PDA

View Full Version : spe6no pls



LoVe^KoTeTo^Mi
08-17-2006, 18:59
sry za typata tema no mn spe6no mi trqbvat nekvi tajni4ki sms plsss helpppppp

LoVe^KoTeto^Mi
08-17-2006, 19:03
are be pls mn e spe6no :{{{

LoVe_RuSlAn
08-17-2006, 19:26
1-Обичам те защо да крия, туи що душата ми мълви.Без тебе всеки час е тъжен и целият живот е пуст

2-4asovnika se smee ot stenata,propusnala sam nai-6tastliviqt si 4as,kogato nakoi dalgo me e 4akal a az sam 4akala da 4uqtvoq glas.

3-Забрави ли ти моите очи как бликаха във тях сълзи.Сърцето ми бе в твоя власт..не тръгвай,спри,бе моят глас

4-Ako mojeh da izbiram kakvo da sym na tozi svqt, bih izbral da sym sylza, da se rodq na tvoite o4i, da jiveq na tvoeto lice i da umra na tvoite nejni ustni!
5- Ako si salza v o4ite mi ne bih plakala ako sas salzi moga da te varna bih plakala cql jivot!!

6-Misli6 li ponqkoga za men,za prikazkata ni krasiva?6te badem li otnovo zaedno nqkoi den?Bez teb "LIUBOV" E PROSTO DUMA SIVA!
7-Obi4am te,tova boli!Obi4am te vsi4ko e sylzi,no znai 4e poslednata sylza 6te kape ot tvoite o4i,za6toto bez da znae6 obi4a6 me i ti
8-Za da se rodi edna lubov,iska dve tela.Za da se rodi edna celuvka,iska dve ustni.Za da jiveq,iskam samo teb.Moga li da te imam?
9-Obi4am te prez vekove i eri.Obi4am te prez ogan i voda.Sarceto mi dokrai e tvoe dori i sled smarta.Kakvo sa vekove i eri?Kakvo e vsa6nost ve4nostta?I v drug jivot 6te te namerq i pak sarceto si 6te ti darq!
10-Kaji mi nqkoga da si obi4al,no ne na dumi ili na 6ega?Kaji mi nqkoga da si po4uvstval,kakvo vsa6tnost e lubovta?Iska6e me,stanah tvoq-tova li be6e tvoqta me4ta?!Iska6e da te obi4am i kakto vinagi uspq!Kaji mi nqkoga da si obi4al,no ne na dumi ili na 6ega?Nqma nujda da mi kazva6-ve4e znam,4e az sam spomen otjivqn!
11-Za da jiveq sarceto mi trqbva da bie.Za da bie se nujdaq ot sarce.Za da imam sarce se nujdaq ot 6tastie.za da imam 6tastie se nujdaq ot teb!
12-Ako nqkoi den me namrazi6 tolkova,4e da iska6 da me ubie6,vzemi noj i go zabii v sarceto mi,no vnimavai da ne se narani6,za6toto tam si ti!
13-Obicham te - prez myka i sylzi. Obicham te dori da me boli. Da, grqh e! Trqbva da priznaq, no tvoqtq lubov me prashta v Raq!
14-Bez myka ochite ne plachat. Bez oblak dyjd ne vali! Samo iskrenno koito obichat mogat da ronqt sylzi!
15-Da obichash nqkogo ne znachi da mislish za nqkogo. Da obichash znachi da jiveesh za nqkogo.
16- Ne si misli, che ste te zabravq i ste sloja krai na svoite mechti. Az vechno ste te pomnq i obicham doakto syrceto mi tupti.
17-Ako syrceto mi kyrvi na vsqka stypka...tova ne e rana ot oryjie....tova e sleda ot lubovta ti, koqto ne uspqh da dostigna!
18-Kogato za pyrvi pyt te vidqh se vlubih v teb.Kogato za pyrvi pyt te celunah -neiskah da te pusna.
19-Обичам те, искам твоите ръце да милват моето лице.Обичам те до болка.Без теб не мога аз!
20-Chudia se, mislia, pisha i iztrivam, ne moga da izmislia dumi, s koito da ti pojelaia "leka nosht" za nosht, v koiato telata ni sa razdeleni, a ustnite samotni i studeni!!!

eto malko ako iska6 o6te kaji
a btw ima si spetzialna tema love sms da be6e potyrsila malko

[BG]Fen`
08-17-2006, 20:05
Love_Ruslan ako iska6 da imame ne6t6u ob6to mi napi6e nqkoe saob6teniice..... mn sum lubvoobilen :oops: