PDA

View Full Version : Харесвам едно момче, но...



vlubeno_oburkana
08-16-2006, 14:18
Той е с една година по малък от мен. Аз съм на 12, а той на 11. Запознах се с него на един училищен лагер. Много го харесвам и нямам търпене да започне учебната година. САМО и ЕДИНСТВЕНО заради НЕГО! Много го харесвам. Не издържам без него. Имам няколко снимки, на които и той присъства. Като ги видя и ми олеква. Никога не съм била толкова влюбена. Знам, че любовта няма граници, но тази една година някак си е като пречка. Приятелките ми казват в този случай да слушам сърцето си, не разума, ама... Моля ви се кажете ми какво да правя, защото ще полудея.

П.П. Сега единственото което искам е с него да сме на един етаж-има малка вероятност.

TeditoOoo
08-16-2006, 14:35
Edna godina ne e tolkova golqma razlika.Priqtelkite ti sa pravi-slushai syrceto si.Ako i toi te haresva ne vijdam problem.;)

IKisseDAGirL
08-16-2006, 14:36
аз пък скоро навършвам 8 и ааадски много искам да правя секс с 1 момче, наистина мн го харесвам, но той каза, че съм вече прекалено голяма за тва :{{{{{{{{{{{ хелппп плс

:mrgreen:
осъзнайте се бе!

iiirish
08-16-2006, 14:37
не мислиш ли, че е малко глупаво да говориш за любов на 12?! предполагам, че изпитваш нещо към него, но не бързай да го оприличаваш на влюбване!
в тази възраст обаче всички имат големи предрасъдъци - за външиния си вид, за околните, за начина си на мислене... дори да се чувстваш добре с това момче и той да иска между вас да стане нещо, ще има странични хора, които постоянно ще се опитват да се месят във взаимоотношенията ви именно поради факта, че той е по-малък от теб. ако си готова да издържиш и да устоиш на това - успех! :wink: но моля те, не говори за любов!!!

AnN_G
08-16-2006, 14:39
Адската ебавка! "Да слушам сърцето си.....дано сме на един етаж"цццц! #-o
А ако не е шега ще кажа само:"НЯМА СМИСЪЛ ОТ ТАЯ ТЪПА ТЕМА,ЗАЩОТО СЛЕД КАТО СТЕ СЕ "ЗАПОЧНАЛИ" ВЕЧЕ АЗ НЕ ВИЖДАМ ПРОБЛЕМ ОСВЕН ДАЛИ ЩЕ СТЕ НА ЕДИН ЕТАЖ ИЛИ НЕ! 8-[ :smt017 :smt011 :shock: "

oburkano_vlubena
08-16-2006, 14:48
tova naistina e lubov. Hora, ako 6tete vqrvaite, no znam kakvo e lubov i kakvo e samo pivli4ane. I ot dvete sum probvala. A tova za strani4nite hora... Az moga da izdurja, no kato se zamislq toi... edva li 6te moje. Of... Mnogo sum oburkana. Nz... Nz dali me haresva, no pone znam, 4e ne me mrazi. of... iskam da doide 15 septemvriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

AnN_G
08-16-2006, 14:49
Е нали каза че сте се "хванали" ,следователно те харесва! #-o

WindWaker
08-16-2006, 14:50
тоя сайт тряя да го прекръстим на " lape-problem.net "

iiirish
08-16-2006, 14:51
tova naistina e lubov. Hora, ako 6tete vqrvaite, no znam kakvo e lubov i kakvo e samo pivli4ane. I ot dvete sum probvala. A tova za strani4nite hora... Az moga da izdurja, no kato se zamislq toi... edva li 6te moje. Of... Mnogo sum oburkana. Nz... Nz dali me haresva, no pone znam, 4e ne me mrazi. of... iskam da doide 15 septemvriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

а аз искам да знам защо ти толкова тъпааааааааааааааа?!

IKisseDAGirL
08-16-2006, 14:52
tova naistina e lubov. Hora, ako 6tete vqrvaite, no znam kakvo e lubov i kakvo e samo pivli4ane. I ot dvete sum probvala. A tova za strani4nite hora... Az moga da izdurja, no kato se zamislq toi... edva li 6te moje. Of... Mnogo sum oburkana. Nz... Nz dali me haresva, no pone znam, 4e ne me mrazi. of... iskam da doide 15 septemvriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
на 12 год., но вече си била опитала от всичко?! охх чудя се сега да се смея ли, да плача ли.. :-#

AnN_G
08-16-2006, 14:55
И аз тва питам,кога е успяло тва дете да опита от ВСИЧКО?На 8 годинки? :-k Аре някой да ми направи услуга и да я застреля за да не се мъчи! :smt011

vlubeno_oburkana
08-16-2006, 14:56
Kazah vi, ako 6tete vqrvaite. Ako 6te me opluvate po-dobre zaklu4ete taq tema...

AnN_G
08-16-2006, 14:59
Ми хубаво де,кажи къде е проблема защото аз не го виждам! [-(

iiirish
08-16-2006, 15:01
tova naistina e lubov. Hora, ako 6tete vqrvaite, no znam kakvo e lubov i kakvo e samo pivli4ane. I ot dvete sum probvala. A tova za strani4nite hora... Az moga da izdurja, no kato se zamislq toi... edva li 6te moje. Of... Mnogo sum oburkana. Nz... Nz dali me haresva, no pone znam, 4e ne me mrazi. of... iskam da doide 15 septemvriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
на 12 год., но вече си била опитала от всичко?! охх чудя се сега да се смея ли, да плача ли.. :-#

плачи пред падението на по-младото поколение :smt005

-=TeDY=LoV3=NiKi=-
08-16-2006, 15:08
Deistvai mila :!: :!: :!:

Sophie
08-16-2006, 15:20
kakto kazvat vsi4ki po-zreli ot tebe mila za lubov si ne prosto malka da izpita6 a i malka za da znae6 to4nata i definiciq. kato po4nat da mi obqsnqvat 4e za liubovta nqmalo granici...dori da izpita6 nqkakva po seriozna trupka na takava malka vuzrast to tova 6te go razbere6 sled godini kogato ti se izqsni kakvo iska6 ot jivota i kakuv tip hora haresva6...nqma lo6o da imate malki avantiurki, vse pak vsi4ki zapo4vat ot nqkude no ne vtulpqvaite na sebe si i na okolnite 4e tova e LUBOV

08-16-2006, 15:27
ako 6tete vqrvaite... A az si mislih, 4e 6te mi pomognete...

Slave4You
08-16-2006, 16:11
не мислиш ли, че е малко глупаво да говориш за любов на 12?! предполагам, че изпитваш нещо към него, но не бързай да го оприличаваш на влюбване!
в тази възраст обаче всички имат големи предрасъдъци - за външиния си вид, за околните, за начина си на мислене... дори да се чувстваш добре с това момче и той да иска между вас да стане нещо, ще има странични хора, които постоянно ще се опитват да се месят във взаимоотношенията ви именно поради факта, че той е по-малък от теб. ако си готова да издържиш и да устоиш на това - успех! :wink: но моля те, не говори за любов!!!

Дам...така е...аз съм на 14 и още ме смея да говоря че съм "влюбена" пък да не говорим като бях на 12 :) Верно че "За любовта няма граници" ама недейте злоупотребява с това :) Това си е нещо като...първо увлечение....споко,ще мине :)

Obitax
08-16-2006, 18:32
тоя сайт тряя да го прекръстим на " lape-problem.net "

:lol: :lol: :lol: :smt005 :smt005

ioioio
08-16-2006, 18:57
zashto q sudite moje naistina da e vliubena.Az na 12 sushto se vlubix 3 godini biah s mom4eto v koeto se vliubih i do den dneshen go obicham..na 16 sam..sledovatelno tragnahme na 12 skusahme na 15 i ve4e edna godina stradam :smt010