PDA

View Full Version : Целувка с брекети или шини



мирафиятура
08-17-2006, 16:55
Аз съм на 12 год и преди 1 седмица ми сложиха брекети.имам си гадже но ме е страх да го целуна с тея "железа".моля ви помогнете ми хора!нз какво да правя и съм мн отчаяна!кажете целували ли сте някои с брекети,какво е усещането и има ли нещо по различно.моя приятелка носи шини но на нея и е лесно,защото може да ги сваля,но и тя се притеснява някои да не я целуне докато е с шините си!пишете!!! мира

LoVe_RuSlAn
08-17-2006, 18:39
Of аз слава богу че не нося ами кво да ти кажа аз не бих целунала момче с брекети остави се сама той да те целуне след като е видял желязото в устата ти и ако се приближи и въпреки тва иска да те целуне не мисля че тряя да се притесняваш от нещо

08-17-2006, 19:54
Of аз слава богу че не нося ами кво да ти кажа аз не бих целунала момче с брекети остави се сама той да те целуне след като е видял желязото в устата ти и ако се приближи и въпреки тва иска да те целуне не мисля че тряя да се притесняваш от нещо
shto ne bi celunala 4ovek s breketi? nali gi nosi posle da mu stanat qki zybite
tva e qko prosta6tina

Resident_Evil
08-17-2006, 20:11
Споко бе, няма абсолютно никаква разлика, нали се пак се целуваш с език, а не със зъби? :wink:
От личен опит ти го казвам, успокой се :>

08-17-2006, 23:39
off,mila,mnogo nepriqtno taka,razbiram te,no ako vse pak gadjeto te obi4a i darji na tebe nqma da mu pre4at brekite ti.no puk za smetka na tova sled godina 6te ima6 krasiva usmivka i zubi naredeni kato munista.suvetvam te da si mie6 zubite sled vsqko hapvane,za6toto brekite zadurjat hranata i ne e priqtno.ne se pritesnqvai!!!

gal4eto
08-18-2006, 08:18
az sa6to nosq 6ini,s tqh e po zle ot kolkoto breketite 6toto te sa ti po zabite pak tva mi e v ustata
az sa6to imam tvoq problem ne iskam da se celuvam s gadjeto kat sam s tqh,oba4e na nego ne mu puka vaoob6te 4e nosq skobi daje mi vika 4e sam mnogo sladka s tqh ,nqkolko pati sme se celuvali dokat sas tqh ama az ne moga da se otpusna vse o6te se pritesnqvam da se celuvam s tqh,mislq 4e toi ni6to ne use6takogato se celuvame{govorq za skobite}
ti pone si na 12 i e nqkak normalno,pak az sam po4ti na 17 i e meko kazano sme6no...ama pone se nadqvam da si napraq qka usmivkata

piFka_LP
08-18-2006, 13:09
успокой се аз имам брекети и до колкото ти е известно немо да ги свалям докато заболекаря не ги отлепи естествено таа... моя приятел няма нищо против макар че сме от скоро заено и даже му е кеф :mrgreen: тай че до ся не ми се е оплаквал и се пак не се целуваш със зъби а с език няма никакво значение спокс :wink:

мирафиятура
08-18-2006, 20:21
mersi za suvetite,ama vupreki 4e me ospokoihte do nqkva stepen se pritesnqvam...ama trqbva da svikvam.vajnoto e 4e posle 6te imam qka usmivka :-D

piFka_LP
08-18-2006, 21:50
естествено и аз на това се надявам :mrgreen: