PDA

View Full Version : Ako imahte vuzmojnost-kakuv?



Vampire_girl
08-16-2006, 19:23
Kakuv vupros bihte zadali na Gospod ( za nevqrva6tite - vuv tova koet ovqrvat ) ,ili na ne6to po vurhovno ot 4oveka? v kakvo bihte go obvini i za kakvo bihte my blagodarili ?

maldini
08-16-2006, 20:26
Не за всички БОГ съществува и не за всички той е човешко същество,темата е абсолютно безмислена,защото не е доказано дали БОГ съществува и пак ще си говорим само празни приказки. [-(

Obitax
08-16-2006, 20:28
За мен Бог има . Ако имах вазмоьност да го питам нещо това щеше е до кога по дяволите ще прави живота ми мъка .

Да се надявам че ще ми отговори . :)

Sugar_metalka
08-16-2006, 20:29
Vuprosut mi kum Gospod 6te e: "kakva e tzelta na jivota ni, za6to jiveem?" Mislq 4e ne bih go obvinila v absolyitno ni6to.... a bih my blagodarila za perfektnata priroda, za vs koeto imam, i za 6ansovete v jivota koito mi e daval :wink:

08-16-2006, 20:35
Не за всички БОГ съществува и не за всички той е човешко същество,темата е абсолютно безмислена,защото не е доказано дали БОГ съществува и пак ще си говорим само празни приказки. [-(
Абе що не се гръмнеш. Бог съществува, доказателствата са навсякъде пред очите ни!

maldini
08-16-2006, 20:53
Не за всички БОГ съществува и не за всички той е човешко същество,темата е абсолютно безмислена,защото не е доказано дали БОГ съществува и пак ще си говорим само празни приказки. [-(
Абе що не се гръмнеш. Бог съществува, доказателствата са навсякъде пред очите ни!
Всеки си има мнение и ако трябва някой да се гръмне това си ти,защото не зачиташ мнението на другите.Нищо обидно не съм казал в поста си,а и нищо грешно,вярно е че никой незнае дали БОГ съществува,защото никой не се е връщал от небето,че да каже.Аз като си отворя очите не виждам никакъв БОГ а виждам паплача в София :wink: като погледа нагоре виждам небе,но не и БОГ,освен ако той не е небето.Та къде са ти доказателставата? :)

vesitu
08-16-2006, 21:01
Аз нищо не искам да го питам....ако знам как ще протече живота ми в следващите да речем 20 години няма да ми е интерсно!Трябва да има тръпка! :wink:

ELyTu
08-16-2006, 21:07
За мен Бог съществува ,но не съм се замисляла какво бих го попитала :? Вярвам в Бог и мисля, че всеки има право на собствено мнение затова тук няма място за караници :)

Boot
08-16-2006, 22:05
Vuprosut mi kum Gospod 6te e: "kakva e tzelta na jivota ni, za6to jiveem?" Mislq 4e ne bih go obvinila v absolyitno ni6to.... a bih my blagodarila za perfektnata priroda, za vs koeto imam, i za 6ansovete v jivota koito mi e daval :wink:
Много е тъпо да чакаш някой да ти каже за кфо живееш. Човек сам трябва да си открие тези неща.

Иначе в момента не се сещам за нищо, което ме интересува и никога няма да разбера. :mrgreen:

Mo6no
08-16-2006, 22:08
Защо си създал света толкоз калпав? Имал си цяла вечност да го направиш, а си го направил само за една седмица. Защо?

Бих добавил и че "бързата работа е срам за майстора".

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-16-2006, 22:11
i za men BOG sushtestvuva .. nz kakvo bih go popitala O:)

6emet4e
08-16-2006, 22:25
незнам дали Бог съществува,но ако да и ако мога да го питам нещо...ами незнам какво аз всеки един ден си задавам толкова много въпроси,(повечето тъпички,но за мен много важни)че направо няма да знам какво да попитам точно :?

Ollas
08-17-2006, 09:08
Бих задала въпроса за живота, вселената и всичко останало... но вече знам, че отговорът е 42 :mrgreen:

Смисълът на живота ще се изгуби, ако разберем всички отговори.

WILD__BOY
08-17-2006, 09:15
Нали знаете, че най-важният отговор е 42. Бих го попитал какъв е въпроса.

Ice_Queen
08-17-2006, 09:59
Нз... аз бих го попитала как са близките ми ,който съм загубила :cry:

Novkov
08-17-2006, 11:23
Пич, къде ми е колата? :)

CVETELLINA
08-17-2006, 19:00
много интересна тема,аз лично вярвам,че Бог съществува. :wink:

Бих го попитала "Защо ме раздели с единсвеното момче,което съм обичала истински?За да ме накажеш за нещо,или защото ме очаква нещо по-добро?!" (ако въобще има нещо по-добро...) :?

the_o.c_girl
08-17-2006, 19:19
Аз вярвам,че съществува!Незнам...засега няма нищо,за което да го упрекна(много съм му благодарна...за неща,които няма да споделя)

Mo6no
08-17-2006, 19:24
Аз вярвам,че съществува!Незнам...засега няма нищо,за което да го упрекна(много съм му благодарна...за неща,които няма да споделя)
Аз пък съм му сърдит на господ за неща, които няма да споделя.