PDA

View Full Version : samo da spodelq...



predaden
08-17-2006, 17:14
Zdraveite... iskam prosto da spodelq s vas... Predi vreme se vliubih v edno momi4e...hubavo momi4e. Kakto vsi4ki drugi hora i tq si ima6e nedostatyci, no prave6e ne6to, koeto nikoi ne moje6e v tozi moment! KARA6E ME DA SYM 6TASTLIV! JIVOTAT MI PRIDOBI SMISYLYT, KOITO BQH IZGUBIL PRI POSLEDNATA SI DYLGA VRYZKA (6 meseca). V na4aloto vsi4ko be6e nared.. posle ne be6e prosto nared...be6e IDEALNO! Togava se 4uvstvah siguren! Pomislih si, 4e nai - posle imam NEQ, tazi za koqto vseki me4tae! Sled tova oba4e trq6e da se razdelim za 15 dena...tova ne mi popre4i da q obi4am o6te po - silno! 4akah q..mislex za neq... tq oba4e napravi ne6to ujasno... napi se i... izneveri mi... az oba4e i prostih..obi4am q vse pak! V tozi moment zapo4na na4aloto na kraq...posle pak bqhme zaedno za nqkolko dena, noo pak trqq6e 10 dena da ne sme zaedno... tq stana studena..ne be6e sy6tata.. v kraina msetka doide.. celuna me...kaza, 4e me obi4a i si trugna.. ahah kyv glupak sym bil! Ta tq ne znae kakvo e tva OBI4AM ;) sega mi zvani...tarsi me... i vse pak ne iska da e s men...purvo skasa, za6toto nqma vreme za priqtelite si ot men..sega me tyrsi...i pak ne iska da e s mene.. samo, 4e ve4e i az ne iskam! Ne znam za6to go pi6a tva..kakto kazah ve4e iskam samo da spodelq...ne sym 4ovek, koito 6te se predade i 6te spre da sledva me4tite si, ne i tozi put. Prosto osyznah, 4e trqbva da gledam realno na ne6tata...awe i az ne znam kvo osyznah..samo znam, 4e se 4uvstvam predaden! ...

LoVe_RuSlAn
08-17-2006, 17:26
Аз от цялата история разбрах че нито ти нито тя знаете кво искате всъщност ама карай...

УсПеХ С тВоЕтО GiRl-чЕ

Atika
08-17-2006, 17:26
Kolkoto i da se opitvash da go skriesh .. ti si otvratitelno otchaqn i otvratitelno mnogo iskash pak onova momiche ... sigurno e lesno da napishesh neshto , da go prochetesh nqkolko pyti i da povqrvash v nego ... dobra terapia , sorry no ne vqrvam che shte ti pomogne :!:

Eleonora
08-17-2006, 18:41
Ми забрави я, не вярвам да те обича.За кво ти е да се бориш за някой, който е силен само на думи! [-( Няма смисъл, любовта си я даваш така напразно

Nasindo
08-17-2006, 19:15
Zdraveite... iskam prosto da spodelq s vas... Predi vreme se vliubih v edno momi4e...hubavo momi4e. Kakto vsi4ki drugi hora i tq si ima6e nedostatyci, no prave6e ne6to, koeto nikoi ne moje6e v tozi moment! KARA6E ME DA SYM 6TASTLIV! JIVOTAT MI PRIDOBI SMISYLYT, KOITO BQH IZGUBIL PRI POSLEDNATA SI DYLGA VRYZKA (6 meseca). V na4aloto vsi4ko be6e nared.. posle ne be6e prosto nared...be6e IDEALNO! Togava se 4uvstvah siguren! Pomislih si, 4e nai - posle imam NEQ, tazi za koqto vseki me4tae! Sled tova oba4e trq6e da se razdelim za 15 dena...tova ne mi popre4i da q obi4am o6te po - silno! 4akah q..mislex za neq... tq oba4e napravi ne6to ujasno... napi se i... izneveri mi... az oba4e i prostih..obi4am q vse pak! V tozi moment zapo4na na4aloto na kraq...posle pak bqhme zaedno za nqkolko dena, noo pak trqq6e 10 dena da ne sme zaedno... tq stana studena..ne be6e sy6tata.. v kraina msetka doide.. celuna me...kaza, 4e me obi4a i si trugna.. ahah kyv glupak sym bil! Ta tq ne znae kakvo e tva OBI4AM ;) sega mi zvani...tarsi me... i vse pak ne iska da e s men...purvo skasa, za6toto nqma vreme za priqtelite si ot men..sega me tyrsi...i pak ne iska da e s mene.. samo, 4e ve4e i az ne iskam! Ne znam za6to go pi6a tva..kakto kazah ve4e iskam samo da spodelq...ne sym 4ovek, koito 6te se predade i 6te spre da sledva me4tite si, ne i tozi put. Prosto osyznah, 4e trqbva da gledam realno na ne6tata...awe i az ne znam kvo osyznah..samo znam, 4e se 4uvstvam predaden! ...

interesno pi4... i na men mi se e slu4vala podobna istoriika ... :wink:

a na momi4eto ostavilo 1-viq komentar (sys snimkikata na pamela anderson) da i kaja -> emi qvno si prosti4ka zatova ne si shvanala -> ni6to li4no :smt008

Freelander
08-17-2006, 19:28
mii az pusnah temata.. taa moje bi ste pravi - ne moga da q zabravq! Ne za drugo, ami za6toto dadox vsi4ko za neq, a tq ne napravi ni6to! Znam, 4e ne si zaslujava da ti4am sled neq...az i ne ti4am. V momenta prosto iskam da q zabravq, za tova pusnah temata ;) Blagodarq vi za otgovorite i uspex vyv vsi4ko! :-D

Nasindo
08-17-2006, 19:35
gadno e 6toto si daval vsi4ko za neq(sydeiki po tova koeto pi6e6) ,a pak tq da se napie i da ti izneveri... i na vsi4koto otgore si i prostil...ako te obi4ashe naistina 6te6e da go oceni ama... uvi... sq ti zvani i te tarsi 6toto se 4uvstva vinovna... ,a ne 4e tolkova mnogo iska pak da e s teb ...pone taka si mislq :-k :wink: :::

luda`flirtajika
08-17-2006, 20:34
ti ne se 4uvstvash predaden,ti si...
hubavo e tova,4e nqma da se predadesh,ne i tozi put =D> produljavai vse taka :)...i nai nakraq zabravi tova momi4e ili pone se opitai

Freelander
08-17-2006, 20:40
ne moga da q zabravq za 6 dni... ne moga da q zabravq nikoga ili pone hubavite momenti. I v kraina smetka vsi4ko si ostava edna luja... :/
PP: luda`flirtadjiika do kolkoto pomnq i ti ima6e problemi... be6e pusnala tema.. iskreno ti jelaq da gi razre6i6 ako o6te ne si. ae uspex na vsi4ki ii 4ao za sega :)

ycMuBkaTa
08-17-2006, 20:53
Щом си я обичал, а явно и обичаш толкова силно не очаквай, че ще ти мине така бързо...Но човек може да се справи с всичко с малко повече воля...Пожелавам ти да срещнеш "точното момиче", да си дадеш сърцето и да получиш същото, но в двойни дози :!:

Freelander
08-17-2006, 21:05
Blagodarq mnogo ;) Da Vi se vra6ta :P

luda`flirtajika
08-17-2006, 21:09
ne moga da q zabravq za 6 dni... ne moga da q zabravq nikoga ili pone hubavite momenti. I v kraina smetka vsi4ko si ostava edna luja... :/
PP: luda`flirtadjiika do kolkoto pomnq i ti ima6e problemi... be6e pusnala tema.. iskreno ti jelaq da gi razre6i6 ako o6te ne si. ae uspex na vsi4ki ii 4ao za sega :)

a da sega si te spomnih-ti obi4ash tova momi4e,pove4e ot sig sum...

ta..oshte ne sum gi razreshila,no ms
Ne mojesh da q zabrvaish iskreno te razbiram....zashoto kum moite problemi se dobavi oshte edin podoben na tvoq-vlubena sum v 4ovek,koito ne spodelq 4uvstavata mi,a beshe gi spodelil... boje kolko qko moje da e :da si vluben i v sushtoto vreme kolko tujno e ... :smt010

Freelander uspeh :)az vqrvam,4e neshtata shte se opravqt :)