PDA

View Full Version : ne s1m vinoven che e taka...



Jus7`l0s3`i7
08-17-2006, 17:48
Zdraveite nadqvam se shte vi se stori malko smeshno dori ne malko ama as s1m na 14 god i oshte s1m nqmal gadje :cry: :oops: .... :( dori nz kak da nakaram momi4etata da me haresvat... ako moje nqkoi savet...

LoVe_RuSlAn
08-17-2006, 17:52
Emi s kvo nie moje da ti pomogneme stava6 i zaminava6 da razgovarq6 s momi4eta kato za n4alo.Posle kato te vidqt 4e si gotin i pe4en i nai vajnoto ne te e sram ot tqh te sami shte iskat da idvat pri tebe,za6toto mnogo momi4eta zabelzqzvat tva v tebe 4e si sramejliv i za tva ne idvat.Abe nqma kvo da ti obqsnqvam ako si glewdal reklamata na SPRITE sam 6e razbere6 za kvo stava duma...

Amayo
08-17-2006, 18:01
Намери си никой батко и прави като него -1. вънщшен вид - прическа, дрешки, бижута телефон и др.., 2. поведение - тряя си тарикат, побойник , и преди всичко мъж, никога не бъди путка дории да те смелят после от бой, от пирогов може да излезеш ама от женските фантазии никога. При свалката на важното е да не ти дреме на хуя за простите путки, но и най трудно за овладяване. Просто трябва да видиш как някой друг го прави с абсолютната глупендерска самоувереност се едно си тариката на софия. От това винаги припадат женките - но също така има и ключови моменти, - не бъди прост , жените не понасят селщина (може да се правиш на олигофрен тва ги забавлява но никога на простак) , уважавай жените - може да ги щипкаш по дупарите ама недей ги карай да си мислят че ти се ебе та две не виждаш. Покажи и че знаеш кво правиш и че знаеш точно за кво говориш с нея - да и земеш телефона , да я водиш некъде а не некви заобиколни работи - тва го правят жените не мъжете.

LoVe_RuSlAn
08-17-2006, 18:08
Amayo evala ti pravq za dumite ni6to 4e sym momi4e

Psycho Realm
08-17-2006, 18:10
1. вънщшен вид - прическа, дрешки, бижута телефон и др.., 2. поведение - тряя си тарикат, побойник , и преди всичко мъж, никога не бъди путка дории да те смелят после от бой, от пирогов може да излезеш ама от женските фантазии никога.
Hell Yeah. Тия прически и телефони стават само да замажеш очите на "пичките" от 7в клас.

LP_girl_14
08-17-2006, 18:10
Колкото до твоя проблем...само ти може да го разрешиш.Излизай повече,общувай с момичетата и ще разбереш че не са толкова страшни и че няма да те отрежат.Не оже да стоиш постоянно във вас и да чакаш да се сдобиеш с екстра "гадже".Посещавай места където се събират много хора,ходи по дискотеки,клубове,кафета..И злизай с приятели и когато си харесаш някое момиче,просто иди при нея и се запознайте.Бъди естествен и вярвай в себе си.Опита и всичко останало се натрупва с времето.Когато се запознаеш с 1-2 момичета и събереш малко кураж и увереност,въобще няма да ти се струва проблем да се запознаеш с някое момиче,което ти е направило впечатление :wink:

Amayo
08-17-2006, 18:15
1. вънщшен вид - прическа, дрешки, бижута телефон и др.., 2. поведение - тряя си тарикат, побойник , и преди всичко мъж, никога не бъди путка дории да те смелят после от бой, от пирогов може да излезеш ама от женските фантазии никога.
Hell Yeah. Тия прически и телефони стават само да замажеш очите на "пичките" от 7в клас.
Леко да не стават, аз студентки 4ти курс съм им обръщал погледите с мойте прически. :mrgreen: ОА нали знаеш, първите впечатления са ключови - там се опира вече до безусловни рефлекси - жената види ли готин - веднага и се включва мозъка в правилна посока.

Jus7`l0s3`i7
08-17-2006, 18:16
as izlizam s momi4eta oba4e mn bavno rabotq..i nakraq mn s1m se priv1rzal k1m tqh i nemoga da i predloja shtoto se okazva nai dobrata mi fr...

Amayo
08-17-2006, 18:18
as izlizam s momi4eta oba4e mn bavno rabotq..i nakraq mn s1m se priv1rzal k1m tqh i nemoga da i predloja shtoto se okazva nai dobrata mi fr...
Е тва е момента за който аз говоря - от първата секунда трябва да се знае кво искаш от тва момиче - аМА БАШ от първата. :mrgreen:

Jus7`l0s3`i7
08-21-2006, 19:54
vij sega naskoro razbrah che 1 momi4e me haresva no as neq ne i iskam da te pitam dali da tr1gna s neq za da vidq kakvo e da imash gadje ili da chakam druga lubov

[BG]Fen`
08-21-2006, 19:58
Nema6 pari,nema6 priqtelka ! [-X

Nasindo
08-21-2006, 20:00
Zdraveite nadqvam se shte vi se stori malko smeshno dori ne malko ama as s1m na 14 god i oshte s1m nqmal gadje :cry: :oops: .... :( dori nz kak da nakaram momi4etata da me haresvat... ako moje nqkoi savet...

Emi nqma za6to da pravish samocelno vpe4atlenie ili pak da se pravish na nqkav za da te haresat.... nai-dobre e da badesh sebe si ,taka pone 6te znaesh ,4e 6tom nqkoe momi4e te haresa -> to 6te e razradi samiq tebe ,a ne zaradi tvoqta "maska" \:D/

priti_kiti
08-21-2006, 20:01
vij sega naskoro razbrah che 1 momi4e me haresva no as neq ne i iskam da te pitam dali da tr1gna s neq za da vidq kakvo e da imash gadje ili da chakam druga lubov Не я използвай...
Спокойно,има време,и ти ще имаш гадже :) Но не тръгвай с някоя само за идеята...

ista
08-21-2006, 20:02
споко! и аз до 14 години нямах гадже... не, всъщност до 13 и половина, но то няма никаква разлика. а сега... мани ти. идват ми даже вповече. ще видш. не се сравнявай с дугите си връстници. тия дето имат по много гаджета сега почти винаги се женят бързо. а това не е много хубаво. да си загубиш най-хубавите години... и то как? с брак... :lol: :lol: :lol:

Amayo
08-21-2006, 20:08
vij sega naskoro razbrah che 1 momi4e me haresva no as neq ne i iskam da te pitam dali da tr1gna s neq za da vidq kakvo e da imash gadje ili da chakam druga lubov
Пхах ми мноо ясно, кво задаваш отговори? И за кво си ми пуснал тема че нямаш гадже като предложението ти чука на вратата, кво значи не я искаш - кой подбира мастурбира, па и на тебе ти трябва опит за да натрупаш самоувереност, първоше почнеш с по грозновати и после вече като си секс машина ше скачаш на яките пиченца. :smt016

MiRaCuLiXbb
08-21-2006, 20:09
Намери си никой батко и прави като него -1. вънщшен вид - прическа, дрешки, бижута телефон и др.., 2. поведение - тряя си тарикат, побойник , и преди всичко мъж, никога не бъди путка дории да те смелят после от бой, от пирогов може да излезеш ама от женските фантазии никога. При свалката на важното е да не ти дреме на хуя за простите путки, но и най трудно за овладяване. Просто трябва да видиш как някой друг го прави с абсолютната глупендерска самоувереност се едно си тариката на софия. От това винаги припадат женките - но също така има и ключови моменти, - не бъди прост , жените не понасят селщина (може да се правиш на олигофрен тва ги забавлява но никога на простак) , уважавай жените - може да ги щипкаш по дупарите ама недей ги карай да си мислят че ти се ебе та две не виждаш. Покажи и че знаеш кво правиш и че знаеш точно за кво говориш с нея - да и земеш телефона , да я водиш некъде а не некви заобиколни работи - тва го правят жените не мъжете.
Ако не ти идва отвътре не можеш се научиш. Имам доста такива приятели, дет са си дупета отвсякъде, вкючително и баща ми. Но аз лично никога нема се прая на ебаси отворения тип само да впечатля некоя заспала путка. Е така на село безброй пъти се е стигало до масови мелета и закво...да са ти в краката 5-10 момичета и нон стоп да се праиш да тарикат да не те помислят за здухльо. Тъй че щом той не е такъв не мисля, че има нужда от тези съвети. Освен това не всички момичета си падат по горепосочения модел.

Amayo
08-21-2006, 20:18
Ем аз ли съм единствения човек тука че да слуша моя съвет? Различни хора различни съвети. :roll: Аз наблягам на основните неща които сигурно и той си ги знае ама си прав че ако не му е в кръвта не става. Поне може да изпълни частта с добре потдържания вид ако не друго.

Sarabi
08-21-2006, 20:22
Пххх човече,за какво ти е гадже?Щом не си си намерил-значи или не си готов,или не ти трябва.Зарежи,не мисли за това и някое готино момиче все ще се появи.Аз докато си търсех гадже намерих един пълен олигофрен,а когато спря да ми пука си открих едно нещо,което рядко се среща :mrgreen:

MiRaCuLiXbb
08-21-2006, 20:25
Ем аз ли съм единствения човек тука че да слуша моя съвет? Различни хора различни съвети. :roll: Аз наблягам на основните неща които сигурно и той си ги знае ама си прав че ако не му е в кръвта не става. Поне може да изпълни частта с добре потдържания вид ако не друго.
Това да, всеки трябва да се поддържа. Но ти му разказа играта с тия насоки. :) Знам какво имаш предвид много добре. Баща ми например като отиде някъде извади телефони по 1000$ всеки, извади пурите и ела видиш за кво става въпрос, рутят се мацки как искаш. Мен ми вика, че не съм се оправял с момичетата, но не съм останал на сухо я. И аз имам туй онуй, но никога не съм се правил на тарикат, не ми е природата такава, държа се мило и си ми е много добре даже. И ти си прав, защото имаш личен опит и за теб дейста, но по-добре сам да открие какво го влече и как да се държи. Единственото важно нещо е да не си създава комплекси и да не се притеснява от нищо.

Отговор
08-21-2006, 21:36
Единственото важно нещо е да не си създава комплекси и да не се притеснява от нищо.
+ да не бърза :)

svetoslava_sliven
08-21-2006, 21:45
Badi kkavto si i nese pritesnqvai ili prosto ako ima6 pr momi4eta govori s tqh zatova


Drehite,Telefona,bijutata sa edno ma kato si otvori ostata i e palniq selqndur iprostak ko 6te se prejalite li. :smt018

Jus7`l0s3`i7
08-22-2006, 20:10
posledno da tr1gvam li s neq ili ne?shtoto nz izku6avam se p1k ne q har...

Eimi_{}
08-22-2006, 21:41
posledno da tr1gvam li s neq ili ne?shtoto nz izku6avam se p1k ne q har...Недей,щом не я харесваш..

Amayo
08-22-2006, 21:44
Кой ше слушаш батко си или некви дето само се опитват да т преебат? Плюс тва кво разбират момичета от свалячество?

Chukasimo
08-22-2006, 21:54
Намери си никой батко и прави като него -1. вънщшен вид - прическа, дрешки, бижута телефон и др.., 2. поведение - тряя си тарикат, побойник , и преди всичко мъж, никога не бъди путка дории да те смелят после от бой, от пирогов може да излезеш ама от женските фантазии никога. При свалката на важното е да не ти дреме на хуя за простите путки, но и най трудно за овладяване. Просто трябва да видиш как някой друг го прави с абсолютната глупендерска самоувереност се едно си тариката на софия. От това винаги припадат женките - но също така има и ключови моменти, - не бъди прост , жените не понасят селщина (може да се правиш на олигофрен тва ги забавлява но никога на простак) , уважавай жените - може да ги щипкаш по дупарите ама недей ги карай да си мислят че ти се ебе та две не виждаш. Покажи и че знаеш кво правиш и че знаеш точно за кво говориш с нея - да и земеш телефона , да я водиш некъде а не некви заобиколни работи - тва го правят жените не мъжете.
ЕВАЛАРКАТА ЗА ТОЯ ПОСТ,БРАТЛЕ! =D>
а за пича..братле тръгни с тфа момиче..кво ти коства?се пак не можеш от началото само със супер звезди да бъдеш...
хващай я там и се учи на "основата" та да се не излагаш по нататък с по-готините!нещо :smt008 тфа-онова... YOU KNOW WHAT I MEAN! :D

08-22-2006, 22:10
Абе я веднага се хващай с тая, да не идвам до вас да ти разбивам главата! Не бе, шегувам се, но само за това с боя. Тръгни с момичето, ако не излезе нищо, поне ще набереш опит.

И не ги слушай момичета с какви романтични глупости ти пълнят главата - "бъди себе си", "бъди нежен и мил", бъди не-знам-какво. Бъди кораво копеле, това ти казвам аз. И прочети постовете на Амайо, има доста истина.

Помни - бъди твърд, но не прост! Бъди джентълмен, но не мекотело! Схващаш? Айде сега се нахвърляй на аверката!

koalka
08-23-2006, 10:39
В това няма нищо срамно.Няма от какво да се притесняваш.Просто излизай повече с момичета и не бъди срамежлив.Имай самочувствие.