PDA

View Full Version : 2 Въпроса



Asking...
08-16-2006, 17:12
-Нямат общо помежду си:
1 Ако съм пила противозачатъчни в продължение на няколко години това би ли се отразило на възможността ми да забременея в бъдеще?

И 2 Кое е нещото,което бихте искали партньора ви да направи в сексуално отношение за да кажете"Той/Тя е добра в леглото!"

full-lips-
08-16-2006, 17:16
1. az mislq che p0sle m0je da imash pr0blem smisyl trqbwa d0sta wreme da mine .. da ne piesh pr0tiw0zachatychni za da m0jesh da zabremeneish.. p0-d0bre 0tidi na lekar k0nsultirai se s neg0 i t0i nai-d0bre shte ti kaje.
2. nqma znachenie kakw0 shte naprawi wajn0t0 e da ima efekt i da me zad0w0li maximaln0 za men sht0m e uspql da g0 naprawi znachi che e d0byr. :)

Chiana
08-16-2006, 17:26
1. Не. Даже когато правиш почивка, най-лесно се забременява.
2. Еми той е добър. Достатъчно е, че ми влиза в положението и не ме кара да се кетря отгоре му, защото знае, че ме мързи и не ми е кеф. :roll:

cMeTaHka
08-16-2006, 19:13
1. Не. Даже когато правиш почивка, най-лесно се забременява.
2. Еми той е добър. Достатъчно е, че ми влиза в положението и не ме кара да се кетря отгоре му, защото знае, че ме мързи и не ми е кеф. :roll:

haha za 2q vupros i pri men e taka,a za protivoza4atu4nite neznam

vesitu
08-16-2006, 20:06
в момента в който спреш противозачатъчните си най- податлива на забременяване или както какват хората "можеш да забременееш и от въздуха"....така че - пази се!

beb4o_bu
08-16-2006, 21:11
За противозачатъчните искам да кажа, че е възможно да не успееш да забременееш след дълго използване. Това съм го чувала лично от гинеколог. Но нали знаеш...не е задължително да стане така.

WindWaker
08-16-2006, 21:16
За противозачатъчните искам да кажа, че е възможно да не успееш да забременееш след дълго използване. Това съм го чувала лично от гинеколог. Но нали знаеш...не е задължително да стане така.

споровете стават интересни........но аз пък, също както и други казаха, съм чувал че шанса когато пропуснеш хапче например или като ги спреш има голяма вероятност и трябва да се пазиш много. всъщност това го каза гинеколожката на приятелката ми, след като тя отиде да я пита какви хапчета да взема. а ся де ?

bulgarche
08-16-2006, 21:29
1. Не
2. Немога да отговоря

Paduan`
08-16-2006, 21:31
1. - ne znam
2. - prosto da go pravi s chuvstvo :)

Paduan`
08-16-2006, 21:33
WindWaker .. ne se shashkai tolko :P
"profesionalisti" kolkoto iskash - edin priatel si schupi rukata - edin lekar mu vika : ne e schupena , drug : schupena e .. treti : samo e navehnata..

tva e malko offtopic de , sry :roll:

sdw
08-16-2006, 23:16
1. НЕ
2. Да си ефективен и за момчетата специално-да свършва по-бавно!

WindWaker
08-16-2006, 23:19
WindWaker .. ne se shashkai tolko :P
"profesionalisti" kolkoto iskash - edin priatel si schupi rukata - edin lekar mu vika : ne e schupena , drug : schupena e .. treti : samo e navehnata..

tva e malko offtopic de , sry :roll:


ooo ama te na6te lekari v Burgas se slavqt kolko sa dobri....a i men sy6to mi e interesno, za6toto moita e na protivo. i se slu4va da zabravi nqkoe hap4e......po princip v takyv slu4ai ako si propusnal hap4e trqq 1 sedmica ili da ne se pravi seks ili mn da se vnimava, tva pi6e v listovkata. ama znam li.....vsy6nost 6te mi e ot polza da znam de, to zatva i se 4udq koi kriv koi prav

08-16-2006, 23:45
1.zavisi ot protivoza4atu4nite,tova moje samo ginekolog da ti kaje dali 6te ima6 problem.
2.li4i si kogato edin muj ili mom4e e opitno v legloto,o6te ot samoto na4alo znae kak da te vazbudi,kade i kak to4no da pipne i nai vajnoto maksimalno da ti dostavi udovolstvie.

krem4et0
08-17-2006, 10:12
Когато спреш противозачатъчните можеш да забременееш веднага.Но не е препоръчително.Най-добре е да почакаш 2-3 месеца да се поизчисти организма и д се нормализира цикъла.През това време ползвай презерватив-натъпкана си с хормони и лесно се забременява.
Иначе аз се кефя на доста неща,които прави гаджето ми и ако съм задоволена-значи е добър.А с времето става по-добър.Снощи чак се разревах от кеф :oops: