PDA

View Full Version : пак тоя цикъл ....



08-17-2006, 08:38
оофф какво става с оргазнизма ми?Трябваше да ми дойде на 18-ти Август а ми дойде на 14(точно след като се върнах от море) вървя ми много малко имаше там нещо но не както преди и ми свърши днес! :-s защо е така?нормално ли е?вярно цикъла ми е нередовен но такова нещо дося не се беше случвало.... :-s

08-17-2006, 10:00
не мисля,че е нещо сериозно.
аз съм на 17, а цикълът ми е започнал от 11 годишна - 5 клас. Оттогава никога не е бил на точна дата всеки месец,разминава се често до няколко дни,2-3-4. Не съм имала проблеми с това.
И все пак,не се спирай на моето мнение,не мога да твърдя 100%,но не смятам,че трябва да се тревожиш..

08-17-2006, 10:55
и при мен е така,въпреки че ми идва от 2-3 години,изобщо не се е нормализирал-закъснява или подранява,трае различно,не винаги е обилен както нормално...изобщо е много неприятно :?
но и аз мисля,че това не е проблем.при смяната на климата също се получава някакъв дисбаланс,може и от това да е :-k не се тревожи,говори и с още хора,ако това ще те успокои,ако не иди на лекар,за да се увериш :wink:

08-18-2006, 00:41
mila,ako si imala polov kontakt bez predpazno sredstvo te suvetvam da si naprai6 test za bremennost.pri4inata moje da e i druga,naprimer tova 4e si s cikul ot skoro i o6te ne ti se e reguliral.dori 2 godini edna jena da ima cikul ne e garanciq 4e 6te i e redoven!ako mnogo te pritesnqva otidi na genikolog,toi nai dobre 6te kaje ot kakvo se polu4ava taka.

piFka_LP
08-18-2006, 14:11
ами аз се върнах от море на 30 юли трябваше да ми дойде на на 8-8 август а ми дойде на 31 юли нормално е се пак сменяш климат-а и дрън дрън :)

maybelline
08-19-2006, 14:50
От смяна на климата е било.Ако си свикнала в града,а отиваш на море само веднъж годишно за няколко дни,разбира се,че някак ще се отрази на цикъла(малко или много).

Alex4enceto
08-20-2006, 10:24
От смяната на климата е, както казаха и по-нагоре. Не се притеснявай! :wink: