PDA

View Full Version : lubov bez otgovor



SouLRippe®
08-16-2006, 20:30
hi...imam mn golqm problem...obicham edno momiche lud sum po neq ot okolo 1 godinano tq imashe priqtel...na skoro se razdeliha...no ima nov problem kazva che ne moje da e s men zashtoto misli postoqnno...za bivshiq!?!?! lud sum po neq i bih q chakal oshte dulgo vreme no...nz az mislq che ako sum s neq sha i pomogna da go zabrai po burzo ...pls izkajete mnenie... :cry:

Obitax
08-16-2006, 20:31
opitai se da spe4eli6 po nakakav na4in .

SouLRippe®
08-16-2006, 20:33
opitai se da spe4eli6 po nakakav na4in .
mi pich sichko sum probval...nz veche kvo da napravq...

LoVe_RuSlAn
08-16-2006, 20:34
Mi ne q pritiskai de moje razdqlata da ne e bila priqtna za neq i naistina oshte da go obi4a iz4akai malko i ne6taa sami shte potrygnat

SouLRippe®
08-16-2006, 20:37
Mi ne q pritiskai de moje razdqlata da ne e bila priqtna za neq i naistina oshte da go obi4a iz4akai malko i ne6taa sami shte potrygnat
taka e za neq beshe mn gadno i oshte ne moje da go prevuzmogne i go obicha... no nz...ako se vglubi v nego i se zatvori...sha mi e kofti za neq :(

iiirish
08-16-2006, 20:45
казваш, че си направил всичко възможно до сега! не е вярно! ние никога не сме направили всичко или достатъчно за обичания човек. не се отказвай, бъди борбен и упорит! нали знаеш, че надеждата крепи човека!
ще дойде ден, когато тя ще оцени помощта и подкрепата, която си й оказвал. ще направи равносметка и ще осъзнае, че с теб ще бъде щастлива!
успех и много късмет! :wink:

SouLRippe®
08-16-2006, 20:47
казваш, че си направил всичко възможно до сега! не е вярно! ние никога не сме направили всичко или достатъчно за обичания човек. не се отказвай, бъди борбен и упорит! нали знаеш, че надеждата крепи човека!
ще дойде ден, когато тя ще оцени помощта и подкрепата, която си й оказвал. ще направи равносметка и ще осъзнае, че с теб ще бъде щастлива!
успех и много късмет! :wink:
mersi mn i btw ne mislq da se otkazvam...prekaleno mn q obicham...

Reich_06
08-16-2006, 22:42
emi tui-kato e hodila s biv6iq super mn vreme e normalno da ne moje da go zabravi tolkova lesno i da i e kofti!spored men ako prosto bude6 do neq,podkrepq6 q i i bude6 zasega prosto priqtel(znam 4e 6te ti bude trudno)po-natatuk sum po4ti ubedena 4e 6te stane ne6to!prosto ne se otkazvai! :-)

`Death`Whore`
08-16-2006, 22:47
Тя решава...ако наистина мисли постоянно за него, няма смисъл да И досаждаш...изчакай.

strange__
08-16-2006, 22:52
Ти какво...да не би да искаш да е стеб,а да мисли постоянно за него,винаги да те сравнява с него и той да печели индиректните "битки",просто защото сърцето и милее за неговата обич!Изчакай известно време,не прибързвай и успех :wink:

Axxxel
08-16-2006, 22:59
Бъди до нея...но като приятел...като истински приятел...все някога колелото ще се завърти :wink:

PRESLAVA{}
08-16-2006, 23:11
ami v nikakav slu4ai neq pritiskai taka 6te q izgubi6

6emet4e
08-16-2006, 23:31
да както казаха вече и другите-не я притискай!щом на нея и е гадно,бъди до нея като приятел,направи така че да те почувства наистина близък!ако си до нея през времето в което тя"превъзмогва" бившия и я подкрепяш,тя ще го оцени след време и може би ще те прецени по добре,без да те сравнява с него-така шансовете ти стават по-големи :-k
П.С.малко объркано мнение,но надявам се да си ме разбрал :wink:

Mikohito
08-17-2006, 00:35
Моят съвет към теб е като този на другите останете засега приятели и излизайте по често за да може тя да се откъсне от мислите си за него.Но този съвет който ти дават да си бъдете приятели до части съм съгласен с това но все пак недей да оставяш нещата така.Когато прецениш че тя вече е започнала да го превъзмогва почни отново да флиртуваш с нея и й показвай че искаш да бъдете нещо повече от приятели.Горе главата и Успех.

SouLRippe®
08-17-2006, 17:14
mersi mn za sichki postove mislq che mi hlpnahte

thirteen
08-17-2006, 17:51
Шш къв е тоя аватар?!?!?Иначе се присъединявам към булшинството :)

SouLRippe®
08-18-2006, 01:19
hora momicheto se subra sus stariq si priqtel... vikam da iztriem temata...

cskamoni4ka
08-18-2006, 08:31
Ей сори пич! :?

luda`flirtajika
08-18-2006, 09:43
Бъди до нея...но като приятел...като истински приятел...все някога колелото ще се завърти :wink:

we ti si nekuf...neznam kak postigash takiva efekti,no dumite ti sa prekrasini

mai4eto
08-18-2006, 11:17
taka kaji i 4e mn q haresva6 ili ti prosto v na4aloto da i bude6 ramoto za oteha demek s teb da spodelq vsi4ko a posle leke poleka 6te vidi6 rezultata ot li4en opit go znam

silv
08-18-2006, 11:21
naistina ne q pritiskai...pogovori s neq...posle ako o6te misli za biv6iq i dai malko vreme da o prejivee...posle moje da dojde pri teb...

CrIsTiaNo_
08-18-2006, 13:07
SouLRippe® sajelqvam 4e tq se e sabrala pak s nego :( no pone az znam 4e vi e pisano nqkoga da badete zaedno taka 4e prosto iz4akai kolkoto trqbva se pak ti q obi4am mnogo a drugoto 6te si doide s vremeto ;)

FiRe_LaDy
08-18-2006, 14:15
Amm i az imam pochti syshtiq problem.Stiskam ti palci i se nadqvam skoro da e s teb,zashtoto znam kakvo e da obichash,a da nqma chuvstva ot otreshniq chovek.Pogovori seriozno s neq,obqsni i kakvo chuvstvash,kolko q obichash,che ne mojesh poveche bez neq i t.n.Nakarai q da povqrva v teb i da ti pozvoli da i pomognesh da zabravi bivshiq i da izpylnish otnovo syrceto i s lubov.Uspeh.Stiskam ti palci sichko da se poluchi taka kakto iskash.

SouLRippe®
08-18-2006, 18:07
naistina ne q pritiskai...pogovori s neq...posle ako o6te misli za biv6iq i dai malko vreme da o prejivee...posle moje da dojde pri teb...
ti tup li si ili slqp az ti napisah che tq se subra s oniq!?!?!

SouLRippe®
08-18-2006, 18:07
SouLRippe® sajelqvam 4e tq se e sabrala pak s nego :( no pone az znam 4e vi e pisano nqkoga da badete zaedno taka 4e prosto iz4akai kolkoto trqbva se pak ti q obi4am mnogo a drugoto 6te si doide s vremeto ;)
emi dano pich i az taka se nadqvam... thx za podkrepata ;)

acidburn
08-18-2006, 18:23
И КАК ДА ГО ЗАБРАВИ СЛЕД КАТО ТЯ НЕ ИСКА ДА ИЗЛИЗА , НЕ ГОВОРИ С НИКОЙ , НЕ СПИРА ДА МИСЛИ ЗА НЕГО , ОТГОРЕ НЕ ВСИЧКО СЕ СЪБРАХА..А КАТО ВЛЕЗЕ В ЧАТА...ПОСТОЯННО ПОВТАРЯ КОЛКО МНОГО ГО ОБИЧА...ТЯ НЕ МОЖЕ ДА СИ ГО ИЗБИЕ ОТ ГЛАВАТА...ДОРИ СИ ПРЕРЯЗА ВЕНИТЕ ЗАРАДИ НЕГО..И НЕ ДАВА ШАНС НА SouLcho ДА И ПОКАЖЕ КОЛКО Я ОБИЧА..А НЕ МЕН МИ Е СУПЕР КОФТИ ЗА НЕГО , ЩОТ МИ Е BEST FRIEND..И В ТОЗИ МОМЕНТ ТОЙ ЗНАЕ КОЛКО ТРУДНО МИ Е ДА НАПИША ВСИЧКО ТОВА..ЗАЩОТО.....nvm..! ПРОСТО ИСКАМ ТЕ ДА СА ЗАЕДНО И 1 ПЪТ ТОЙ ДА БЪДЕ ЩАСТЛИВ С НЕЯ..брато надявам се съберете някой ден..и ако може по скоро..знаеш колко трудно пиша всичко тва..УСПЕХ!!!

CrazyWitch
08-18-2006, 21:07
Изчакай! Това мога да те посъветвам и мисля, че нв казвам нищо ново.

SouLRippe®
08-19-2006, 07:07
Amm i az imam pochti syshtiq problem.Stiskam ti palci i se nadqvam skoro da e s teb,zashtoto znam kakvo e da obichash,a da nqma chuvstva ot otreshniq chovek.Pogovori seriozno s neq,obqsni i kakvo chuvstvash,kolko q obichash,che ne mojesh poveche bez neq i t.n.Nakarai q da povqrva v teb i da ti pozvoli da i pomognesh da zabravi bivshiq i da izpylnish otnovo syrceto i s lubov.Uspeh.Stiskam ti palci sichko da se poluchi taka kakto iskash.
mersi mn CooL :(

AnN_G
08-19-2006, 09:40
След като са късали и са се събирали...все някога пак ще скъсат,ти може и да я обичаш повече от него (в което съм сигурна след като си е отишъл първо от нея),но важното е кого ТЯ обича.След време ще се осъзнае,че има човек на който може да разчита във всички случаи и наистина я цени,до тогава не забравяй да и доказваш,че си такъв (само гаджето и да не те натупа!)

SouLRippe®
08-19-2006, 14:24
След като са късали и са се събирали...все някога пак ще скъсат,ти може и да я обичаш повече от него (в което съм сигурна след като си е отишъл първо от нея),но важното е кого ТЯ обича.След време ще се осъзнае,че има човек на който може да разчита във всички случаи и наистина я цени,до тогава не забравяй да и доказваш,че си такъв (само гаджето и да не те натупа!)
a sefte :P

acidburn
08-19-2006, 14:59
Ама..ама..аа..хахахахаха ТОЙ Е ЧЕРЕН БЕ , СИГУРНО ЖИВЕЕ ВЪВ ВЪГЛИЩА , КАТО ПЕЧКА , ПО ЗЛЕ ОТ НЕГЪР , а за боя..тоа и мен е искал да бие ама ся ако дойде да напрай проблем ..ша го съживяват с нефт ! :D :D :D бари черния коч..и 1 пат кат беше до нас миришеше на фъшкий..ама се 1 е ял конско току-що исрани лайна.. абе с 1 дума орангутанче ~

BeBcHeTo
08-19-2006, 19:27
Badi po naiven i ne6tata moje i da stanat

SouLRippe®
08-20-2006, 04:34
Badi po naiven i ne6tata moje i da stanat
aaaaaaaaa....a da ti go tropna mejdu ochite moje li? ako iskash moi da li lijesh guza dokato akam ae mluknete krai na temata !

dyjd_ot _rozi
08-20-2006, 06:28
SouLRippe® razbiram kak se 4uvstva6!!!i az sym minala prez podobno ne6to i o6te me boli !moga samo da ti kaja : NE SE OTKAZVAI ! nqkoi den 6te ima 6tastie i za teb.

SouLRippe®
08-20-2006, 07:10
SouLRippe® razbiram kak se 4uvstva6!!!i az sym minala prez podobno ne6to i o6te me boli !moga samo da ti kaja : NE SE OTKAZVAI ! nqkoi den 6te ima 6tastie i za teb.
shto ne si go nachukash znaela kvo mi e
te sichki taka kazvat...

08-20-2006, 07:30
SouLRippe®
nali temata e postavena vseki da izrazi mnenieto si po vyprosa.az prost izrazih svoeto.ti qvno ne go ocenqva6...

08-21-2006, 17:07
emi zavisi ako s gajeto i se razbirat ni6to 4e sa skusali moje si4ko da e potrugnalo ve4e ta misalta mi e 4e ako s gajeto i se razbirat i tq e 6tasliva s nego samo moje6 da se radva6 za neq i ako ti se 4aka 4akai q vse nqkoga 6te se razdelqt.a ako ima nqkvi razli4iq mejdu tqh po dobre q posavetvai kak da deistva da i savet kato na priqtel :smt006

zoben_pitbul
08-21-2006, 17:12
Ами изчакай примерно 1-2 месеца и се оглеждай бившия да не се навърта около нея за да й разпалва чувствата(демек пречукай го ако ги видиш заедно) и ако не се виждат през това време и все пак тя има поне НЯКАКВИ чувства към теб ще можете да тръгнете.Много е важно обаче тя да НЕ го вижда!

SouLRippe®
08-21-2006, 17:48
Ами изчакай примерно 1-2 месеца и се оглеждай бившия да не се навърта около нея за да й разпалва чувствата(демек пречукай го ако ги видиш заедно) и ако не се виждат през това време и все пак тя има поне НЯКАКВИ чувства към теб ще можете да тръгнете.Много е важно обаче тя да НЕ го вижда!
pich mn kefish mn me kefi posta ti ama posle ako picha me fane sam sha me naprai da si baram ushite ako go stupame s kompaniqta :D

Allegro
08-22-2006, 19:34
emi zavisi ako s gajeto i se razbirat ni6to 4e sa skusali moje si4ko da e potrugnalo ve4e ta misalta mi e 4e ako s gajeto i se razbirat i tq e 6tasliva s nego samo moje6 da se radva6 za neq i ako ti se 4aka 4akai q vse nqkoga 6te se razdelqt.a ako ima nqkvi razli4iq mejdu tqh po dobre q posavetvai kak da deistva da i savet kato na priqtel :smt006

ахамз как са нешата между двамата?и има ли изгледи да я зареже пак? \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

SouLRippe®
08-25-2006, 12:25
emi zavisi ako s gajeto i se razbirat ni6to 4e sa skusali moje si4ko da e potrugnalo ve4e ta misalta mi e 4e ako s gajeto i se razbirat i tq e 6tasliva s nego samo moje6 da se radva6 za neq i ako ti se 4aka 4akai q vse nqkoga 6te se razdelqt.a ako ima nqkvi razli4iq mejdu tqh po dobre q posavetvai kak da deistva da i savet kato na priqtel :smt006

ахамз как са нешата между двамата?и има ли изгледи да я зареже пак? \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/
emi sq pochna da se zaribqva po baba mi :S kofti raota shtot baba mi hoi s edin ot moq klas ebi nishto nqq da stane za tva nai dobre da si ostana s baba veska i da si jiveq :P /pone nedelq e vreme za sex\

koalka
08-25-2006, 20:26
Ами изчакай примерно 1-2 месеца и се оглеждай бившия да не се навърта около нея за да й разпалва чувствата(демек пречукай го ако ги видиш заедно) и ако не се виждат през това време и все пак тя има поне НЯКАКВИ чувства към теб ще можете да тръгнете.Много е важно обаче тя да НЕ го вижда!Бебчо и аз съм съгласна с теб!!!

CrIsTiaNo_
01-03-2007, 19:38
SouLRippe® sajelqvam 4e tq se e sabrala pak s nego :( no pone az znam 4e vi e pisano nqkoga da badete zaedno taka 4e prosto iz4akai kolkoto trqbva se pak ti q obi4am mnogo a drugoto 6te si doide s vremeto ;)

i az bqh prav ....... 8)

vvs_go
01-03-2007, 19:42
mi 4estno kazano i az sym v podobna situaciq i sym s tebe , brat

ThePainIsReaL
01-03-2007, 20:05
Ох , пич .. гледам , че темата е стара , ама ще пиша , може друг да иска да чуе .
Такам .. нека ти кажа мнение на другата страна , т.е. на момичето .
Преди по-малко от месец се разделихме с момчето , което ми беше всичко , с което се усещах жива .. сега съм наранена , усещам се сама и тъжна , трябва ми време да забравя , трудно ми е , понякога с часове не мисля за бившия и въпреки това нещо ме боли - боли ме заради липсата . Толкова мисля за този мой бивш , че ми се повръща .. Толкова го обичам , обичах и толкова му вярвах, вярвам , че ми се повръща ...
Та , мисълта ми е , че сигурно й е трудно , но ти можеш да й помогнеш да й стане по-лесно . Не искай веднага да ходиш с нея , бъдете приятели , разхождайте се .. а ти я омайвай , говори й колко е ценна и някви такива , накарай я да забрави за бившия , когото тя уж обича или е поне обичала. Нека се почувства специална . Т.е. промени й възгледите . И не забравяй да бъдеш търпелив с нея , тя може да е наранена , но НЕ е безчувствена ..
П.П. Не й позволявай да вижда бившия си , наистина .. само ще се разпалват чувствата й . Тя сигурно знае , че не трябва да мисли за него , но чувствата са по-силни от разума .
Успех ..