PDA

View Full Version : Обичам едно момиче!



Vodo
08-17-2006, 21:07
Здравейте, обичам едно момиче от сигорно вече половин година преди време и казах че я харесвам и че съм се флубил в нея и тя каза че ме обича ама тогава имаше приятел после скъсаха.И аз мислих тогава да тръгна с нея ама ще ше да е гадно от моя страна точно след като са скъсали да и я забия та изчаках 2-3 седмици.Обаче през тия 2 седмици тя започна да не си говори с мен да се държи малко студено ама карай.После започна ваканция и от тогава не съм я виждал ;(. Един ден с едни приятели пиинахме малко повече в нас и мене тогава ми дойде идеята да я питам дали още ме харесва защото си мислих че ме харесва но тя ми каза че преди е била влюбена в мене обаче сега (както всички казват) ме харесвала като приятел и от тогава ми е супер здухано.И незнам какво да правя.Сега идва началото на даскалото и сигурно пак ще се виждаме а аз нема да мога да издържа е така да сме си просто приятели щото аз много много я обичам.Кажете как да постъпя!

DeSiTo0o
08-17-2006, 21:11
Еми действай бе момче! Какво чакаш още...?
Пък дано нещо да се получи.... :roll:

luda`flirtajika
08-17-2006, 21:14
Здравейте, обичам едно момиче от сигорно вече половин година преди време и казах че я харесвам и че съм се флубил в нея и тя каза че ме обича ама тогава имаше приятел после скъсаха.И аз мислих тогава да тръгна с нея ама ще ше да е гадно от моя страна точно след като са скъсали да и я забия та изчаках 2-3 седмици.Обаче през тия 2 седмици тя започна да не си говори с мен да се държи малко студено ама карай.После започна ваканция и от тогава не съм я виждал ;(. Един ден с едни приятели пиинахме малко повече в нас и мене тогава ми дойде идеята да я питам дали още ме харесва защото си мислих че ме харесва но тя ми каза че преди е била влюбена в мене обаче сега (както всички казват) ме харесвала като приятел и от тогава ми е супер здухано.И незнам какво да правя.Сега идва началото на даскалото и сигурно пак ще се виждаме а аз нема да мога да издържа е така да сме си просто приятели щото аз много много я обичам.Кажете как да постъпя!

ami nakarai q da ti kaje kakvo izpitva,zashtoto po izraza"haresvam te prosto kato priqtel"tq ima neshto drugo predvid,no samo tq s iznae... :P taka,4e edin razgovor moje da svur6i dosta neshta,no znai endo-ne e bila vlubena,..tq nezane kakvo e lubov sig. sum,zashtoto...abe prosto vij kak se durji i sam shte vidish

tainstvenata
08-17-2006, 21:16
napalno podkrepqm luda`flirtajika ... i uspeh :)

Vodo
08-17-2006, 21:28
Амн тя каза че само ме е харесвала като приятел но само това и знае че аз не искам само това!

JuLiTo0o0o
08-17-2006, 21:32
govori s neq oshte vednuj ako pak ti kaje 4e te iska samo za priqtel nqmash drug izbor osvena da q zabravish :( trudno no qvno drugo reshenie nqma .............. :cry: uspeh ! \:D/

cskamoni4ka
08-18-2006, 08:32
Почни да я сваляш ала бала

iiirish
08-18-2006, 08:43
докозвай й непрекъснато любовта си и това колко държиш на нея. знае ли човек, може пък отново да изпита привличане към теб. когато си й опора в трудните моменти и й оказваш подкрепата си тогава, е напълно възможно старите чувства да се върнат

Malko_kote
08-18-2006, 09:49
Ami 6tom kazva 4e iska da budete fr. pri vs polojeniq ve4e dori ne te haresva.V smis to ima mn drugi varianti no nadali v slu4aq te sa pre4ka.No kakto ti kazaha vs ni6to ne gubi6 ako provede6 o6te edin razgovor s neq, kato q popita6 kakvo izpitva v momenta kum teb i za6to po-to4no ne iska da se suberete.Ako ne stane se otkaji, za6toto povqrvai mi ako tq e zagubila interes kum teb, nqma da si go vuzvurne i samo 6te te narani.Taka4e q zabravi, 6te uspee6 dori i da misli6 4e ne moje6 ;)