" или пък "Съжалявам много си красива ама няма да се получи" или "Ъ и аз го питам какво значи това? че не ме харесваш? той: Ми нещо такова" няма да продължавам!ЗНАЕТЕ ЛИ НА МЕНЕ КАКВО МИ БЕШЕ?!МОМЧЕТА!На мене 5 момчета да са ми предлагали и то все някви смотльовци...Сори ама ми е тъпо!И ей сега пак си харесвам един и май пак аз ще правя първата крачка...

Obitax
08-18-2006, 18:29
И какво аз като в повечето случаи съм се обаждала на момчето или съм му казвала лично (в 90 % от случаите момчето ми отказваше), да не мислите че ми беше лесно,а знаете ли какво ми беше,когато чувах от момчетата "Съжалявам не си мой тип,ама си яка" или пък "Съжалявам много си красива ама няма да се получи" или "Ъ и аз го питам какво значи това? че не ме харесваш? той: Ми нещо такова" няма да продължавам!ЗНАЕТЕ ЛИ НА МЕНЕ КАКВО МИ БЕШЕ?!МОМЧЕТА!На мене 5 момчета да са ми предлагали и то все някви смотльовци...Сори ама ми е тъпо!И ей сега пак си харесвам един и май пак аз ще правя първата крачка...

pile pii si hapovete i se ospokoi !!!!

Krem4eto
08-18-2006, 18:44
И какво аз като в повечето случаи съм се обаждала на момчето или съм му казвала лично (в 90 % от случаите момчето ми отказваше), да не мислите че ми беше лесно,а знаете ли какво ми беше,когато чувах от момчетата "Съжалявам не си мой тип,ама си яка" или пък "Съжалявам много си красива ама няма да се получи" или "Ъ и аз го питам какво значи това? че не ме харесваш? той: Ми нещо такова" няма да продължавам!ЗНАЕТЕ ЛИ НА МЕНЕ КАКВО МИ БЕШЕ?!МОМЧЕТА!На мене 5 момчета да са ми предлагали и то все някви смотльовци...Сори ама ми е тъпо!И ей сега пак си харесвам един и май пак аз ще правя първата крачка...

pile pii si hapovete i se ospokoi !!!!

Хайде , хайде стига клишета!Това е най-лесното!