PDA

View Full Version : Търся програма за гледане на определени хора с кой си пишат



iNsaNE`giRL
08-17-2006, 10:19
някой може ли да ми прати няква програмка дето може да виждаш определени хора какво и с кого си пишат в mIRCa плиииййййсс :P

LP_girl_14
08-17-2006, 10:41
Няма програма с която може да виждаш кой с кого си пише и ирк

NicknameANdPasswORd
08-17-2006, 11:21
Moje .... az imam ne6to podobno no nepomnq kade sam go zavrql .... daje 2 takiva 1-to e Script pisan ot edin priqtel ... Primerno ako dadeniq potrebitel fliza s script-a i ti si vleznal v edin kanal #sadjpdpfsdakfds primerno (kanala e s dr ime de) ..... i vsi4ko kakvoto pi6e dadeniqt potrebitel se izpisva v kanala !
Drugoto e addon pisan za mirc .... S koito mojesh da prosledish celiqt razgovor m-dy 2-ta ochastnici no trqbva da go slojish pak v mirc-ata na tozi si priqtel taka che trudno e .... ne e za nachinaeshti...
Tez neshta gi imam pone ot 3-4 godini taka che ste nazad s Matriala

I da naistina nqma da go Uploadna tova ili da go ka4a nqkade !!! :) :smt007

Axxxel
08-17-2006, 23:01
Има снифъри...Ама за тях е нужно трафика на този когото исках да снифнеш да минава през общ канал с твоя...

Bisollini
08-17-2006, 23:38
we moje i da e vuzmojno ama trqbva mn da si poigrae6 i popi6e6

08-18-2006, 11:18
Moje .... az imam ne6to podobno no nepomnq kade sam go zavrql .... daje 2 takiva 1-to e Script pisan ot edin priqtel ... Primerno ako dadeniq potrebitel fliza s script-a i ti si vleznal v edin kanal #sadjpdpfsdakfds primerno (kanala e s dr ime de) ..... i vsi4ko kakvoto pi6e dadeniqt potrebitel se izpisva v kanala !
Drugoto e addon pisan za mirc .... S koito mojesh da prosledish celiqt razgovor m-dy 2-ta ochastnici no trqbva da go slojish pak v mirc-ata na tozi si priqtel taka che trudno e .... ne e za nachinaeshti...
Tez neshta gi imam pone ot 3-4 godini taka che ste nazad s Matriala

I da naistina nqma da go Uploadna tova ili da go ka4a nqkade !!! :) :smt007

Ти си адски заблуден. Това бих казал са backdoors, за контрол на потребителя.