PDA

View Full Version : Модове!



Vodo
08-17-2006, 21:24
Здравейте!Не искам да съм отрицателно насторен към Модовете ама доста са мързеливи!До сега видях над 200 теми и едно 60-70% от тях мненията бяха на шльокавица!Нека малко да се стегнат и да наложат някакви по сериозни правила!

bulgarche
08-18-2006, 17:23
От скоро си тук и не си запоознат с проблемите. Това е нещо което трябва сам да си го наложиш...поне до такова заключение се е стигало досега

maldini
08-18-2006, 18:36
Здравейте!Не искам да съм отрицателно насторен към Модовете ама доста са мързеливи!До сега видях над 200 теми и едно 60-70% от тях мненията бяха на шльокавица!Нека малко да се стегнат и да наложат някакви по сериозни правила!
Наистина си от много скоро тук,а правиш забележки кой бил мързелив или не,еми ти си мързеливия,защото не си си направил труда да прочетеш някои теми в този форум,в които се разискват мнения около модераторите,те не са мързеливи,напротив опитват се да бъдат стриктни и най-важното винаги гледат на нас да ни е добре,просто са твърде малко и не успяват да си свършат оптимално работата особено сега,през лятото,когато си вземат отпуски.Еми това е,което мога да ти кажа относно темата.

aBeP4eTo
08-19-2006, 14:48
Лято е все пак! Както вие ходите по море, екскурзионни, лагери и какво ли още не така и модераторите и администраторите едва ли искат да се затворят вкъщи и да трият мненията на деца които нямат друга работа. Пък и които не му харесва работата на модераторите да даде компетентното си мнение за подобряване на работата им, а не да им прави забележки само, защото е написал 50 мнения и е решил, че положението не е розово. ;-)

Vodo
08-20-2006, 20:06
Офф карай!Просто исках да отбележа че много от потребителите пишат на Шльокавица и само това!А в праилата пише че трябва да се пише на кирилица!Ама карай!

maldini
08-20-2006, 20:26
Офф карай!Просто исках да отбележа че много от потребителите пишат на Шльокавица и само това!А в праилата пише че трябва да се пише на кирилица!Ама карай!
къде па го видя тва?

machoka
08-21-2006, 09:55
авторчето,

споко мен, I'm back 8)

.. колегията също след известно време..

Малдини, моля, смени си подписа с по-малък, благодаря предварително.

Лек ден.