PDA

View Full Version : Нещо става там долу



problem
08-17-2006, 08:12
Проблема ми е следния: От скоро излизам с едно момиче(до сега не сам имал приятелка) и когато се разхождам с нея, когато държим ръцете си, когато се гушнем ---->>Получавам ерекция; Случвало ми се е и като танцувам с някое момиче.

Това нормално ли е как да преборя този проблем. Много ми е странно понеже сам новак в любовта....
....помогнете ](*,)

WILD__BOY
08-17-2006, 08:18
Ще го преживееш. Скоро ще свикнеш и малкия ти приятел в гащите няма да обръща внимание.

problem
08-17-2006, 08:20
Ама нормално ли е? На някои друг случвало ли му се е?

WILD__BOY
08-17-2006, 08:27
Ама нормално ли е? На някои друг случвало ли му се е?

Нормално е бе. И на мен ми се е случвало - за два дена свикнах. Зависи от човека. Ако свикнеш с мисълта и се държиш нормално ще престане. А и като не мислиш за това по-бързо ще постгнеш резултат

BebeTooOoo
08-17-2006, 08:29
mi de da znam...ne sum mom4e nemoa da kaja ama 6te go preodolee6 nadqvam se

maybelline
08-17-2006, 09:15
Нормално е.Обикновено момчетата могат да получат ерекция дори само като гледат някое момиче на няколко метра от тях.Като танцувате или се гушкате,ти се възбуждаш и оттам малкият ти приятел се изправя:)Напълно нормално.

iiirish
08-17-2006, 09:19
mi de da znam...ne sum mom4e nemoa da kaja ama 6te go preodolee6 nadqvam se

като не си момче и не знаеш, не давай тъпи съвети и мнения :!:

АТАКАБГ
08-17-2006, 09:19
Стига с това "малкия приятел"! :lol:
Кур се казва! Или хуй,или пишка,или пенис.
Кви са тия малки приятели? :lol:

bulgarche
08-17-2006, 10:45
Ти се радвай че става. Другия варият е по-лош (поне според мен). Незнам има ли човек на който не му се е случвало. Това няма какво толкова да те притеснява. А и на момичетата (попринцип) им харесва да си възбуден, както и на нас ни харесва когато те са :)

problem
08-17-2006, 11:03
Благодаря за отговорите сега сам по спокоен. Притеснявах се само да не забележи че са ми надути гащитеи да не си помисли че сам някакъв перверзник, който иска да спи с нея още на първата среща.

EnJoY
08-17-2006, 13:18
Кефи се че получаваш.. хората си го бият в стената и пак не стаа ](*,) ... Ми нормално е аз кьт сьм с бебока почти винаги си ми е ГОРЕ ГОРЕ до пьпчето или настрани.. Но тя знае как да го дьржи нон стоп в ерекция :oops: ... ПО ТЕМАТА - Абсолютно NORMAL

silv
08-17-2006, 14:27
:lol: :lol: vse pak ti e na4aloto na kolko god si?

alkobalko
08-17-2006, 14:49
Нормално е. Трябва да се радваш, че ти става. Момичето няма да те помисли за перверзник. Може даже да и стане приятно, защото това означава, че те възбужда.

WindWaker
08-17-2006, 14:54
haha, pi4 - otgovora se krie v samiq ti vypros - "novak sym" - mi napylno normalno si e ne sa u4udvai. ama vse pak glei da go prikriva6 malko, se6tam se vednaj kato se vidqh s priqtelkata otdavna iiii bqhmve v centara i zehme 4akahme nqkoi, tq ko ze 4e me pregyrna i se dolepi do men i kat mi stana.......to ne be6e li da zapalq cigara da si durja rykata dolu, to ne be6e li da klqkam 6tom mi sa razvyrzala maratonkata....i tva v centara na grada. ujas si be6e e;] no e zabavno ;p

Freelander
08-17-2006, 15:13
az kat hodehme s moita devoika beh non - stop gore... axax tq se kefe6e qko! Awe tfa e normalno :)

CVETELLINA
08-17-2006, 15:51
Ти се радвай че става.хахаха да :-D
както казаха и другите,нормално е.Това не е кой знае какъв проблем,една приятелка ми беше казвала,че на гаджето й докато се целуват му става..така че ще се оправиш,само трябва да не мислиш толкова за това,и ще премине :wink:

DiF-i-KrasiF
08-17-2006, 16:09
aaa ne se pritesnqvai... 6tom si novak... 6te go preodolee6... :P sega nemoga da si spomnq dali sum imal takuv problem s purvata mi priqtelkaaa ama ima ne6to takova 4esno kazano... ta4eeee si4ko si 4 normalno nqma da se pla6i6 :P :P :P

problem
08-18-2006, 14:23
:lol: :lol: vse pak ti e na4aloto na kolko god si?

na 14, i tova mi e pyrvata vryska... :oops:

Умния
08-18-2006, 14:34
ЦЕНЗУРА!!!

т. 11

.: machoka :.

problem
08-18-2006, 15:03
една приятелка ми беше казвала,че на гаджето й докато се целуват му става..


Ама тя как се е чувствала като го усети, кофти ли и е ставало.

Chiana
08-18-2006, 15:25
Дамззз, нормално е. Аз се кефя, когато на приятеля ми му се надърви. Значи, че го привличам и ме желае. Какво по-хубаво от това? Коя мацка не би се кефела? Трябва да е някаква супер малоумна, за да не се кефи.

CVETELLINA
08-18-2006, 15:29
една приятелка ми беше казвала,че на гаджето й докато се целуват му става..


Ама тя как се е чувствала като го усети, кофти ли и е ставало.еми не мисля че й е ставало кофти,както казаха всички вече,тва е нормално,няма нищо страшно,като посвикнеш с мисълта,че имаш гадже и всичко ще се оправи,няма смисъл да се паникьосваш :wink:

Krem4eto
08-18-2006, 18:42
Проблема ми е следния: От скоро излизам с едно момиче(до сега не сам имал приятелка) и когато се разхождам с нея, когато държим ръцете си, когато се гушнем ---->>Получавам ерекция; Случвало ми се е и като танцувам с някое момиче.

Това нормално ли е как да преборя този проблем. Много ми е странно понеже сам новак в любовта....
....помогнете ](*,)

Нормално е ! ЩЕ свикнеш с времето и няма да ти става!УСпех :P !

RoSiTy
08-18-2006, 18:44
nz - az sym momi4e....ne moga da ti pomogna

Mikohito
08-18-2006, 21:00
Спокойно напълно нормално е няма да се плашиш. :lol: С времето ще се научиш да се контролираш.

FaHrEnHeit
08-19-2006, 17:36
nz - az sym momi4e....ne moga da ti pomogna
Kato si momi4e i nqma kvo da kaje6 po dobre ne postvai pisnalo mi e ot prudli i prudliovci deto pi6at samo za da pravqt broika postove...
A kolkoto do avtora na temata pi4, budi spokoen na mene mi stava postoqnno kogato sum v blizost do lubimoto momi4e :) :P

rusalkata_
08-19-2006, 19:19
haha, pi4 - otgovora se krie v samiq ti vypros - "novak sym" - mi napylno normalno si e ne sa u4udvai. ama vse pak glei da go prikriva6 malko, se6tam se vednaj kato se vidqh s priqtelkata otdavna iiii bqhmve v centara i zehme 4akahme nqkoi, tq ko ze 4e me pregyrna i se dolepi do men i kat mi stana.......to ne be6e li da zapalq cigara da si durja rykata dolu, to ne be6e li da klqkam 6tom mi sa razvyrzala maratonkata....i tva v centara na grada. ujas si be6e e;] no e zabavno ;p

хах.ех,че весело. :lol: ще свикнеш.да се надяваме... :smt005

Nasindo
08-19-2006, 21:55
Проблема ми е следния: От скоро излизам с едно момиче(до сега не сам имал приятелка) и когато се разхождам с нея, когато държим ръцете си, когато се гушнем ---->>Получавам ерекция; Случвало ми се е и като танцувам с някое момиче.

Това нормално ли е как да преборя този проблем. Много ми е странно понеже сам новак в любовта....
....помогнете ](*,)

Е чеки малко то тва на всеки се случва ! :mrgreen:
Все пак тва си ти е в природата ве пич ,радвай се :-({|=

Krem4eto
08-20-2006, 09:44
една приятелка ми беше казвала,че на гаджето й докато се целуват му става..


Ама тя как се е чувствала като го усети, кофти ли и е ставало.

BTW и на един мой бивш се беше случвало ама на мене не ми беше кофти,защото знаех че е NORMAL!

VortexSuperV
08-20-2006, 12:14
Ти пак що се паникьосваш.Трда се радваш.Нямапроблеми.
П.П.:Кво е това БТВ дето го пишете. :?:

08-20-2006, 12:18
Стига с това "малкия приятел"! :lol:
Кур се казва! Или хуй,или пишка,или пенис.
Кви са тия малки приятели? :lol:
Малък приятел се казва защото явно му е малък .
За сравнение:при мен приятеля е голям . Моят голям приятел няма проблеми с жените!

koalka
08-20-2006, 12:25
Нормално е,споко.

problem
08-20-2006, 13:35
Стига с това "малкия приятел"! :lol:
Кур се казва! Или хуй,или пишка,или пенис.
Кви са тия малки приятели? :lol:
Малък приятел се казва защото явно му е малък .
За сравнение:при мен приятеля е голям . Моят голям приятел няма проблеми с жените!

Баце ако ми беше малък нямаше да ми надува толкоз гащите. Ако искаш мой си ги премерим, да те видим кво се фукаш толкоз.

Мерси за постовете Ви разбрах че това е норлано.

LoveHer
08-20-2006, 13:56
Проблема ми е следния: От скоро излизам с едно момиче(до сега не сам имал приятелка) и когато се разхождам с нея, когато държим ръцете си, когато се гушнем ---->>Получавам ерекция; Случвало ми се е и като танцувам с някое момиче.

Това нормално ли е как да преборя този проблем. Много ми е странно понеже сам новак в любовта....
....помогнете ](*,)
Predi vsqka sre6ta s neq si bii po edna 4ikiq :-D

hollaback_girl
08-20-2006, 15:01
Ти пак що се паникьосваш.Трда се радваш.Нямапроблеми.
П.П.:Кво е това БТВ дето го пишете. :?:

бтв=btw=by the way=mejdudrugoto ;) a po temata:normalno e daje e qko donakqde stiga da ne stanat neudobni situacii kakto po-gore beha pisali..v centara na grada.. \:D/

VortexSuperV
08-20-2006, 15:03
10x

problem
08-20-2006, 16:36
Predi vsqka sre6ta s neq si bii po edna 4ikiq :-D

Пробвах вече ама "Питоня" е неуморим. А големия проблем е че като се върна от среща и топките ще ми се пръснат и пак тря да го напляскам... Даже 2 пъти ми се случва да се пребирам с страшна болка в левия тестис и ако не си ударя една ч.... незнам дали няма да експлодира.