PDA

View Full Version : Zineryt



Срам го е да се разкрие
08-16-2006, 22:51
Сега, преди болшинството тиинчета от форума с IQ по-малко от 70 да ме разкъса на парчета, нека посоча, че съм изчел ДЕ ЩО тема има относно това лекарство по тоя форум.
Въпрочетата, които искам да задам са насочени към хората, използвали го повечко от месец - два.

1. Нанася се тънък и фин слой по кожата на лицето. Нали ?
2. Горе долу по 2 мазания на ден, за колко време стига сместа ?
3. Мажете само тези нещица (пъпките) или цялото лице ?

Тези въпроси аз не видях да са задавани. (Впрочем един от тях е задаван, но остана без отговор)
Така че, вие сте, драги ми форумници :)

08-16-2006, 23:18
Zineryt se nanasq samo na zonite v koito ima6 problemi s kojata da nanasq se tanak sloi i se nanasq sutrin i ve4er no predi tova e hubavo s nqkakav losion za lice ili nqkav gel da si po4isti6 liceto taka 6te ima po dobar efekt na men li4no mi stigna okolo 4-5 meseca kato si majeh predimno papkite efekta e neveroqten izpitala sam go no sam izpolzvala i effaclar gel na firmata LA ROSHE uspeh :)

11-24-2006, 14:21
а аз искам да попитам как да се мажете със зинерит сутрин като едно че смърди отвратително, второ че ако някой ви цунка ще умре от повръщане.. направо не знам какво да правя . иска ми се сутрин и вечер да се мажа за да подейства по-бързо но май ще трябва само вечер :( вие кога го използвате ??

SmiLe_BaBy{P}
11-24-2006, 21:34
Zineryt se nanasq samo na zonite v koito ima6 problemi s kojata da nanasq se tanak sloi i se nanasq sutrin i ve4er no predi tova e hubavo s nqkakav losion za lice ili nqkav gel da si po4isti6 liceto taka 6te ima po dobar efekt na men li4no mi stigna okolo 4-5 meseca kato si majeh predimno papkite efekta e neveroqten izpitala sam go no sam izpolzvala i effaclar gel na firmata LA ROSHE uspeh :)

A az iskam samo da ti kaja che Sroka za Godnost na zineryta e 1 mesec :!: Dori da ne e svarsil trqbva da se kupi nov....

sladakk
11-26-2006, 17:03
Преди няколко месеца и аз имах проблеми с кожата на лицето, и ми препоръчаха zineryt веднага си го взех и много ми помогна, аз лично преди да си го сложа на кожата правя 2 неща 1-во мажа се с един крем за бебета: " infinite dolchezze" след това слагам на котлона тенджера с чай от лайка да заври когато заври си слагам кърпа на главата и се навеждам към котлона( кърпата се слага така че да покрие тенджерата и да не излиза парата отвън) седиш 1-2 мин. много пари но на по 20-30 секунди и след това си мажа лицето с Zineryt пробвайте много помаго. :wink:

SlaVen4eEto`
11-26-2006, 17:54
1. Нанася се тънък и фин слой по кожата на лицето. Нали ? da
2. Горе долу по 2 мазания на ден, за колко време стига сместа ?da,sytrin i ve4er
3. Мажете само тези нещица (пъпките) или цялото лице ?
az si maja cqloto lice,ama kakto re6i6

11-26-2006, 20:38
е аз така и не разбрах как се мажете сутрин като то лъщи и е гадно някакво... не ми е комфортно да излизам така навън. а пък да го чакам да попие 2-3 часа някакси не върви :-k ](*,)

11-27-2006, 14:48
a pak to poneje sadarja antibiotik i kojata s epristrastqva kam neo i spre6 li polzvaneto paks eizpap4va6

sladakk
11-29-2006, 09:08
е аз така и не разбрах как се мажете сутрин като то лъщи и е гадно някакво... не ми е комфортно да излизам така навън. а пък да го чакам да попие 2-3 часа някакси не върви :-k ](*,)


1-во мажа се с един крем за бебета: " infinite dolchezze" след това слагам на котлона тенджера с чай от лайка да заври когато заври си слагам кърпа на главата и се навеждам към котлона


Така порите ти се отварят мажеш се и след това кожата се стяда и попива за 20 мин най много!!!!Пробвай има ефект

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01-21-2007, 17:18
Az li4no sym super dovolna ot Zineryta i naistina se mahat vs pypki.Liceto mi be6e napravo ujasno sq kato si gledam snimki i ne moga ad si go poznaq ,imah i belezi ujas .Oba4e o6te pyrviq mesec kato si kupih zineryta i ima6e super golqm efekt .Ve4e go polzvam 4 meseca i nqmam nikvi pypki no vse pak si go polzvam profilakti4no .V na4aloto namene li4no mn mi izsu6ava6e kojata i ne se majeh po dva pyti a kym 4 pyti na den ,vs pyt predi da si slojih si mieh liceto i sled tva Zineryt.I pyrviq Zineryt go izhabih za 3 sedmici nai mn daje za kym 15 dni :P .Samo 4e v na4aloto poneje pypkite ti zazdravqvat i ti stava malko suho i kato na pyr6i za tva si vzeh i krem4e Achromin se kazva edno ovlajnqva6to samo i si slagah ve4er sled Zineryta i ot krem4eto :) no tva e samo nqkolko dena sl tva vs zatihva i ti iz4ezvat kakto pypkite ot lekarstvoto taka ibelezite ot krem4eto :)Bqh 4ela mn ne6ta i probvala mn ne6ta i 4esno kazano ne vqrvah 4e tva e vyzmojno nqkvo si losion4e da mi pomogne oba4e e unikalnooo :))) Probvaite go ,ne e nqkvo tolkova skypo o6te sled pyrviq mesec 6te vidite rezultata i 6te si go kupuvate redovno sled tva :)

bimbamm
01-21-2007, 21:29
a az da pitam.. tozi zinerit stava li za gyrba? :roll: za6toto ot esenta pyp4asah mn zlove6to i ne mi minava...