PDA

View Full Version : Анаболи



ScUm4EtO'box
08-17-2006, 22:30
Тъй като съм нов и незнам дали има такава тема (потърсих ако не съм потърсил добре съжалявам) та въпроса ми е какво мислите за анаболите бихти ли взимали някога и има ли такива които взимат ? :)

п.п. същото така мислите ли,че ако взимаш можеш да станеш импотентен :-k

Amayo
08-17-2006, 22:32
Много са популярни - много ги взимат. Аз досега не съм, мисля в далечно бъдеще ама засега си харесвам как набъбвам и без.

Obitax
08-17-2006, 22:43
s anablite samo si vredi6 i se zablujdava6 4e si postignal ne6to
Fitnesa e edin sport koito iska mnogo vreme i za sajelenie ne blagodaren .
A sa6to taka i barzi efekti nqma ako slu4ai no ima to te sa vremenni .

Master_88
08-17-2006, 23:01
Не съм взимал и нямам намерение да взимам

hfhfhf
08-17-2006, 23:20
Abe ZOB kolko moje beeeeeeeeee dokato ti se razlojat organite!!!!!!

hamilcar
08-17-2006, 23:33
Анаболи не бих взимал. Смятам, че трябва да се взимат когато си минал 20 години. Не са толкова вредни колкото ги изкарват. Проблема е по-скоро в това, че в България повечето потребители не знаят как да ги взимат.

MiRaCuLiXbb
08-18-2006, 16:39
Аз пък всеки ден от 20г насам взимам анаболи. Пийвам мляко, ям хляб, картофи, ориз, това са все анаболи. Първо научи какво означава думата и се замисли какво всъщност искаш да питаш. Анаболните стероиди, които улесняват анаболизма в тялото са малко по-различни от другита анаболи, нали? :) Иначе за анаболните стероиди имам положително мнение, но само ако знаеш как да ги взимаш правилно. Бил съм свидетел много пъти на безумни цикли от хора тренирали 1-2г и според тях достигнали до застой. :shock: Има време и място за всичко.
На теория можеш много лесно да станеш импотентен, но на практика тялото все пак съумява да запази тази си способност и да се регенерира.

ScUm4EtO'box
08-18-2006, 17:58
Още от заглавието според мен се разбира за какво искам да питам :) не вярвам от ориз мляко и т.н. да станеш импотентен....просто съм чул,че ако взимаш анаболи може да станеш импотентен и ми беше интересно да видя дали има такива хора тук които допълнително + нужните храните които приемат взимат анаболи :)

etaniel
08-18-2006, 18:14
Тези слухове за стероидите, че водили до импотентност и всякакви такива глупости са лажа! Има си програми по които се пият медикаментите и ако ги спазваш най-големия страничен ефект е да ти избият пъпки. Ако имаш желание можеш да разгледаш този сайт http://steroidite.com/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1 .

ScUm4EtO'box
08-18-2006, 18:16
Тези слухове за стероидите, че водили до импотентност и всякакви такива глупости са лажа! Има си програми по които се пият медикаментите и ако ги спазваш най-големия страничен ефект е да ти избият пъпки. Ако имаш желание можеш да разгледаш този сайт http://steroidite.com/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1 .


ясно мерси много ще го разгледам! Но мисля,че съм малък да пия все пак съм на 15 :)

MiRaCuLiXbb
08-18-2006, 20:02
Още от заглавието според мен се разбира за какво искам да питам :) не вярвам от ориз мляко и т.н. да станеш импотентен....просто съм чул,че ако взимаш анаболи може да станеш импотентен и ми беше интересно да видя дали има такива хора тук които допълнително + нужните храните които приемат взимат анаболи :)
Просто неправилно употребяваш думата "анаболи". Незнам кой идиот я е наложил за синоним на анаболни стероиди, но в биологията двете понятия нямат почти нищо общо.
etaniel, де да беше това най-големият страничен ефект, но ако зобиш стабилно акнето ще ти е най-малкият проблем.

etaniel
08-18-2006, 23:04
Е щом си на 15 недей няма смисъл взимай си протеинчета и блъскай здраво :)

AlBundey
08-19-2006, 12:59
Зоб до Гроб .... ! ! ! :smt019

Obitax
08-19-2006, 15:01
analogiq na Anabolnite sterodi e kombinaciqta or Trubulus i DHEA . probval sam go i ima golqm efekt ako se kombinira s pravilna trenirovka i hranitelen rejim . abe v o6ti linii stava6 jivotno.

[BG]Fen`
08-22-2006, 12:43
VSI4KI anaboli imat strani4ni efekti .

мечтател
08-22-2006, 16:07
абе водят до импотентност, разправяха ми, че един треньор прекалил с дозите и няколко месеца не можел да до вдигне.

Ku4eNcE
08-22-2006, 17:19
Ako ne se vzimat ot koito trqbva i kakto trqbva posledstviqta moje da sa stra6ni a poqnkoga i fatalni !