PDA

View Full Version : Тук е и сьм Щастлив (Част 2)



EnJoY
08-17-2006, 13:56
Навярно помните отчаяното момче което всеки ден вписваше мьката си в тази тема... http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=836666&highlight=#836666

Е няма да познаете отново сме с това момиче, и страста м/у нас се пренася чак по др маси в кафетата :) .. Сьбрахме се а днес датата не е ли 17.. Няма ли сценарист да правим филма вече, Дано от дьрзост и красота не видят темите че ще ни преварят.. Ходих насам натам кьде ли не ходих при коя ли не ходих, не нямаше трьпка нямаше треперенето което има когато приказвам с нея.. Как мое да отивам да забивам непознати и да не се притеснвям а да говоря с нея и да се притеснявам :-k Не е е любов ли да бе да... :P ... Нз сигурно който ни е видял как светим кат крушки има две вьзможности или ни е завидял или се е напьлнил с енергия... само ако ни бяхте видяли как се забиваме как си правим комплименчета как се усмихваме и как оауу .. Та story-то... Значи тази сьбота отивам на диско задявам се там и по едно време понеже няма места в диското никьде.. гледам мойто гьльбче долита :shock: . Точно на две кончета до Нас с фр.. и така не се гледаме, леко кимване за здр .. После звучеше песента на Ивана - Живота продьлжава тя танцува минавам покрай нея и и казавам поздравче.. тя ме дьрпа и вика трьгвай след което едно конско как мое да пишеш че не сьм те обичала .. това че сьм била обьркана незначи че сьм те льгала....... После ми казва приятели и ми подава рька след което аз казвам ще си помисля до края на вечрта и познайте кво получавам :smt097 .. И нз що ми беше мноо яко #-o .. После аз е дьрпам и и викам да си довьршим разговоря тя се нави и пак си приказвахме и си се смяхме :smt016 бе усещаха се вьглените .. После аз там атанцувам с някви по нежелание дьрпат ме искат ми телефона аз се гледам кьм билярдната маса кьдето е нещото което желая.. Накрая аз бях при некви там и тя си трьгва и ей така имполсивно без да го мисля и осмислям и казах успех в любовта и тя ми каза ти се се справяш по добре от мен (тя ходи с един) и аз и казах махни ги тези ТЕ СА КУРВИ АЗ САМО ТЕБЕ СИ ОБИЧкАМ И е цунках по косата :oops: .. След което... Значи пиша и аз на 14 .. честит изпуснат празник. очаквайки адски гаден отговор.. след което гледам пише мн се радвам че ми пишеш... така така гледам почнала да пише че и лиспват старата компания и в тема какво искате пише че иска да е с някой който е обича и по точно с момчето което е обичало истински :smt008 .. Е ТАКА Е.. И чатим си но дрьпнато кво сме правили през времето.. и така идва 15 и гледам ааз сьм на работа тя ми нава сьс скутера надолу и нямате си на идея кво кипна в мен :smt017 приказват ми фр. аз нз за кво става на вьпрос.. после минава нагоре и спира (тук пулса намалява..) прегльщам и трьгвам да видя щот тя спря пред един маркет и аз си викам сигурно да си вземе нещо дано не я изпусна.. и тя хоп идва при мен.. влиза в магазина понеже се бяхме разбрали че мое да идва от време на време че прайм един сайт.. Сьрцето дали топтеше или само кьнтеше без да спира да тупти.. Гледаме се почваме с комплименти и да оплитаме рьце и крака леки докосвания комплименти.. при което и казвам че искам да е цункам по бузката и тя ме цунка :smt007 .. След раговор сьрцето полудя.. и и казах мое да сьм луд искам да те целуна а каква целувка е и Рич и Брук немое кат нас :smt018 ... И така закараме до един фр. че бяхме разбрали да полафим на стадиончето ни... Прибирам се хапвам и телефона звьни дигам познайте кой искаш ли да се видим веднага щастието :smt006 дойде .. Отидохме край реката хванахме се за рьчички толкова романтично беше от една механа се чуваше романтична музика, щурците пеех@ реката шумолеше :smt010 . После лудите отидохме в една механа и и звани най добрата и приятелка.. :mrgreen: .. И тя и казва ела де и тя с кой си и почва а предполага до краен предел и не се сеща за мен... Влиза аз се навеждам уж че си правя врьзката :lol: .. И тя се лови за главата и се смеее ... след което ни пита и кво ходите ли и ние Не само си се виждаме :-s .. и тя кат ви гледам кво сте грейнали май си ходите и кат почнахме с плановете и спомените ;-) супер си прекарахме после един час немое да се разделим.. На следващия ден тя каза че ще дойде пак в магазина направи го и ни беше супер.. Е стига толкова навярно разбрахме (е който се е навил да го чете) .. Имали ли разлика в мен от преди месец и сеа.. Датата е 17.. Ние сме заедно приказка. Няма да се задушаваме, просто сме се променилии и двата и намира в нас нови хора и си се учудваме.. Е това беше с нсьлзени от радост очи го пиша .. дано да сме заедно .. мое да ни вдьхнете кураж и да ни пожелаете нещо... Ей и знайте че винаги ще си поделям с Вас - Вие сте си N:1 :smt016

08-17-2006, 14:15
путка си голяма, ша знайш...

alkobalko
08-17-2006, 14:28
Супер, много се радвам за вас. Пожелавам ви много радост и щастие. Дано още дълго време да се радвате на обичта си. И наистина историята ви е много готина. Личи си, че се обичате. Успех и не забравяйте, че любовта и доверието са най-важни. :smt006

CVETELLINA
08-17-2006, 15:44
ихуу браво на вас,много се радвам,супер дано да сте още мнооого дълго заедно и да продължавате да се обичате много...защото наистина щастието ви се е усмихнало..Айде успех,и много любов ви пожелавам:}}

LP_girl_14
08-17-2006, 15:52
Ами поздравления!МНоу мъка изтърпя,ама сега се готви за много много щастие :D Дано да сте заедно още дълго време,да се обичате и да запазите тази страст и тръпка през цялата връзка \:D/

EnJoY
08-20-2006, 17:27
Отново сьм мьртав отново ме заеба, дойде наеба се с мен, бяхме щастливи, вчера в диското ми каза мисля че вече не искам да сьм с теб, след това дойде и ми каза искам да сьм с теб целуна ме както никога до сеа и ми каза искам да сьм с теб, бебо няма да се разделяме нали, а сеа ми пише неискам да сьм с теб по щастлива сьм с другия.. Какво направи с мен тя ? Умирам от болка но явно който обича винаги ще страда !! Живота ми е еба майката


путка си голяма, ша знайш...

Ти се оказа прав ](*,)

Obitax
08-20-2006, 17:31
Отново сьм мьртав отново ме заеба, дойде наеба се с мен, бяхме щастливи, вчера в диското ми каза мисля че вече не искам да сьм с теб, след това дойде и ми каза искам да сьм с теб целуна ме както никога до сеа и ми каза искам да сьм с теб, бебо няма да се разделяме нали, а сеа ми пише неискам да сьм с теб по щастлива сьм с другия.. Какво направи с мен тя ? Умирам от болка но явно който обича винаги ще страда !! Живота ми е еба майката


mnogo gadna rabota dude ma saberi sili i prodalji 6toto vinagi moje da i po zle situaciqta .

Good Luck

luda`flirtajika
08-20-2006, 18:15
Отново сьм мьртав отново ме заеба, дойде наеба се с мен, бяхме щастливи, вчера в диското ми каза мисля че вече не искам да сьм с теб, след това дойде и ми каза искам да сьм с теб целуна ме както никога до сеа и ми каза искам да сьм с теб, бебо няма да се разделяме нали, а сеа ми пише неискам да сьм с теб по щастлива сьм с другия.. Какво направи с мен тя ? Умирам от болка но явно който обича винаги ще страда !! Живота ми е еба майката


путка си голяма, ша знайш...

Ти се оказа прав ](*,)

1,4e ne si putka,2.ne e taka...jivotut tepurva e pri teb...

BeBcHeTo
08-20-2006, 19:43
Radvam se za vasss

Lorraine
08-21-2006, 08:32
путка си голяма, ша знайш...

а ти кво си бе?
...радвам се за вас мн :smt006

08-21-2006, 08:44
путка си голяма, ша знайш...

а ти кво си бе?
...радвам се за вас мн :smt006

Аз съм грамотен и мога да чета. Нещо което на теб май ти се вижда сложно ?


Отново сьм мьртав отново ме заеба, дойде наеба се с мен, бяхме щастливи, вчера в диското ми каза мисля че вече не искам да сьм с теб, след това дойде и ми каза искам да сьм с теб целуна ме както никога до сеа и ми каза искам да сьм с теб, бебо няма да се разделяме нали, а сеа ми пише неискам да сьм с теб по щастлива сьм с другия.. Какво направи с мен тя ? Умирам от болка но явно който обича винаги ще страда !! Живота ми е еба майката

Много ли се радваш за тях сега, кифло ?

®©PeTq®©
08-21-2006, 08:46
Въпреки че от скоро пиша в този форум,много се раздвам за вас и дано дълго време сте заедно :-D ОБИЧАИТЕ СЕ!!!

Lorraine
08-21-2006, 08:46
путка си голяма, ша знайш...

а ти кво си бе?
...радвам се за вас мн :smt006

Аз съм грамотен и мога да чета. Нещо което на теб май ти се вижда сложно ?


Отново сьм мьртав отново ме заеба, дойде наеба се с мен, бяхме щастливи, вчера в диското ми каза мисля че вече не искам да сьм с теб, след това дойде и ми каза искам да сьм с теб целуна ме както никога до сеа и ми каза искам да сьм с теб, бебо няма да се разделяме нали, а сеа ми пише неискам да сьм с теб по щастлива сьм с другия.. Какво направи с мен тя ? Умирам от болка но явно който обича винаги ще страда !! Живота ми е еба майката

Много ли се радваш за тях сега, кифло ?

виж кво,я недей да обиждаш щото единствения който е зле тука си ти!

[BG]Fen`
08-21-2006, 10:23
Jenski boi a taka .....az sum ot fen kluba na LORRAINE \:D/

kudravoto
08-21-2006, 10:49
Отново сьм мьртав отново ме заеба, дойде наеба се с мен, бяхме щастливи, вчера в диското ми каза мисля че вече не искам да сьм с теб, след това дойде и ми каза искам да сьм с теб целуна ме както никога до сеа и ми каза искам да сьм с теб, бебо няма да се разделяме нали, а сеа ми пише неискам да сьм с теб по щастлива сьм с другия.. Какво направи с мен тя ? Умирам от болка но явно който обича винаги ще страда !! Живота ми е еба майката


путка си голяма, ша знайш...

Ти се оказа прав ](*,)

prav si koito obi4a vinagi 6te strada :cry:

[BG]Fen`
08-21-2006, 10:53
Emi kakfo 6te kaje6 za blondinkite????? Te ne obi4at oba4e stradat vinagi po razli4ni pri4ini [-o< [-o< =D>

Lorraine
08-21-2006, 10:54
Fen`]Jenski boi a taka .....az sum ot fen kluba na LORRAINE \:D/
мерси за подкрепата :D

[BG]Fen`
08-21-2006, 11:39
Na skromni li 6te se pravim sega >???? :-({|=

08-21-2006, 15:22
путка си голяма, ша знайш...

а ти кво си бе?
...радвам се за вас мн :smt006

Аз съм грамотен и мога да чета. Нещо което на теб май ти се вижда сложно ?


Отново сьм мьртав отново ме заеба, дойде наеба се с мен, бяхме щастливи, вчера в диското ми каза мисля че вече не искам да сьм с теб, след това дойде и ми каза искам да сьм с теб целуна ме както никога до сеа и ми каза искам да сьм с теб, бебо няма да се разделяме нали, а сеа ми пише неискам да сьм с теб по щастлива сьм с другия.. Какво направи с мен тя ? Умирам от болка но явно който обича винаги ще страда !! Живота ми е еба майката

Много ли се радваш за тях сега, кифло ?

виж кво,я недей да обиждаш щото единствения който е зле тука си ти!
Аз не съм казал, че си зле. Казах, че си неграмотна и това очевидно е факт. А факт не се опровергава/отрича.
А на младия Ромео и женския бой ще се наложи да му разбия фантазийте, щото съм мъж. :-({|=

The Interceptor
08-21-2006, 17:02
Отново сьм мьртав отново ме заеба, дойде наеба се с мен, бяхме щастливи, вчера в диското ми каза мисля че вече не искам да сьм с теб, след това дойде и ми каза искам да сьм с теб целуна ме както никога до сеа и ми каза искам да сьм с теб, бебо няма да се разделяме нали, а сеа ми пише неискам да сьм с теб по щастлива сьм с другия.. Какво направи с мен тя ? Умирам от болка но явно който обича винаги ще страда !! Живота ми е еба майката


путка си голяма, ша знайш...

Ти се оказа прав ](*,)


Така е човече. Понякога се оподиграват с нас. Разбирам те напълно почти в подобна ситуация бях. Няма смисъл да ти казвам да не мислиш за нея и да не ти пука, защото от личен опит знам че става много трудно. Мисля че с времето ще отшумее но винаги ще ти остане една гадна празнота от тези мигове в живота ти. Търси друга която ще отвръща на любовта ти! Има ги!
Keep Going!

zoben_pitbul
08-22-2006, 20:47
prav si koito obi4a vinagi 6te strada :cry:
Е това не е вярно :wink: Иначе по темата...Братле,дали го прави нарочно или не аз не знам,но тя може да ти съсипе живота и трябва да събереш всичкия кураж,който имаш,да я попиташ ПОСЛЕДНО И ОКОНЧАТЕЛНО с кого тя иска да бъде и ако след отговора й на този въпрос тя отново измени на думата си ще трябва да се разделите.Не й позволявай да те скапе,жените,които не знаят какво искат са истинска напаст за една връзка.