PDA

View Full Version : Случват ли ви се такива щуротии =))



Eleonora
08-17-2006, 20:47
Е са батка си се връщам аз от магазинчето, бех си накупила млекца за пиене и неква комраниика, дето от там познавам само 1 пич.Идва некъфф до мене и аз нали съм си с МП3-то, ама не го бях пуснала още и идва тоя и ми ника-Ей,ей,я ги свали за малко слушалките.И аз викам-Кво.И тоя ми разправя-Много си смешна.И седи до него неква пача и се хили, ама като му отг на тоя и на тая и замря усмивката.И аз му викам-Ми то и ти не си много хубав.И тоя под носа ми казва-Глей си работата.И аз оттам-Неам работа :-D .И после некви тръгват след мене ДА МЕ ИЗПРАЩАТ сеено хахахах и аз като се обърнах и му викам-Ела Пиле,ела.Много се изкеффих, ебаххти глупака.Некъфф висок беше колко Айфеловата КУЛА :D .
На вас случват ли ви се некви такива, некъфф непознат да ви говори така :wink:
Споделете мии

cecko_boy
08-17-2006, 20:52
vij sa ne mi se e slu4valo, no ako mi se slu4i nqma mu se razmine boq

Eleonora
08-17-2006, 20:53
Висок като айфеловата кула ама като ти набие един парен чук и нема се осъзнаеш къде си. :lol:ХАХАХ моа само да ти кажа, че високите само кват съм нисичка и една главичка в топките и е АУТ :D :smt005

cecko_boy
08-17-2006, 21:01
Висок като айфеловата кула ама като ти набие един парен чук и нема се осъзнаеш къде си. :lol:ХАХАХ моа само да ти кажа, че високите само кват съм нисичка и една главичка в топките и е АУТ :D :smt005


xaax strashna si ei :PPPPP

Sophie
08-17-2006, 21:09
be 4esno kazano az bih se pospekla malko ako nqkoi takuv izrod po4ne da se zanimava s men i ako sum sama

Eleonora
08-17-2006, 21:10
Висок като айфеловата кула ама като ти набие един парен чук и нема се осъзнаеш къде си. :lol:ХАХАХ моа само да ти кажа, че високите само кват съм нисичка и една главичка в топките и е АУТ :D :smt005 Ох горката, е тогава вече ша го ядосаш, ша те зашемети (за да усетиш) и ша те изнасили насред пътя. Затва по-добре не се забърквай с такива. :lol:С кво ще ме изнасили, като му го откъсна :smt005 .А топките ще си ги зема за окраса :D :-D .Даже може да ти дам едната да окрасиш елхата :wink:

cecko_boy
08-17-2006, 21:20
haha eleonora e opasna ei ne se zanimavaite s neq :))))))

bulgarche
08-17-2006, 22:01
На мен пък не ми се е случвало някъв да идва ей тъй след мене.

П.П. В седми клас идваха едни, ама аз изкарах минибодигарт и уния офейкаха. А незнам кога беше един...знам го горе долу ме викаше и обиждаше, спрях, изчаках го и като си тръгвах чувах "топките ми, топките ми"

WILD__BOY
08-17-2006, 22:04
Случвало ми се ... Всекви тъпаци има.

Boot
08-17-2006, 22:08
Това е едно от най-щурите неща евър... http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/doh.gif

N.C.L
08-17-2006, 23:01
Да случвало се е викали са ми глупак защото на коледа хвърлих една пиратка троика по средата на улицата и аз от къде да знам че ще попадне под кола добре че не стана нещо и тоя идва до мен и ми посяга чак леле както бях хванал едни касети в ръка нз как не му ги чупих в главата

`Death`Whore`
08-17-2006, 23:03
Редовно ми се случва. Онзи ден някакъв сяда до мен и ме пита дали имам огънче и аз казах, че не пуша. Опита се да ме заговори, аз не показах интерес и той се махна. После се опита да ми сложи едната си слушалка в ухото, от която дънеше чалга, аз казах, че такива неща не слушам и се махнах погнусена...все гнусни хора ми налитат...

Mo6no
08-17-2006, 23:04
Това е едно от най-щурите неща евър... http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/doh.gif
да права си. :lol:

rPo3HoTo
08-18-2006, 11:28
Пф не ми се е случвало а и да ми се случи ебе ме се едно. Елеонорче мнооого си страшна бе..мани

Imaginar4e
08-18-2006, 11:39
Пък аз снощи се пребирам и чувам някой зад мене като отключвах входната врата.Помислих, че е съседа от 4-я етаж и се качвам вече по стълбите отварям врата на асансьора и му вика "Ще се качваш ли?" и той вика "Не.Искам да те питам дали би се разходила с мене малко-казва той, държейки врата на асансьора.Като чух това напрайх супер странно изражение в стил "Кво става тука?".Вече забелязах, че това не е съседа и на мене ми стана страшно викам тоз ко иска от мене сега като му откажа и ще вземе да ми направи нещо и аз му викам "Ми сега не мога искам си ходя, теб не те познавам ....бля бля".Честно това беше най-странната свалка която са ми правили

priti_kiti
08-18-2006, 12:13
ХахАхахАхаХа
аа неее,не и тфа ако е 'щуроо' :lol:
Не се впечатлявай толкоз бе, моме ;)

fake
08-18-2006, 12:16
олеее :smt005 бати щурите неща ви се случват :smt005 :smt005 :smt005

Imaginar4e
08-18-2006, 12:42
ХахАхахАхаХа
аа неее,не и тфа ако е 'щуроо' :lol:
Не се впечатлявай толкоз бе, моме ;)
Ми може би неуспях да го пресъздам много щуро ама де да знам на мене ми изглеждаше доста странно.Както и да е :)

KingOfEdge
08-19-2006, 03:28
razbira se 4e mi 4e mi see slu4valo.Bhqme vednuj za riba s edin fr.I pristupat 3-ma mangala.Ediniq vika :Nema da lovi6 riba tuka be bugarin vu6kav(ba6 taka go kaza "bugarin").I az stanah i go vanah toq i go vurlih vuv vodata.I fr stana i izpribi drugite dvama.I te si trugnaha i sled malko gledame idat 10 mangala i beeeeeg.Samo smex s tiq cigane :lol: :lol: :lol: