PDA

View Full Version : BAAAAH?



Stevie G
08-16-2006, 17:52
NZ 6TO ZA FORUM E TOVA, KYDETO MOD LI ILI ADMION DA TI REDAKTIRA MNENIETO, SAMO TE IMAT PRAVO, TO NZ KAKVO BE6E TVA, VYV FORUMA ZA POSRT V TEMATA LIVERPOOL-CHELSEA, AZ BHQ NAPISAL GOLQM I NQKOI BE6E DOBAVIL MYJKI POLOV ORGAN, NZ KAKYV E TOQ FORUM, KYDETO MODOVETE DA SI PRAVQT TA6AK, AKO E TAKA I IMA TAKIVA SVOEVOLIQ, PYRVO, 4E E BAHTI TYPOTO, AMA KAKVO LI SE ZANIMAVAM, POVE4E NQMA DA PI6A VYV FORUMA!

Novkov
08-16-2006, 19:07
Спокойно бе scouse :) Трябва да свикнеш, днешно време хората с повече права на максимално се възползват, пък и предполагаема мод сигурно е решил да цензорира това онова.

08-16-2006, 19:55
и аз съм на твоето мнение ама внимажаи да не те изгонят от форума ако изобщо ти пука де

08-17-2006, 03:18
Спокойно бе scouse :) Трябва да свикнеш, днешно време хората с повече права на максимално се възползват, пък и предполагаема мод сигурно е решил да цензорира това онова.
kakooo ti 4uva6 li se, znae6 li kakvo bqh napisal az Steven Gerrard e golqm!!!a nqkoi ot modovete be6e dobavil sled golqm...tam az myjkiq polov organ i tova ako e cenzorirane nz, bahti i oligfrenskiq mod, kaji mi tva li e cenzurarane i zatova li 6te me izgonqt ot foruma, to mai nqkoi Admin ne da mi se 4e6i,a da napraiv tva mod4e ili koito e bil, obiknoven typ USER,tova nikyde ne stava da se redaktira mnenie na user...pri polojenie, 4e e fen na drug otbor i az sy6to na drug, ne mu e rabota da pokazva pristrastiqta si i da me drazni!

Novkov
08-17-2006, 06:07
Ем несправедливостта е навсякъде