PDA

View Full Version : laskavo i gladko tqlo?



MoRsKa_nimfa
08-17-2006, 12:09
abe nqkoi znai li s kakvo gi majat teq po televiziata 4e taka im laskat telata?az polzvam losion4e no pak ne stavat takiva.pudrqt li se ko praiat...nqkoi ako znai kak da si napraiablqsak...mn she ma zaradva

thE`reASoN
08-17-2006, 12:31
mislq 4e si slagat olio za tqlo

MoRsKa_nimfa
08-17-2006, 12:35
mi to i az takova slagam sega shtoto drugo neznam...ama se mazna li da sedq xaxaxa

thE`reASoN
08-17-2006, 12:40
edinstvenoto koeto moga da ti kaja i za koeto sam sigyrna 4e 6te ti e ot polza e da se porazrovi6 v nqkoi letni broeve na COSMOPOLITAN tam moje da pi6e ne6to po tvoqta tema i daje moje da ima izlojeni produkti

Mystery
08-17-2006, 13:08
Пробвай бебешкото олио гел на Jhson's Baby. Мисля, че ще ти помотгне. По-добър ефект от него има,когато си с тен.

Loshotia
08-18-2006, 15:27
Добра хидратация- това е. А и Mystery е много права за олиото

vesitu
08-18-2006, 16:49
Олиото има най- голям ефект като го слагаш върху мокра кожа - наистона става нещо подобно на тези дето ги дават по ТВ-то:)

WILD__BOY
08-19-2006, 07:11
Фон дю тен и лак за коса.

FlowerinesS
08-19-2006, 10:37
сещам се за какво говориш,но не мога да намеря снимка в нета :-k
Аз като съм с пола или с нещо по-разголено си слагам от олиото на Джонсън'с и всички погледи се лепят :smt007 (от време на време и някоя друга малка мухичка :lol: )
но това,което виждаш по тв-то и в списанията е направено само за фотосесията,не можеш да се разкарваш така 'мазна' по улиците,а иначе някои постигат тоя блясък с пудра слагат си ,примерно, на деколтето..ако си решила,че този блясък ти трябва по-добре опитай с нещо сухо.
А ако искаш 1 съвет на менкак ми става по-блестяща кожата без да я мажа с нищо преди излизане?

Значи прявая си пилинг от утайка от кафе,зехтин-1-2 супени лъжици,мед,понякога слагам и по-едра захар(която сама по себе си си е супер пилинг).С тази смес си правиш 20 минутен масаж(важно е да използваш силата си,може ид а те заболи,на 20-тата минута кожата ти ще е зачервена,но това се оправя бързо).Това се прави в банята.Аз лично го правя на целите крака,дупето и ръцете.Първото нещо,което ще усетиш,когато се измиваш е колко невероятно меки са ти ръцете :smt007 после ще усетиш ,че е така и на всички места,над които си работила.Зехтинът си остава по кожата и ..си блести.Успех :wink:

aliq
08-21-2006, 23:10
olio-gel johnson"s baby aromat na sveji cvetq ama naistina mn ti laska kojata i e mn qk ima i edno na avon koeto e losion za slance sas zlatist i blestq6t efekt tva sa6to ne e lo6o :-)

nqma zna4enie
08-21-2006, 23:38
ima edin losion za tqlo sus zlatist otenak na nivea, mnogo sam dovolna ot nego