PDA

View Full Version : HELP!!!



BebeTooOoo
08-17-2006, 08:38
zdravaite...imam ujasen problem i se nadqvam vie da mi pomognete...zna4i predi vreme bqh pisala za mom4eto koeto xaresvam i kolko mnoo sum vlubena v nego...i vs mi kazaha da mu se obadq.taka i napravih,notoi mi be6e kazal 4e ostava v nato 6oto sa kandidatstva6e a v4era razbrah 4e e oti6al v dr daskalo....napravo 6tqh da pripadna...ide6e mi da s4upa vsi4ko koeto mi e na putq...no s ni6to nemoga da naprava taka 4e da si ostane v na6to daskalo....toi sa e v varna i mi pisa ot tam...mn mi stana gadno i nemojah da spq...dnas sutrinta mu pisah sms-si a toi ne mi otgovorq...nz kakvo daprava....mnooo sum oburkana....a i mnooo si go obi4kam i iskam mnooo da go vidq,a i lo6oto e 4e se pribira septemvri....PLS pomognete...kajete kakvo da prava...blagodarq predvaritelno... :smt010 :( :cry: :smt010

iiirish
08-17-2006, 09:14
може да го обичаш, може да имаш нужда от него, но той все пак се опитва да подреди живота си. не може да остане там където си и ти, само заради теб. момчето подсигурява по някакъв начин бъдещето си, а може би ти не си част от него... :-k

NaDuFcHe
08-17-2006, 09:14
Macko uspokoi se...tva che ne ti e otgovoril sutrinta...znachi prosto che oshte spinka sigurno...Moga da ti kaja ot lichen opit che daje e po-dobre da en ste v edno uchilishte shtoto taka ste zaedno non stop i si omruzvate...Spokoino ako se obichate daje da ste v razlichni gradove pak shte ste zaedno..A ako tolkova mnogo iskash da go vidish suberi se s nqkoilko priqtelki i otidi na exskurziika za 1-2 dena v grada kudeto e momcheto..Aide uspex i bez da zduhvash [-X

BebeTooOoo
08-17-2006, 09:17
mi toi sa 6te se vru6ta v sofia nqma smisul da hoda.....mnoo vi blagodarq ...dobre a kakvo da mu kaja pls kajete

LP_girl_14
08-17-2006, 09:53
Успокой се мила!Затова че не ти е отговорил на смс-а може да има хиляди обяснения-че е спял,че телефона не е бил с него,че е нямал пари да ти пише,че е бил зает с нещо...Пък щом се връща,се предполага че би трябвало да си щастлива.А отностно това какво да му кажеш-ами покани го да излезете,уж за да ти разкаже как е било там и малко по-малко започни да се сближаваш повече с него,да търсиш мнението и присъствието му.Няма смисъл а правиш списък на нещата които ще му кажеш.Всичко ще си дойде от самосебе си и от поведението му ще разбереш дали може да направиш една по-сериозна крачка в отношенията ви или да оставиш нещата така :wink:

BebeTooOoo
08-17-2006, 09:56
LP_girl_14 naistina mnoo ti blagodarq prosto neznaex kakvo da prava mersi

Eleonora
08-17-2006, 11:18
Ми изчакай го и като се върне ще се изясните всичко.Тва, че не ти е отговорил на смс-а не е толкова важно.Не страдай, че се е преместил.Радвай се, щото той иска да си уреди живота и после да сте заедно. :wink:

BeBencEto
08-17-2006, 12:52
purvo da te pouspokoq za sms-ite qvno nqma vaulcher za tova ne ti e otogovril a drugiq variant e da e na plaja sled kato kazvash che e vuv varna...tova che nqma da budete v edno daskalo ne pormenq nishto..taka ili inache ste ot edin grad mojete da se vijdate vinagi stiga da si poiskate...ne se otkazvai mac i se bori za tova koeto iskash..vqrvam che vqrvash li i iskash li go mnogo silno rano ili kusno shte go poluchish :-)

Jus7`l0s3`i7
08-17-2006, 18:46
Macko uspokoi se...tva che ne ti e otgovoril sutrinta...znachi prosto che oshte spinka sigurno...Moga da ti kaja ot lichen opit che daje e po-dobre da en ste v edno uchilishte shtoto taka ste zaedno non stop i si omruzvate...Spokoino ako se obichate daje da ste v razlichni gradove pak shte ste zaedno..A ako tolkova mnogo iskash da go vidish suberi se s nqkoilko priqtelki i otidi na exskurziika za 1-2 dena v grada kudeto e momcheto..Aide uspex i bez da zduhvash [-X


za daskaloto s1m apsolutno saglasen...edno averche taka napravi.momicheto koeto go haresva mu predlaga ( podchertavam momicheto predlaga na momcheto smqtaite kva lubov) a toi i kaza : moje i da te obicham no ne iskam da sme ot 1 uchilishte zashtoto shte me zabravish oshte drugata sedmica....


kolkoto do temata mislq che naistina toi trqbva da si podredi jivota a kolkoto i gadno za teb da zvuchi moje bi ti naistina ne si chast ot nego.....

Nasindo
08-17-2006, 19:05
zdravaite...imam ujasen problem i se nadqvam vie da mi pomognete...zna4i predi vreme bqh pisala za mom4eto koeto xaresvam i kolko mnoo sum vlubena v nego...i vs mi kazaha da mu se obadq.taka i napravih,notoi mi be6e kazal 4e ostava v nato 6oto sa kandidatstva6e a v4era razbrah 4e e oti6al v dr daskalo....napravo 6tqh da pripadna...ide6e mi da s4upa vsi4ko koeto mi e na putq...no s ni6to nemoga da naprava taka 4e da si ostane v na6to daskalo....toi sa e v varna i mi pisa ot tam...mn mi stana gadno i nemojah da spq...dnas sutrinta mu pisah sms-si a toi ne mi otgovorq...nz kakvo daprava....mnooo sum oburkana....a i mnooo si go obi4kam i iskam mnooo da go vidq,a i lo6oto e 4e se pribira septemvri....PLS pomognete...kajete kakvo da prava...blagodarq predvaritelno... :smt010 :( :cry: :smt010

"Mnogo si go obi4kam" - che vie ne ste hodili ... prosto kaji ,4e super mn te privli4a ..6toto taka da kazvash... osvam s vpe4atlenie ,4e hoite ot 10g. i sq imate problem :-# =;