PDA

View Full Version : Нощните дискотеки и непълнолетните.



WILD__BOY
08-17-2006, 01:13
Защо непълнолетните момичета ги пускат много по-лесно в дискотеки, без ID (лична карта) и без да ги претърсват, а на момчетата винаги правят проблеми? Не мога да си дам наистина логично обяснение.

Ако искате споделете и преживявания с пускане по такива места.

bulgarche
08-17-2006, 01:35
сексизъм...

или за по- лесно..
малки момичета=> прясна шунка=> секс=> надървени кочове посетители в диското, който се опитват да черпят малолетните свирколетки докато си клатят срамните устни...

Претърсването - Охраната са мъже => нямат право да обескират жена. Претърсването става само от опълномощено лице от същия пол ;)

`Death`Whore`
08-17-2006, 01:36
Но те имат правото да изискват документи! Ако не иска да покаже, няма да влезе!

WILD__BOY
08-17-2006, 01:38
сексизъм...

или за по- лесно..
малки момичета=> прясна шунка=> секс=> надървени кочове посетители в диското, който се опитват да черпят малолетните свирколетки докато си клатят срамните устни...

Претърсването - Охраната са мъже => нямат право да обескират жена. Претърсването става само от опълномощено лице от същия пол ;)


А такива пълномощни лица често липсват. И така еедно момиче не може ли да внесе оръжие за себе си или за гаджето си? кел файда, че мен ще ме джобат а приятелката ми не. Един макаров под полата залепен за бедрото и после ще има премии за най-добър журналист.

Absconding
08-17-2006, 02:30
сексизъм...

или за по- лесно..
малки момичета=> прясна шунка=> секс=> надървени кочове посетители в диското, който се опитват да черпят малолетните свирколетки докато си клатят срамните устни...

буахаххаахахха

Пълниш ми душата с тея изказвания! :D

:smt044 :smt044 :smt044

ErinEverly
08-17-2006, 11:05
сексизъм...

или за по- лесно..
малки момичета=> прясна шунка=> секс=> надървени кочове посетители в диското, който се опитват да черпят малолетните свирколетки докато си клатят срамните устни...

Чак пък малки... В интерес на истината на нощни ходят най-вече 17годишни. Не че не влязох за първи път в нощна на 14, но тогава си беше с повод и компания. Не си спомням да съм си клатела срмните устни :lol:

az_i_ko_we
08-17-2006, 11:11
аве къде сте тръгнали по нощен живот.... има детски дискотеки тва онова... са мен катт не ме пускат на детска ко да праа... тва е живота за сичко си има време...

Novkov
08-17-2006, 11:26
Ми той отговора е във въпроса "мъже охрана, пускат момичета". Няма какво повече да се каже

vesitu
08-17-2006, 12:29
щото знаят, че непълнолетните момичета като влезнат в дискотеката ще пият 2-3 водки ...ще се напият и после лесно пускат! :lol: тъпо, но факт!

08-17-2006, 12:33
сексизъм...

или за по- лесно..
малки момичета=> прясна шунка=> секс=> надървени кочове посетители в диското, който се опитват да черпят малолетните свирколетки докато си клатят срамните устни...
Потресаващо прав си!

bulgarche
08-17-2006, 12:51
сексизъм...

или за по- лесно..
малки момичета=> прясна шунка=> секс=> надървени кочове посетители в диското, който се опитват да черпят малолетните свирколетки докато си клатят срамните устни...

Претърсването - Охраната са мъже => нямат право да обескират жена. Претърсването става само от опълномощено лице от същия пол ;)


А такива пълномощни лица често липсват. И така еедно момиче не може ли да внесе оръжие за себе си или за гаджето си? кел файда, че мен ще ме джобат а приятелката ми не. Един макаров под полата залепен за бедрото и после ще има премии за най-добър журналист.
Седми клас ходех по такива места (няколко пъти) и сме вкарвали алкохол с момичата. Имах един нож който винаги беше с мен (сега съм с друг че оня го затрих), та оня другия...по мачове, дискотеки, само един път късно се усетих да го прибера в Martens-a и ми го взеха охраната, ама после учудващо ми го върнаха. С момиче и палки сме вкарвали в една дискотека. Ходих с една чалгарка от Пловдив и снея на диско. Съберерем лапетиите уж скинове там + някой по-дърт и върте. Ма к'во ли не сме мъкнали...ама да де май "мако" се отплеснах. Ама това е защото не сме много потърпевши след това. Няма никакъв контрол, ама скоро няма да е съвсем така. Волностите ще понамеят в най-скоро време

RedChil
08-17-2006, 16:11
През к*ра ми е за тия дискотеки...

ErinEverly
08-17-2006, 18:22
сексизъм...

или за по- лесно..
малки момичета=> прясна шунка=> секс=> надървени кочове посетители в диското, който се опитват да черпят малолетните свирколетки докато си клатят срамните устни...

Чак пък малки... В интерес на истината на нощни ходят най-вече 17годишни. Не че не влязох за първи път в нощна на 14, но тогава си беше с повод и компания. Не си спомням да съм си клатела срмните устни :lol:

била си пияна и не помниш...
разкрих те

Да, бе.... Чай че ми се изясни случката :lol:

/wan`a`doo/
08-17-2006, 18:42
hm da ama mom4etata pove4e gi puskat roditelite nali se se6tate xaxaxax oko za oko, zub za zub :lol:

Amayo
08-17-2006, 18:51
Защо непълнолетните момичета ги пускат много по-лесно в дискотеки, без ID (лична карта) и без да ги претърсват, а на момчетата винаги правят проблеми? Не мога да си дам наистина логично обяснение.

Ако искате споделете и преживявания с пускане по такива места.
Ти тъп ли си че не можеш се сетиш сам, даже аз лично ми падна шапката като вкарах с мене гаджето ми + племенницата и която е на 14 години(верно ше кажеш че е на 17 поне ебати момичето) в Син сити. Готино момиче да е винаги ше го пуснат, се пак колкото повече путки толкова по престижно заведението - виж грозно ли е момичето - веднага картата!

WILD__BOY
08-17-2006, 22:01
Защо непълнолетните момичета ги пускат много по-лесно в дискотеки, без ID (лична карта) и без да ги претърсват, а на момчетата винаги правят проблеми? Не мога да си дам наистина логично обяснение.

Ако искате споделете и преживявания с пускане по такива места.
Ти тъп ли си че не можеш се сетиш сам, даже аз лично ми падна шапката като вкарах с мене гаджето ми + племенницата и която е на 14 години(верно ше кажеш че е на 17 поне ебати момичето) в Син сити. Готино момиче да е винаги ше го пуснат, се пак колкото повече путки толкова по престижно заведението - виж грозно ли е момичето - веднага картата!

Не съм тъп .. просто съм наивен да търся някво ... малко по-нормално и приемливо обяснение ;)

N.C.L
08-17-2006, 23:06
сексизъм...

или за по- лесно..
малки момичета=> прясна шунка=> секс=> надървени кочове посетители в диското, който се опитват да черпят малолетните свирколетки докато си клатят срамните устни...

буахаххаахахха

Пълниш ми душата с тея изказвания! :D

:smt044 :smt044 :smt044

Доста добро :smt005

Но все пак може би са с предружител , брат или друг роднина

rosskata
08-18-2006, 16:18
:lol: И аз това се питам... Но честно казано едва ли е само от сексизъм... Просто на малолетните момичета, по- малко им личи колко са малки... С оглед на това че трудно може да различиш дали въпросната мацка е на 15 или на 20...КОгато е покрита с два тона грим...

Absconding
08-19-2006, 16:40
виж грозно ли е момичето - веднага картата!

Хахаха :) Значи аз ще се чувствам поласкана, защото никога не са ми искали въпреки, че според мен не давам вид на много голяма. Това е малко относително, защото за един от охраната може да е грозна, за друг - не.
Иначе другото, което си мисля е, че едно момиче под 18 винаги може да направи така, че да изглежда поне малко по-голяма от колкото е. А едно момче какво може да направи? Нито да се гримира, нито токчета да сложи..нищо. Може би просто на момчетата под 18 повече им личи. Пък и в краен случай - усмихваш се малко на охраната и айдееее - инсайд. Не, че ми се е случвало, но съм сигурна, че и това върши няква работа. Но като цяло основната причина си остава това за "прясната шунка". :smt016

Amayo
08-20-2006, 01:27
виж грозно ли е момичето - веднага картата!

Хахаха :) Значи аз ще се чувствам поласкана, защото никога не са ми искали въпреки, че според мен не давам вид на много голяма. Това е малко относително, защото за един от охраната може да е грозна, за друг - не.
Иначе другото, което си мисля е, че едно момиче под 18 винаги може да направи така, че да изглежда поне малко по-голяма от колкото е. А едно момче какво може да направи? Нито да се гримира, нито токчета да сложи..нищо. Може би просто на момчетата под 18 повече им личи. Пък и в краен случай - усмихваш се малко на охраната и айдееее - инсайд. Не, че ми се е случвало, но съм сигурна, че и това върши няква работа. Но като цяло основната причина си остава това за "прясната шунка". :smt016

Като бяхме в 10ти клас беше много модерно да се ходи на нощна в Империал (кино петър берон) и ние гимназиалните пишлемета сме тръгнали да мутреем с лоша походка (тогава беше модерно да се ходи с кожени бомбери и обувки дето са квадратни отпред) и с нас са две момичета от които едното на 20 другото на 21 години - влизаме в дискотеката и охраната на входа ни подшушва на мене и приятелите - ше ги пуснеме момичетата да влязат с вас :shock: :lol: .

aBeP4eTo
08-20-2006, 02:16
И аз съм се чудила :-) Аз вече съм на 18 и нямам проблеми обаче аз и на 14 си ходех на нощна и просто вкарвах една мазна усмивка и влизах. А пак според мене пускат момичетата по-лесно, защото където има момичета винаги и там ходят мъжете, а където има мъже естествено има сериозна алкохолна консумация. Като влязат 10 натокани мацита и след тях 10 генгстЪ бойз и оборота е готов :-)

S_T_E_V_E
08-20-2006, 19:16
xaxa абе хора охраната пуска без проблем момичетата за да им се подмазват или по някакав начин да ги свалят. това е мн жалко :lol: Пускат ги също така за да правят нали уж големия купон \:D/ , а иначе ако има повече момчета ще е тъпо :-D

това се според мене :)

Absconding
08-30-2006, 17:33
виж грозно ли е момичето - веднага картата!

Хахаха :) Значи аз ще се чувствам поласкана, защото никога не са ми искали въпреки, че според мен не давам вид на много голяма. Това е малко относително, защото за един от охраната може да е грозна, за друг - не.
Иначе другото, което си мисля е, че едно момиче под 18 винаги може да направи така, че да изглежда поне малко по-голяма от колкото е. А едно момче какво може да направи? Нито да се гримира, нито токчета да сложи..нищо. Може би просто на момчетата под 18 повече им личи. Пък и в краен случай - усмихваш се малко на охраната и айдееее - инсайд. Не, че ми се е случвало, но съм сигурна, че и това върши няква работа. Но като цяло основната причина си остава това за "прясната шунка". :smt016

Като бяхме в 10ти клас беше много модерно да се ходи на нощна в Империал (кино петър берон) и ние гимназиалните пишлемета сме тръгнали да мутреем с лоша походка (тогава беше модерно да се ходи с кожени бомбери и обувки дето са квадратни отпред) и с нас са две момичета от които едното на 20 другото на 21 години - влизаме в дискотеката и охраната на входа ни подшушва на мене и приятелите - ше ги пуснеме момичетата да влязат с вас :shock: :lol: .

хахаххахахаххах :) смях
Аз живея при Империал и съм ходила. Биваше.