PDA

View Full Version : Пътешествия



one_more_minute
08-16-2006, 15:07
Кое е мечтанато място за вашата почивка? Калифорния, Барселона, Ибиза, някой далечен остров.. Кажете защо и по възможност сложете и снимки :D

midian
08-16-2006, 15:12
Англия.Защото Лондон е един прекрасен град,пък и таМ може да срещна някои хора,да не забравяме и Челси... :roll: :-D

miloto_girl_4e
08-16-2006, 15:18
Бразилия, Египет и Испания :wink:

strange__
08-16-2006, 15:31
Египет-искам да видя прословутите пирамиди :mrgreen:
Франция-Vouz parle francais?! :lol: Хересва ми тая държавица....
Бразилия-с удоволствие бих се докоснала до коренно различна от нашата култура.
Абе дайте ми пари,аз ще си намеря къде да отида :P
Всъщност голямата ми мечта наистина е Египет :wink:

RoyTheReaper
08-16-2006, 15:55
в тези жеги ми се иска да отскоча до Норвегия или Финландия: хубава природа, хубава музика, хладно е.
иначе бих искал по възможност да посетя всяка държава в света. но... чак като стана богат пенсионер :lol: :wink:

Sophie
08-16-2006, 16:04
Bila sum na dosta mesta.. i v Parij, i vuv Venecia, Milano, Jeneva, Verona, Viena nqma zna4enie v ob6ti linii kude si vupreki 4e po sveta ima mesta koito sa kato padnali raiski kut4eta, estestveno po vejnoto e kompaniqta koqto te pridrujava. E na men li4no Paris mi e slabost i edna izjivqna me4ta i za tva si umiram za nego, no puk na6eto bg 4ernomorie primerno i v 4astnost PRIMORSKO e nomer 1. tva e raq za mene, ako nqkoi ne e suglasenmoga da go ubedq napulno :)

one_more_minute
08-16-2006, 17:19
Bila sum na dosta mesta.. i v Parij, i vuv Venecia, Milano, Jeneva, Verona, Viena nqma zna4enie v ob6ti linii kude si vupreki 4e po sveta ima mesta koito sa kato padnali raiski kut4eta, estestveno po vejnoto e kompaniqta koqto te pridrujava. E na men li4no Paris mi e slabost i edna izjivqna me4ta i za tva si umiram za nego, no puk na6eto bg 4ernomorie primerno i v 4astnost PRIMORSKO e nomer 1. tva e raq za mene, ako nqkoi ne e suglasenmoga da go ubedq napulno :)
Ако ще ме убеждаваш като ме заведеш, то аз не ти вярвам :-D

one_more_minute
08-16-2006, 18:02
http://kalina.plov.net/gosti.htm
Ако ви липсва мотивация... :D