PDA

View Full Version : Няма да се впиша....трябва ли да се променя ?



C00L^GiRL ;)
08-16-2006, 19:11
Здр...аз съм за 8 клас и влязох в частно училище...влязох с мн голяма стипендия с цената на яко учене...но,за разлика от другите ученици там...моят баща не кара Мерцедец и БМВ,няма апартамент 300 квадрата в центъра на града,няма къща на брега на морето,не носи смокинг по 1000 лева..а майка ми не е окачена цялата със златни пръстени и не ходи в наи-скъпия фризиорски салон за да и правят ноктите за 100 лв.Но аз си ги обичам.Те са толкова весели и готини хора....И са готови да направят всичко за мене-в случая,въпреки стипендията,те трябваше да се лишат от много неща за да получа аз добро образование и за да стане от мене човек.Но те си мислят че аз това не го оценявам и точно сега аз искам да има кажа колко съм им благодарна за това което направиха за мен,за това че винаги са ме подкрепяли.... Като ходех да се записвам видях пред училището спрени коли за по ... сигурно 200 000 лв и нагоре...там всички деца са толкова отворени,надути,нахакани.... а аз не съм такава.Просто...няма да се впиша в обстановката,разбирате ли ме...Майка ми ми вика че трябва да съм горда,защото аз съм по-умна,по-красива,по-...всичко от тях.Аз знам това....но се страхувам че там няма да си намеря приятели,никой няма да ме хареса...причината не е парите ами характера ми.Естествено,най-лесно ще бъде да се променя,да стана и аз като тях...но не искам.Мама винаги ми повтаря че трябва да бъда самата себе си и да се гордея с това което съм.Вие как мислите-да оставя ли да ме тъпчат или да се променя?

И искам отново да кажа на родителите си колко съм им благодарна за стореното през тези толкова трудни за тях 14 години,въпреки че те си мислят че аз не го оценявам...Мерси много!!!Обичам ви!

И много ви се моля ако някой има да критикува казаното от мене да си го остави в себе си.Аз просто имах нужда да кажа тези неща!

midian
08-16-2006, 19:16
Не се променяй!Знам какви са тия хора,не стават за нищо,не струват,знаят само как да се перчат с парите си.Бъди такава,каквато си си сега.По добре да те 'тъпчат',отколкото да станеш тъпа курва/с извинение/.А и след време изобщо няма да ти обръщат внимание и как да се изразя...ще спрат да те 'тъпчат'...

Gabsi-to
08-16-2006, 19:20
Лелее момиче аз ако бях на твое място нямаше да имам въобще такива притиснения, миличка та ти си много нива над тях да не говорим че мама и тати не са броили парички за да те вкарат там...тъй че мила недей въобще да се притесняваш дали ще се впишеш или не а просто остани така каквато си и вярвам че там няма да оценят колко пари е дал тати за да влезеш...!

C00L^GiRL ;)
08-16-2006, 19:40
Благодаря ви...Мислех си че никой няма да прочете поста ми като види колко е дълъг....или тези,които го прочетат мислех че ще почнат да ме ... критикуват.Благодаря ви!!!Няма кой да ме подкрепя защото всичките ми "приятели" като разбраха умряха от завист и не мога да говоря с тях на тази тема.Мерси,наистина имах нужда от тези окуражителни думи :)

08-16-2006, 19:46
Vij az naistina ti sre vazhi6taavam zaradi tvoqta borbenost i tova 4e darjij na obrazovanieto si,ne si postinqk kaaato men.zapomni edno 4e aako sitakava kakvato si vsa6tnost 6e te haresat vse nqkoga seki si ima na4ini da privle4e priqteli kazvam go za6toto znam kakvo ti e smenil sam 7 u4ili6taa i sam nai divoto kopele otv grada i zaradi tova vinegi ima hora pokrai men bili to fukluvci naduti pi4ki i tn nameri tvoqat na4in za fr no ne staavai kato tqh i ne im se vrazvai na svirkataaa uspeh:)))))))))))

Reich_06
08-16-2006, 19:50
ne trqbva da se promenq6 estestveno ami tukmo obratnoto-rqbva da si vdigne6 malko samo4uvstvieto,za6toto si vlqzla tam sama,sus sobstveni usiliq,a ne zaradi vruzkite i parite na va6te!a i ne se pritesnqvai 6te si nameri6 priqteli-vse pak predpolagam 4e ima i o6te mnogo kato teb,koito ne raz4itata na parite na mama i tati,a sa se stegnali qko v 7-mi klas i sa vlqzli sami!

08-16-2006, 19:51
nie te podkrepqme spoko az sa6to sam kato teb samo 4e sam o6te v na4alno i sam za 7 klas si4ki ot na6iq klas sa nekvi naduti a v 4as ni6to ne shvasthat....da ne ti puka.Az kogato stanah 4 klas si4ki mi vikaha zubar samo za6toto imah po visoki ocenki ot tqhedva gi iztarpqh ama mi ostavat malko godini i 6te iztarpq

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-16-2006, 19:54
macka ne se promenqi puk i mislq 4e maika ti e prava po-umna si ot tqh .. vsqkqko na4alo e trudno .. :) a i ne e kazano 4e vsi4ki shtom imat pari sa takiva "naduti" taka 4e uspeh

Loshotia
08-16-2006, 20:04
Бъди себе си! Ще те уважават точно заради това. Това че ваште не изкарват толкова пари, колкото на другите, не означава нищо. Плюс това не бъди толкова сигурна, че няма да си намериш компания. Има и готини богаташчета :wink: . Всичко си зависи от хората. Но преди всичко си остани такава каквато си сега! Успех!

cecko_boy
08-16-2006, 20:15
Prochetoh posta ti mnogo mi haresa ne trqbva da se promenqsh za da budesh kato bogatash4etata budi si ti pak kato te ma4kat nqma zna4enie skoro nqma da ti obrushtat vnimanie se nqkoga shte im svur6at parite i nqma da mogat da se per4at dokati ti ve4e ste zapo4nesh da pe4elish mn pari po tova koeti si u4ila do tozi moment :)))

Swinkenhoffer
08-16-2006, 20:21
^Santra^ го каза всъщност...

ако имаш някакво достойнство най-малкото нещо, което трябва да те комплексира са тея сноби.
имай предвид и това, че в тези училища не са само разни рокфелери, които мислят за кинти/коли и яки дрешки.
знам и нормални хора от подобни места, така че все ще намериш някой ;) ако си наистина свестен човек - приятели няма да ти липсват.

08-16-2006, 20:36
4akaite malko!!!!!!!!!!!!!!! naistina ne biv a da se promenq6 no....iz4akai malko!naistina pove4eto ot bogata64etata sa nafukani no.....vinagi ima izklu4eniq!!!!!!!!!!!!!!!!!!moje pyk i da ima nqkolko dobri deca koito vypreki parite 6te sa ti priateli!!!!uspeh i smelo!!!az cql jivot sam q vodil taq tvoq bittka!iskam da ti kaja 4e te 4akat mnogo trudnosti i mn pyti 6te ti se pla4e no....spoko!!!smelo napred i...SAMO LEVSKI:)))))

08-17-2006, 14:55
Абе ти що се притесняваш от такива глупости. Това изобщо не е вярно. В частните гимназии има и много свестни деца, които знаят, че не саизкарали те парите, с които са им купени всичките там богаташки глезотийки. Бъди сигурна, че надутите лигльовци жъобще няма и да ти гледат характера, а другите ще те оценят такава, каквато си. Бъди общителна, не обръщай внимание на глупавите, надути и снобарски тийнейджъри и всичкоче се нареди

Novkov
08-17-2006, 19:35
Така е пийс, не се променяй. Само не разбрах защо всички се нахвърляте на тия "сноби". Познавам такива "сноби", както се изразихте, готини хора са, явно у София е друго яче

az_i_ko_we
08-18-2006, 00:20
не се спичай .... аз винаги съм бил аутсайдер, различния,
просто бъди по отстрани покажи си интелекта щом си с стипендия явно не си тъпа...
и хората ще дойдат при теб... но в ниакъв случай не им давай да се базикат с теб....

KingOfEdge
08-19-2006, 00:22
ne se promenqi opredeleno si ostana takava kakvato si znam go ot li4en opit.

ista
08-19-2006, 08:44
споко! и аз уча в частно училище, ама и аз съм така. баща ми и майка ми са разделени, живея с баба и дядо, а баща ми кара опел вектра. майка ми въобще не ходи по фризьорски салони и по маникюри и педикюри. баща ми си ходи със стари и скъсани дънки... и аз мислух, че няма да се впиша, но... то какво стана :lol: :lol: ще видиш, че ще си намериш приятели и ще си прекараш хубаво. щото за каквото и да става дума - частното образование си е много по-добре от държавното!

mechtaq_za_teb
08-19-2006, 14:40
edin savet:ne se promenqi.....i v nikakaf sluchai ne stavai kato tqh.prosto badi sebe si :)

CrazyWitch
08-19-2006, 17:50
Лелее момиче аз ако бях на твое място нямаше да имам въобще такива притиснения, миличка та ти си много нива над тях да не говорим че мама и тати не са броили парички за да те вкарат там...тъй че мила недей въобще да се притесняваш дали ще се впишеш или не а просто остани така каквато си и вярвам че там няма да оценят колко пари е дал тати за да влезеш...!

Колко си права само.


Мама винаги ми повтаря че трябва да бъда самата себе си и да се гордея с това което съм.

Майка ти е права. Бъди горда с това което си бе момиче. Ти си влязла с не лесно пари. Трябва да не униваш - НАПРОТИВ. Вдигай си самочувствието и гордо напред.

Dark_Queen
08-21-2006, 19:54
Бъди себе си! Ще те уважават точно заради това. Това че ваште не изкарват толкова пари, колкото на другите, не означава нищо. Плюс това не бъди толкова сигурна, че няма да си намериш компания. Има и готини богаташчета :wink: . Всичко си зависи от хората. Но преди всичко си остани такава каквато си сега! Успех!
\:D/