PDA

View Full Version : Много добра приятелка??? Или?...



~~~~Объркан~~~~
08-16-2006, 23:21
Здравейте! Искам и аз да помоля за съвет, защото никога не съм бил по-объркан!!! Значи много съм влюбен в едно момиче! Така е от около година и половина! Тогава се запознах с нея, пробвах нещо да направя, но поради липсата на опит и честно казано доста голяма доза притеснение и срам не се справих добре! Останахме приятели! С времето си стояхме приятели просто... Но преди няколко месеца тя започна да се доближава до мен като приятел! Тя си има гадже от 6 месеца... Но тука няколко месеца станахме изключително добри приятели!!! Не съм имал по-добър приятел никога! Абсолютно никога! Но, може би нормално, моите чувства се усилиха! Вече едвам издържам, но съм си казал, че за мен е по-важно да сме приятели и на това съм изключително доволен! Но това съвсем не е проблема! Със всеки изминал ден тя иска да прекарваме все повече време заедно... И започна да флиртува по малко с мен! Това вече ми идва малко в повече! Едвам издържам!!! Освен това, че се виждаме почти всеки ден, много редовно си говорим по телефона по няколко часа, стоим в чата още повече часове, има разговори по скайпа. Никога не е имало човек, което да е толкова близко до мен(в преносния смисъл) Чувствам я по близо от сестра дори! Не знам! А освен това съм толкова влюбен, че ми идва да крещя!!! Не знам какво става! Тя си има приятел, пък флиртува с мен... Пък и това приятелство стана толкова добро, само по нейна инициатива!!! Не знам какво да правя! Пиша това за да получа малко подкрепа и ако може някой съвет! Моля ви ако някой се сеща да напише нещо, щото съм много объркан! Благодаря ви предварително!

Mikohito
08-17-2006, 00:50
Здрасти тук всеедно чета от части моята история така че те разбирам много добре.Но просто незнам какво да те посъветвам по простата причина че и аз незнам какво да правя с моята история.Единствено мога да ти кажа да си поговорите щом сте толкова добри приятели питай я как вървят нещата с приятеля й за да разбереш може би връзката им се разпада и момичето иска да бъде с теб.Но как точно стоят нещата можеш да разбереш единствено ако си поговорите открито.

08-17-2006, 06:52
brato pri men a sy6tot 4e i po lo6o, s neq sme nay-dobri prqteli i predi 2 sedmici skysa s gajeto, koyto e nay-dobriq mi priqtel. shva6ta6 li. i e mn opletena moyta - sapunka.

08-17-2006, 06:53
a i da ti kaja - az sym re6il da i razkriq vsi4ko, kvoto e pisano 6te stava taka 4e glavata gore i davay

RoSsY88
08-17-2006, 07:11
На твае място бих седяла и чакала как да се развият нещата....ако иска да е с теб тя сасм ще го покаже,а за флирта и аз има уж сериозно гадже,а с подщи всяко момче флиртувам е то на басик при мене де :PЗначи моят съвет е да чакаш,защото ако направиш нещо може да я отблъснеш и хем да загубиш нея хем приятелството си!Успех...дано някога бъдеш с нея :)

iiirish
08-17-2006, 07:55
възможно е момичето да е по-объркано и от теб! не си ли се замислял, че може би харесва и двама ви?! не смятам, че е редно обаче да бързаш да разкриваш каквито и да било чувства. вярно е, че е доста трудно, но нещата няма винаги да са така. ако флиртовите й към теб зачестят и ако вече видимо се личи, че тя изпитва нещо истинско, говори с нея. но поне на този етап няма смисъл да предприемаш каквито и да било действия относно задълбочаване на отношенията ви в повече от приятелски

Legally_Blonde
08-17-2006, 08:05
<ой човек,аз съм на менние,че наистина трбва да я попиташ съвсем о приятелски се едно си гоеорирв нещо,ама на живо ест!питай я как вървят нещата с нейния пр,ама без да любопитстваш много за да не станеш съмнителен!Иии после ако нещата са зле тя ще ти иска съвет как да постъпи!Ти..не трябва мн мн да настояваш,но може да подхвърлиш да скъсат ако не вървят нещата,но внимавай,защото е мн възможно ако се усети за чувствата ти да те отблъсне и да загубиш приятелството й!Иии ако остане без приятел...може да деистваш,но бавно! :smt008

luschka
08-17-2006, 08:21
Наистина не си в много лесно положение. Аз бих те посъветвала, ако има някакъв начин чрез общи познати да разбереш, дали тя те възприема само като приятел или иска да сте нещо повече... Ако нямаш такава възможност просто й кажи, какво чувстваш - мисля, че ако тя наистина толкова те цени, ще те разбере, пък току вий се получило нещо...... Успех! Стискам ти палци!

Chance
08-17-2006, 08:46
щом е започнала да флиртува значи има нещо. може дори и тя да не усеща и да го прави подсъзнателно, но явно интереса й към теб е повече отколкото преди. можеш на шега да й кажеш: "ей момиченце, недей да флиртуваш с мен" и да и се усмихнеш дяволито и да видиш нейната реакция и вече ще си направиш изводи. другия вариант е директен разговор, но той много често не върши работа, защото отсрещния се стъписва и не знае как да реагира. затова най-добре избий го на майтап, прегърни я, ей така уж приятелски, може и целувка по бузата но малко по-продължително. гледай реакциите й.

на мен ми се случи нещо подобно преди седмица-две. излизахме една компания и "Тя", която ми харесва сега, взе че докара гаджето си, с който всъщност не се разбират и ежедневно се карат. нестига че цяла вечер се прегръщаха, ами тя всеки път той като я целуваше или нещо се приближаваше до нея, тя си фиксираше очите върху мен. после той си тръгна а останалите отидохме на диско и тя там най-нахално цяла вечер флиртуваше с мен - просто беше ужас. и на другия ден имаше наглоста да каже че била пияна... а беше пила само една малка водка. и сега мнооого внимателно следя действията й... че знам ли какво й се върти в главата... така че успех

АТАКАБГ
08-17-2006, 09:21
Пробвай се,според мен не е безразлична към теб. Още повече,че тя настоява да сте по-често заедно,а не ти. А и предполагам тя знае,че твоите чувства...

luda`flirtajika
08-17-2006, 09:23
4eki 4e ti i men me oburka...4eteiki razvititeto na istoriqta se zapoitah:" neq li e vluben?"zashtoto ne zvu4eshe to4no taka... ta...kaji i kakvo izpitvash : )

CrazyWitch
08-17-2006, 09:51
kaji i kakvo izpitvash : )

И аз мисля, че това ще е най-доброто решение. Ем .. след това или можеш да спечелиш всичко или да загубиш всичко.

cskamoni4ka
08-17-2006, 12:17
Хмм щом е почнала да флиртува с тебе,може да има нещо напредвид,изчакай да видиш как ще се развият нещата и дали ще скъса гаджето си,а може и да я попиташ как вървят нещата с него уж да подметнеш и такам,ай дано стане нещо!Успех! :wink:

BeBencEto
08-17-2006, 12:26
ne burzai da razkrivash chuvstvata si...nai-malkoto zashtoto si ima priqtel....spored men momicheto te e haresvalo oshte ot samoto nachalo...a da se sblijish s nqkoi osven chrez priqtelstvo po drug nachin ne stava..ti ne si samo nai-dobriq i priqtel...ne spirate da govorite..ta az se obzalagam che s teb govori i spodelq poveche ot kolkoto s gadjeto...izchkai oshte munichko chakal si mnogo do sega ..prosto za d precenish realno kak sedqt neshtata...ako produljava da flirtuva razkrii i chuvstvata si