PDA

View Full Version : kakvo da pravq



08-16-2006, 21:09
zdravei te..situaciqta e slednata-haresvam edno momi4e mnogo,ama adski mnogo.Prekarahme zaedno strahotno lqto na moreto i ottam hlatnah po neq.Kazah i kakvo 4uvstvam,za da sme naqsno.Pitah e za neinite 4uvstva,no ne iska da mi kaje ni6to se izmenq temata.Kazva 4e ima priqtel :cry: ,za koeto razbiram baq po kasno,makar 4e znae 4e e haresvam.Sa6to 4e ne iskala da se razdelq s nego,kato ne sam i kazval da se razdelqt.Ve4e ne znam da prodaljavam li da se borq za neq makar 4e mnogo e haresvam.Kogato priqtelq i go nqma tq se obajda na men,zaedno se smeem mnogo,no tq prodaljava da ne iska da mi kaje kakvo 4uvstva v deistvitelnost.Ve4e ne znam kakvo da pravq.Daite savet molq vi :cry: :(

LoVe_RuSlAn
08-16-2006, 21:12
Ami spri da q pita6 kakvo 4uvstva kym tebe ne i kazvai i ti kakvo 4uvstva6 ostavi ne6tata taka i ne hodi vseki pyt kogato te povika vse edno si na povikvane za6toto taka tq r4azbira 4e si i na razpolojenie po vsqko vreme vypreki 4e q obi4a6 ili haresva6 ne te razbrah to4no i shte vidi6 sled vreme kak tq 6te te potyrsi sama

WindWaker
08-16-2006, 21:12
ми тя си ти казва момичето че си има приятел е. откажи са. най-вероятно ти казва така, защото не иска да те засегне, а пък си те иска за приятел - типични женски работи тва е. може и да не е за тва, но според мен няма друга причина да не иска да ти каже.

08-16-2006, 21:35
mi pital sam e samo vednaj kakvo 4uvstva i az vednaj sam i kazval az kakvo 4uvstvam,a do sega kolkoto pati mi se e obadila ne sam hodil pri neq,za6toto nqmah vazmojnost!

cskamoni4ka
08-16-2006, 21:40
Остави момичето,тя ти е казала има си приятел и толкоз...

Reich_06
08-16-2006, 22:07
spored men i tq nz kvo iska,no polojenieto v koeto si e mn tupo-ti si prosto"drugiq"!trqbva da q nakara6 da izbere ili po-to4no da i kaje6 4e dokato e s nego ne moje da ste zaedno,za6toto ina4e izglejda6 kato idiot ili rezerva(ne se zasqgai)!
If you love something-let it goes. If it comes back-it's yours. If it doesn't-it never was... malko kli6ence no e podhodq6to!uspeh

maybelline
08-17-2006, 09:26
Нищо чудно ако е объркана и самата тя не е наясно със чувствата си.Харесва приятеля си,но не е безразлична и към теб.Нормално е да не иска да го зареже,все пак го познава от повече време и е свикнала с него.Не го приемай твърде лично.Продължавайте да си прекарвате чудесно,както ти каза(смеете се и т.н.) и когато е готова,тя сама ще избере момчето,което харесва повече.Не я питай повече какво изпитва или я питай понякога,но под формата на чисто любопитство.С хубавите ви моменти печелиш точки пред нея.Незнам за гаджето й,но ако ти й подаряваш по-щастливите моменти,тя няма дълго да се колебае.Късмет!:)

Chance
08-17-2006, 09:37
отдръпни се за известно време. не й се обаждай, отказвай да се виждате и вече като мине достатъчно време ако тя наистина те харесва ще започне сама да те търси и ще направи всичко възможно да се видите. знам че ще ти е мноого трудно но трябва да опиташ да създадеш малко дистанция. в момента когато тя не може да бъде с него, си оплътнява времето с теб. не мисля че трябва да се задоволяваш с това. или ще си с нея или не, но не и заместител на гаджето й когато й е скучно.

кажи й че не можеш повече така и искаш да дефинирате отношенията си - дали ще сте само приятели или има и нещо повече. колкото по-скоро се разберете, по-добре за всичи

LP_girl_14
08-17-2006, 09:44
Според мен,ако тя те харесваше,щеше отдавна са е скъсала с приятеля си и да ти е казала какво чувства към теб.Не трябва ад я търсиш повече.Ако тя има интерес към теб,ако тя се раздели с нейния и иска да сте заедно,ще те намери.но на този етап няма никакъв смисъл в това да й падаш в краката,да й обясняваш чувствата си,пък тя а сменя темата или да започва да говори за приятеля си :?

08-17-2006, 10:45
благодаря много за мненията и аз мислих така да постъпя,но сега вече съм сигурен

CrazyWitch
08-17-2006, 14:26
Абе я се налюбете едно убу. По-добре и признай. Или печелиш всичко, или губиш всичко.

08-17-2006, 20:52
kakvo da i priznavam