PDA

View Full Version : Obicham go,a toi me misli za malka



-=TeDY=LoV3=NiKi=-
08-16-2006, 14:52
Obi4am bezumno edno mom4e,a toi me misli za malka :cry: Nemoga da razbera za6to,sled kato imame samo 3 godini razlika. az .Spored men tova e malka razlika,no toi ne misli taka .Molq vi kajete mi kak da promenq mnenieto mu. :cry: :cry: :cry: :cry: :|

IKisseDAGirL
08-16-2006, 14:56
разликата в годините ви наистина не е голяма, но може да изглеждаш по-малка на външен вид и за тва така... или пък да имаш лапешки акъл :-s

AnN_G
08-16-2006, 14:58
Ми зависи той на колко е по-точно?Дай повече инфо де.Ми можеш да му покажеш че не си малка като не се държиш като такава,но тогава няма да бъдеш себе си!Така че дай повече информация за историята :-k

iiirish
08-16-2006, 14:58
ами такива са те момчетата на тая възраст! искат да са "най", да са над всичко и се опитват да избият комплексите си от пубертета чрез високо самочувствие!
сигурна съм, че той има точно такова самочувствие относно момичетата и не иска да сте заедно, защото "другарчетата" ще се подиграват, че е тръгнал с такова "лапе" :-s

WindWaker
08-16-2006, 15:00
ами такива са те момчетата на тая възраст! искат да са "най", да са над всичко и се опитват да избият комплексите си от пубертета чрез високо самочувствие!
сигурна съм, че той има точно такова самочувствие относно момичетата и не иска да сте заедно, защото "другарчетата" ще се подиграват, че е тръгнал с такова "лапе" :-s


mi vij sq, toi ako e na 12 tq na 9 ......... ne e spomenala vyzrast taka 4e ne byrzai da narejda6 mom4etata na taq vuzrast........6toto momi4etata na "taq" vyzrast sa pod o6te po golqma kritika

-=TeDY=LoV3=NiKi=-
08-16-2006, 15:01
Ako imah lape6ki akal ili izglejdah malka na van6en vid nqma6e samo toi da si misli 4e sam malka,nali :?:

iiirish
08-16-2006, 15:06
ами такива са те момчетата на тая възраст! искат да са "най", да са над всичко и се опитват да избият комплексите си от пубертета чрез високо самочувствие!
сигурна съм, че той има точно такова самочувствие относно момичетата и не иска да сте заедно, защото "другарчетата" ще се подиграват, че е тръгнал с такова "лапе" :-s


mi vij sq, toi ako e na 12 tq na 9 ......... ne e spomenala vyzrast taka 4e ne byrzai da narejda6 mom4etata na taq vuzrast........6toto momi4etata na "taq" vyzrast sa pod o6te po golqma kritika

ако трябва да пиша за момичетата ще ми трябва доста повече време повярай ми :wink:

WindWaker
08-16-2006, 15:11
хахаха, абе споки бе - аз ва знам аз вас момичетата как се нареждате зад гърба си :))) то за тва са казали че приятелството с мъж е далеч по искрено и ценно ;) ай да не прекалявам и аз - за всяко правило си има изключения така че :)

648541
08-16-2006, 16:19
ohhhhhhhhh mn poznato i moq problem be6e takuv predi nqkolko godini.i na nas razlikata ni e 3 god.,no nai-golemiq problem be6e 4e toi e mn dobur priqtel na brat mi,a i sega ni6to ne iskam ot nego za6toto go vidqh kakuv e v deistvitelnost a go haresvah sra6no mn ](*,) ](*,)

`Death`Whore`
08-16-2006, 16:21
А на колко години си?

bulgarche
08-16-2006, 16:35
Аз Януари месец за пръв път прегърнах момиче по-малко от ме с чувство. Беше година по-малка от мен. След това ходех с една 2-ве години по-малка. Сега има едно момиче (само познати сме) което е 3-ри години по-малка. Определено за мен тя е малка. Не бих си позволил волности с нея, въпреки че по-скоро тя навива мен, отколкото аз нея. Просто я режа и се мъча да й "налея" мозък. Незнам ти на колко си години, но...

Slave4You
08-16-2006, 17:12
Ами дай му да разбере че не си малка!прекарвай повече време с него,дръж се зряло,не имитирай твоите връстнички като говориш разни простотии.искренно ти пожелавам късмет [-o<

rPo3HoTo
08-16-2006, 17:17
Еми ако е свикнал да ходи само с момичета на неговите години...възможно е дори и по-големи...и за това се полу4ава така. Междудругото и най-добрия ми приятел ми е казвал, че не би тръгнал с момиче, с което има разлика максимум 2 години... :-k

Reich_06
08-16-2006, 17:31
emi kaji na kolko godini si vse pak,za da znaem kakvo da te posuvetvame,za6toto ako ti si na 12 da re4em a toi na 15 nqkak si na drug akul si(bez da se obijda6):)

luda`flirtajika
08-16-2006, 19:55
kaji na kolko si i posle shte govorim... :P

geri777
08-16-2006, 19:57
ako te obi4a tova nqma da mu pravi nikakyv problem.vyv vsqka vryzka dvamata du6i trqbva da razberat kolko mnooo dyrji ediniq na drugiq

Lorraine
08-16-2006, 20:02
kaji na kolko si i posle shte govorim... :P
dam

Malko_kote
08-16-2006, 20:10
Mi macka purvo ti kak moje da ima6 4uvstva kum tova mom4e kato ni6to ne e stavalo m/u vas ? Tova e nevuzmojno, vpro4em vuzmojno e, no e dosta...nzm.Am edinstveniq na4in po koito moje6 da mu dokaje6 4e ne si malka e da spi6 s nego, a tova ne eredno, o6te pove4e ako nqma6 pone 15 god.Mislq 4e toi tvurdi 4e si mu malka za6toto toi si ima nujdi a ti ne moje6 da mu dade6 tova koeto iska i izob6to si malka za sex.

cskamoni4ka
08-16-2006, 20:19
На колко години си?

teen_girl4e
08-16-2006, 20:28
mi vij mila toi po nai delikatniq na4in ti kkazva 4e ne iska da ima ne6to pove4e s teb

Malka_Taina
08-16-2006, 21:50
kogato edno mom4e ti kaje 4e si malka i tva e pri4inata da ne e s teb prosto tursi na4in da se otturve ot teb!!! mn kofti no i s men se e slu4valo

FiRe_LaDy
08-16-2006, 22:07
Ili ne te haresva i se chudi kakvo da ti kaje za da ne e s teb,zashtoto na men momche koeto na moqta vyzrast i ne iskashe da e s men mi kaza che sam mu malka.Mnogo se smqh,no posle mi kazaha zashto e kazal tova.I vtoriq sluchei e da izgljdash malka i da se dyrjish kato nqkoi ligla ili da si mnogo prevzeta,da i mash akyl kato na 5-godishna.Nz ne te poznavam i ne moga da kaja nishto poveche.

strange__
08-16-2006, 22:07
Mi macka purvo ti kak moje da ima6 4uvstva kum tova mom4e kato ni6to ne e stavalo m/u vas ? Tova e nevuzmojno, vpro4em vuzmojno e, no e dosta...nzm.Am edinstveniq na4in po koito moje6 da mu dokaje6 4e ne si malka e da spi6 s nego, a tova ne eredno, o6te pove4e ako nqma6 pone 15 god.Mislq 4e toi tvurdi 4e si mu malka za6toto toi si ima nujdi a ti ne moje6 da mu dade6 tova koeto iska i izob6to si malka za sex.
Без да се обиждаш,но мнението ти е покъртително тъпо :!: Защо,по дяволите,да не може да имаш чувства към някой,с който никога не си имал/а вземане даване?!И защо единствения начин да му докаже,че не е малка,е да спи с него.....това би доказало точно обратното,защото предполагам тя не е на повече от 15-17год.,а сексът (говоря точно за този тип секс,при който се опитваш да докажеш колко порастнал си...)на тази възраст показва колко безпомощен си всъщност и как друго решение не можеш да намериш :arrow: така правят или глупавите курви или малките момиченца,които си мислят,че така ще задържат момчето до себе си!А,тя ако в действителност е достатъчно голяма,не би се чувствала длъжна да доказва нещо,на някой...би трябвало след като е толкова "зряла" да знае,че ако той не я харесва,ако ще и Земята да обърне пак няма да изпитва нищо!!! С моя приятел също имаме 3 години разлика (аз съм на 15,той на 18..) и до сега не съм забелязала това да ни е пречело...но просто аз не мисля,че ще му докажа,че съм голяма като спя с него...той е преценил,че умствено съм достатъчно пораснала и той би могъл да контактува нормално с мен...определено си е до човек и характер,а не до годините :idea:
Едит:Забравих да попитам-нима единственото нещо,което всяко момче търси е подходяща дупка,в която да си го мушне?! :-s От такива постове,хората остават с впечатление,че жените сме мъжемразки!А,той нужди си има със сигурност,но ако тя разсъждава като теб,ако аз съм на неговото място с удовлствие бих си продължил на ръчна.....по-добре бих се чувствал,ако комуникирам с ръката си :roll:

Reich_06
08-16-2006, 22:37
Mi macka purvo ti kak moje da ima6 4uvstva kum tova mom4e kato ni6to ne e stavalo m/u vas ? Tova e nevuzmojno, vpro4em vuzmojno e, no e dosta...nzm.Am edinstveniq na4in po koito moje6 da mu dokaje6 4e ne si malka e da spi6 s nego, a tova ne eredno, o6te pove4e ako nqma6 pone 15 god.Mislq 4e toi tvurdi 4e si mu malka za6toto toi si ima nujdi a ti ne moje6 da mu dade6 tova koeto iska i izob6to si malka za sex.
Без да се обиждаш,но мнението ти е покъртително тъпо :!: Защо,по дяволите,да не може да имаш чувства към някой,с който никога не си имал/а вземане даване?!И защо единствения начин да му докаже,че не е малка,е да спи с него.....това би доказало точно обратното,защото предполагам тя не е на повече от 15-17год.,а сексът (говоря точно за този тип секс,при който се опитваш да докажеш колко порастнал си...)на тази възраст показва колко безпомощен си всъщност и как друго решение не можеш да намериш :arrow: така правят или глупавите курви или малките момиченца,които си мислят,че така ще задържат момчето до себе си!А,тя ако в действителност е достатъчно голяма,не би се чувствала длъжна да доказва нещо,на някой...би трябвало след като е толкова "зряла" да знае,че ако той не я харесва,ако ще и Земята да обърне пак няма да изпитва нищо!!! С моя приятел също имаме 3 години разлика (аз съм на 15,той на 18..) и до сега не съм забелязала това да ни е пречело...но просто аз не мисля,че ще му докажа,че съм голяма като спя с него...той е преценил,че умствено съм достатъчно пораснала и той би могъл да контактува нормално с мен...определено си е до човек и характер,а не до годините :idea:respekt =D> napulno si prava i mnenieto i e adski glupavo!

sladko_dete
08-17-2006, 00:08
nz na kolko si godinki no mom4etata ponqkoga iskat samo sexxxxxxxxxxx

Angel_Girl
08-17-2006, 00:12
Eми мила зависи той на колко години е, ама за любовта няма възраст.

LP_girl_14
08-17-2006, 00:43
Ако това момче те харесваше,щеше да бъде с теб!щом някакви си 3 години за него са достатъчни за да ти каже че те мисли за малка,това означава че той не проявява интерес към теб.Може би има предвид начин апо който изглеждаш,или годините ти,или...акъла ти.Но приказките че си малка определено е начина по който да ти каже 'не те харесвам,не си за мен"

-=TeDY=LoV3=NiKi=-
08-17-2006, 13:06
Ако това момче те харесваше,щеше да бъде с теб!щом някакви си 3 години за него са достатъчни за да ти каже че те мисли за малка,това означава че той не проявява интерес към теб.Може би има предвид начин апо който изглеждаш,или годините ти,или...акъла ти.Но приказките че си малка определено е начина по който да ти каже 'не те харесвам,не си за мен"
Mila,iskam samo da ti kaja,che sam s 4 sm po-visoka ot nego.A i dosta hora sa mi kazvali che sam tvarde zrqla za vazrasta si :!:

`Death`Whore`
08-17-2006, 13:07
Да не би да си на 10, че не казваш на колко години си?

-=TeDY=LoV3=NiKi=-
08-17-2006, 13:11
Да не би да си на 10, че не казваш на колко години си?
Ne sam na 10,a na 13

`Death`Whore`
08-17-2006, 13:12
И зрелостта ти се изявява в това да търсиш решение на проблемите си в инернет?

-=TeDY=LoV3=NiKi=-
08-17-2006, 13:15
И зрелостта ти се изявява в това да търсиш решение на проблемите си в инернет?
Ima hora,koito sa6to tarsqt reshenie na problemite si v internet,a sa dosta po-golemi ot men

`Death`Whore`
08-17-2006, 13:17
Не говорим за възраст, а за зрялост. Между двете има разлика.

silv
08-17-2006, 14:29
ti si na 13 toj na 16,emi nz 4estno kazano v tazi vazrast razlikata za nego e mn malka...

08-17-2006, 15:56
mi vij kvo az sum na 16 po4ti na 17... i momi4e 3 godini po malko ot mene ne predstavlqva nikakuf interes za mene i za 100% ot priqtelite mi na moita vuzrast taka 4e... ako e takava situaciqta pri vas... noo zavisi de... ne razbrah na kolko si godini... ako primerno si na 18 toi na 21 problemi nqma... ama ina4e.....

DiF-i-KrasiF
08-17-2006, 16:01
axam... ti na 13 toi na 16.... malka 6te si za nego... ot li4en opit ti go kazvam. .. na 16 sum i ne bih izlizal s momi4e na 13... no vij kvo sry 4e go kazvam... ama ako e nqkoi kompleksar i nemoje da si nameri priqtelka na negovata vuzrast 6te trugne s tebe.... pomisli i za tova...

strange__
08-17-2006, 23:21
Нормално...човек,когато е на 13 разсъждава по един начин,а когато е на 16 е значително променен.В общи линии,когато си на 16 вече си изградил до голяма степен характера си,прежвял си доста неща(може би глупави,но същевременно и доста важни за израстването ти),а на 13 колкото и да си зряла за годините си,ти просто си малка.Не се обиждай...говоря,като съдя по себе си и аз на твоите години се мислех за много голяма,но сега виждам,че съм била смешна.Цял живот ще научавам по нещо ново,така е!Но,дали ще си на 16 или 18 няма особена разлика,но виж 13-16 е мааалко по-различно :wink:

cskamoni4ka
08-18-2006, 08:27
nz na kolko si godinki no mom4etata ponqkoga iskat samo sexxxxxxxxxxx
Е мерси,че ни каза,че ние не знаехме.. :-D
Абе миличка ти си на 13 за голяма ли се мислиш още си лапетия :wink:

08-18-2006, 09:37
Голям е за теб, остави го !

Няма ли лапетии на твоята възраст :lol:

mai4eto
08-18-2006, 11:19
neznam kak da promeni6 mnenieto mu ama znam edno golemite si haresvat takiva koito sa na negovata vuzrast

angel4eto_666
08-18-2006, 16:46
dam taka e ne 4e toi e mn goliam de ama pak i az ako biah na negovo miasto niama6e da tragna s 13 godi6na sr tva e deistvitelnosta

morsheeba
08-18-2006, 17:47
mi skupa kakvo da ti kaja s dneska cel den obsujdah toq problem s vuzrastta s edna moq friendka neinoto gadje e s tri god po golqmo ot neq a moito s 2 i polovina!malko e trudno za6toto na nego sa mu pozvoleni mn pove4e ne6ta otkolkoto na teb imate malko po razl predstavi za jivota i v nqkoi slu4ai toi se izjivqva kato batko toest po skoro 4uvstva otgovornost za teb!osobeno stane li na vupros temata sex!za nego ti si o6te dete i trqbva da te poznava naistina mn dobre i naistina da e nameril ne6to v teb zaradi koeto da se vlubi i da e gotov da preodolee malkite neudobstva ot razlikata v vuzrastta1ne misli 4e dori i da trugnete 6e vi e mn lesno pomisli si 4e edna sutrin toi se subujda i ve4e ne iska da bude otgovoren a iska do nego zrql 4ovek koito se griji sam za sebe si i tn.6te kaje6 4e si dostatu4no zrqla no kolkoto i da iska6 da porasne6 prejdevremenno nqma da se polu4i!ne misli tolkova za tova koeto nqma6 i ti 6te stane6 po golqma no kakvo ti pre4i da opita6 s nqkoi tvoi vrusnik i da si jivee6 jivota sled kato golemiq batko ne ti obru6ta vnimanie!

e_l_i_z_a
08-18-2006, 17:55
Съгласявам се с мненията на всички,които се изказват конкретно по темата.
Но има и друга причина-може просто да не те харесва,и това да му е оправданието...-=TeDY=LoV3=NiKi=-,няма смисъл да оспорваш всяко мнение по темата си.Хората просто ти казват какво мислят.Това дали си достатъчно зряла или не-вярно,че никой от форумците не може да каже.
Причината за това дали той те иска или не може да не е само във възрастта.Но така или иначе,ти не можеш да кажеш точно каква е.Може би ще я разбереш,щом един ден станеш на неговата възраст,сетиш се за него и се опиташ да надникнеш в спомените си от миналото,поглеждайки през неговите очи...

Obitax
08-18-2006, 18:04
nz na kolko si godinki no mom4etata ponqkoga iskat samo sexxxxxxxxxxx
Е мерси,че ни каза,че ние не знаехме.. :-D
Абе миличка ти си на 13 за голяма ли се мислиш още си лапетия :wink:

tctctct mnogo KAKI4KI staneh te ne6to !! Q se ospokoite i slezte na zemqta.

love_sdv
08-18-2006, 18:08
Ami zavisi ot mnogo neshta. Naprimer na kolko po tochno gosini ste. Zashtoto ako toi e na 16 a ti na 13... Ima razlika ot kogato toi e na 20 a ti na 17. Taka che zavisi ot tochnata vi vyzrast.
Syshto zavisi ot tova dali toi ima mozyk v glavata...

cskamoni4ka
08-18-2006, 18:19
nz na kolko si godinki no mom4etata ponqkoga iskat samo sexxxxxxxxxxx
Е мерси,че ни каза,че ние не знаехме.. :-D
Абе миличка ти си на 13 за голяма ли се мислиш още си лапетия :wink:

tctctct mnogo KAKI4KI staneh te ne6to !! Q se ospokoite i slezte na zemqta.
Стига тцкал като часовниК,а вземи се осъзнай малко!Ако някой ще ми казва да слезна на земята,не си ти човека!ЧаткаШ?

Malko_kote
08-18-2006, 18:19
I vse pak sum na mnenie 4e na 13 god edno momi4e e absurdno da pravii sex dori i s nai-golqmata lubov na jivota si(tva si e moe mnenie ne iskam da ubidq nikoi) a puik edno mom4e na 16-17 ili pove4e god si iska sex.Taka4e spored men tova e pre4kata.

Krem4eto
08-18-2006, 18:47
Obi4am bezumno edno mom4e,a toi me misli za malka :cry: Nemoga da razbera za6to,sled kato imame samo 3 godini razlika. az .Spored men tova e malka razlika,no toi ne misli taka .Molq vi kajete mi kak da promenq mnenieto mu. :cry: :cry: :cry: :cry: :|

Зарежи го и аз обичах един беше с 3год и половина и ме мислеше за малка накрая нищо не се получи!

ScUm4EtO'box
08-18-2006, 19:01
Нормално е да те мисли за малка! Той е на 16 год. не ти ли е хрумвало,че може да си харесва друго момиче на неговите години или 1-2 години по-малка даже и по-голями ? Пък и на 13 години още ми звучи тъпо като някой каже обичам еди кой си ( така и не ме убедиха,че на тези години е 1-вата любов) обзалагам се,че това "Обичам те" си му го казвала доста често ? имаше една тема,но немога да я намеря за една 13-годишна с някъв на 23 прочети там ако я намериш и виж за какво става въпрос :) .Въпреки,че при вас разликата не е такава,но нещата може и така да се случат :::

Така,че моя съвет е не се занимавай гледай по-малки момчета и си живей спокойно \:D/

CrazyWitch
08-18-2006, 21:00
Еми така... отстрани изглежда, че си търси оправдание по-деликатно да ти откаже.

-=TeDY=LoV3=NiKi=-
08-21-2006, 08:51
Еми така... отстрани изглежда, че си търси оправдание по-деликатно да ти откаже.
:cry: :cry: :cry: