PDA

View Full Version : stiga



teen_girl4e
08-16-2006, 21:52
molq vi hora savzemete se ili pone zapo4nete da 4etete predi6nite temi puskate edna sled druga edni i sa6ti pove4eto vav toq forum si li4i 4e sme na 14-15 ne kazvam sega da ne izlivate mukata si ili da ne se ''vlubvate''ama temite sa edni i sa6ti:''kak da q zagovorq'',''dali e haresva'',''toi ne me obi4a'',''haresvam gadjeto na prietelq si''i prestanete da burkate lubovta s privli4aneto
P.S:ne puskam emata za da vi se karam az sam posledniq 4ovek koito trqbva da go pravi tai kato do skoro bqh na sa6toto deridje no pone saznavam 4e ne e tolkova lesno da obi4a6 nqkoi
sujalqvam i za moderatorite ako se naloji da zaklu4at temata nqma6e kakvo da pravq :mrgreen:

FiRe_LaDy
08-16-2006, 21:55
Az sam saglasna s teb. :wink:

MyCuHkA
08-16-2006, 21:57
Браво на теб, че си пуснала тази тема.. Но първо почни да пишеш на кирилица, защото ние сме в България.Някои нямат време да търсят из целия форум за да намерят това което има трябва.Темите минават и заминават и ако не виждаш има доста страници.На теб как ще ти е по-удобно... да напишеш тема и да чакаш за отговори или да търсиш цял ден из форума?? Не искам да се карам.За всичко си има обяснение.Ти не си ли се притеснявала от това как да заговориш някой или какво да му кажеш? Всяка възраст с въпросите си.Незнам на колко години си, но просто помисли малко преди да изразяваш мнение.

teen_girl4e
08-16-2006, 22:10
Браво на теб, че си пуснала тази тема.. Но първо почни да пишеш на кирилица, защото ние сме в България.Някои нямат време да търсят из целия форум за да намерят това което има трябва.Темите минават и заминават и ако не виждаш има доста страници.На теб как ще ти е по-удобно... да напишеш тема и да чакаш за отговори или да търсиш цял ден из форума?? Не искам да се карам.За всичко си има обяснение.Ти не си ли се притеснявала от това как да заговориш някой или какво да му кажеш? Всяка възраст с въпросите си.Незнам на колко години си, но просто помисли малко преди да изразяваш мнение.
напълно си права за кирилицата и наистина съжалявам но темите се повтарят буквално през ред относно моята възраст ми аз съм точно в тази възраст затова не критикувам никой и не бих искала някой да го приеме като обида но не е толкова трудно да погледнеш един ред по-надолу

iiirish
08-16-2006, 22:23
и аз съм го казвала много пъти, но кой ли чува?! :-s

Mike-Jones
08-16-2006, 22:57
mi da sa povtarqt nqma losho nikoi nevi kara da im otgovarqte ;]

lina15
08-16-2006, 23:18
mi da sa povtarqt nqma losho nikoi nevi kara da im otgovarqte ;]
Точно така, повечето повтарящи се теми са заради спамерите или тези които просто ги мързи да плъзнат слайдера по надолу и евентуално да преметнат страница но дори и някой да направи така и да отговори на стара тема то тогава ще го обвинят че вдига теми от гробището и т.н.

Malko_kote
08-16-2006, 23:27
mi da sa povtarqt nqma losho nikoi nevi kara da im otgovarqte ;]
Точно така, повечето повтарящи се теми са заради спамерите или тези които просто ги мързи да плъзнат слайдера по надолу и евентуално да преметнат страница но дори и някой да направи така и да отговори на стара тема то тогава ще го обвинят че вдига теми от гробището и т.н.
Lina, абсолютно те подкрепям

Mikohito
08-17-2006, 00:39
teen_girl4e не съм напълно съгласен с теб.Донякъде е лошо да се повтарят дадени теми но все пак при всеки един от нас които търсим съвет положението е различно и нещата стоят по различен начин.Просто е невъзможно в една тема всеки да изложи проблема си за да не се повтарят теми просто няма начин.