PDA

View Full Version : Обръщам се къ момичетата в сайа



нончо
08-17-2006, 23:50
Аз съм момче.И на последък доста често чувам приятелите си да говорят за бръснене,епилиране и правене на кола маска на краката си.
Аз се чудя да ги обръсна или не.Какво ще ме посаветвате вие.

Momchence
08-17-2006, 23:53
Темата не е за тук!
Не не си ги бръсни гейско е!
Къф човек тряя си за да си мислиш в 00:47 дали да си обръснеш краката или не :-s

bulgarche
08-17-2006, 23:55
Темата не е за тук!
Не не си ги бръсни гейско е!
Къф човек тряя си за да си мислиш в 00:47 дали да си обръснеш краката или не :-s
нямам какво да добавя

bulgarche
08-17-2006, 23:55
и какво??
искаш другите да ти кажат какво да правиш ли??? Нямаш ли си собствена глава, която да мисли...
Проблемът му е там че не го прави заради себе си, а заради другите

st1ki
08-17-2006, 23:56
абе устейте го да прави каквото си иска.. нали знайте че педерастията навлиза на мода :-s

Momchence
08-17-2006, 23:59
тя не само в мода навлиза, ами и по разни други места..Ей садур как си :smt005

bulgarche
08-18-2006, 00:02
абе устейте го да прави каквото си иска.. нали знайте че педерастията навлиза на мода :-s
Ако си обратен ти - противоположен,
в музикалните среди си ръкоположен.
Ще те гледат всеки ден,
ще те слушат всеки час.
Нищо, че си извратен, нищо, че си педераст.

Рефрен: /2x/
О-о-о, щото днеска е на мода,
о-о-о педерастката порода.

А от хомосапиенс, хомосексуализъм
туй ако не е прогрес, ще е дуализъм.
Остров Лесбос е далеч, ние пък сме близо,
но за туй не иде реч, има турска виза.
Рефрен:...
Те са хора от народа.
Нямам нищо лично аз, нямам нищо лично
грозна дума педераст - хич не е прилично.
Ако си обратен ти - противоположен
в музикалните среди си ръкоположен.
Рефрен:...
Те са хора от народа.

Sophie
08-18-2006, 00:04
e kvo lo6o ima da si obezkosmi krakata ne moa da razbera..men puk mi e mn protivno da vidq nqkoi kat orangutan v krakata..6tom iska da go napravi no naistina e po dobre da e zaradi nego samiq ne zaradi drugite

bulgarche
08-18-2006, 00:06
ехехехеех Хиподил са пъъъъъъъъънк
Недоволстваш ли?

Мислех да ви казвам "Ае ебал съм ви в гъза, таз нощ си лягам рано", ама се усетих че в таз тема Хиподил - НЕ БИВА да пиша такива неща

bulgarche
08-18-2006, 00:11
e kvo lo6o ima da si obezkosmi krakata ne moa da razbera..
Е ние ли сме ти виновни че не можеш?

men puk mi e mn protivno da vidq nqkoi kat orangutan v krakata..
Кой ти е искал мнението?

6tom iska da go napravi
Естествено

o naistina e po dobre da e zaradi nego samiq ne zaradi drugite
Голямо открити "мила" => Нобелова награда

`Death`Whore`
08-18-2006, 00:16
Не знам за вас, мили съфорумници, но аз се сещам за 2-ма човека, които са "като орангутани в краката", а единият е пич и не бих обърнала внимание на това, ако му се кефя...точно краката...ако искам гладки крака, ще съм с момиче.

И за да е точно по темата - отиди на кола маска. И докато си там, кажи да ти направят кола маска на веждите, ушите, носа, ръцете, гърдите и гърба. Хев фън!

^HyPoCRiSy^
08-18-2006, 00:17
Мъжът е мъж, за да бъде такъв, а не глист. Но в крайна сметка който каквото ще да прави...аз лично не харесвам


голи охлюви

Sophie
08-18-2006, 00:20
e kvo lo6o ima da si obezkosmi krakata ne moa da razbera..
Е ние ли сме ти виновни че не можеш?

men puk mi e mn protivno da vidq nqkoi kat orangutan v krakata..
Кой ти е искал мнението?

6tom iska da go napravi
Естествено

o naistina e po dobre da e zaradi nego samiq ne zaradi drugite
Голямо открити "мила" => Нобелова награда

purvo ni nai malko ne govorq na teb, vtoro sled kato e pusnal tema iska mneniq po vuprosa si ne tupi kritiki i treto ne vijdam kuf ti e problema 4e mi se zaqjda6 tuka

Sophie
08-18-2006, 00:23
i drugo ne mi e qsno 6tom nqma kosmi po krakata ne e muj..interesna logika

emi hodete si togava s kusi ga6ti pleteni obuvki i beli havlieni 4orapi v garnitura s kosmite i se biite v gurdite 4e ste muje..

bulgarche
08-18-2006, 00:26
e kvo lo6o ima da si obezkosmi krakata ne moa da razbera..
Е ние ли сме ти виновни че не можеш?

men puk mi e mn protivno da vidq nqkoi kat orangutan v krakata..
Кой ти е искал мнението?

6tom iska da go napravi
Естествено

o naistina e po dobre da e zaradi nego samiq ne zaradi drugite
Голямо открити "мила" => Нобелова награда

purvo ni nai malko ne govorq na teb, tvoro sled kato e pusnal tema iska mneniq po vuprosa si ne tupi kritiki i treto ne vijdam kuf ti e problema 4e mi se zaqjda6 tuka
Тъкмо започвах да пиша и се чува от говорителите: "... изобщо не ми пречиш давай говори ...", т'ва съвсем сериозно

О естествено, ти сега си ми сърдита и няма да ми проговориш повече :smt005
Той иска съвет а не лично мнение :idea:
Нямам пробелем, а се заяждам тука защото не си ми насреща. Тогава нямаше да се заяждам. Щях да имам избор между две неща, от теб зависи. Което изтеглиш от торбата с късметите

bulgarche
08-18-2006, 00:29
i drugo ne mi e qsno 6tom nqma kosmi po krakata ne e muj..interesna logika

emi hodete si togava s kusi ga6ti pleteni obuvki i beli havlieni 4orapi v garnitura s kosmite i se biite v gurdite 4e ste muje..


ейййййй да не сме се виждали някъде?? Описа ме много точно...

ама плетените ми обувки са италЯнски... :lol:
Еейййй, а имаш ли от тез готините цветни ризки (ти може и наистина да имаш) и като ги разкопчаеш да ти се вижда увисналото щембе и космите от гурдите (е то колсмите може и ор закопчана риза с дъгната яка пак да напъват да се показват). А плетената ми шапка е номер едно. Турих й едно сезалче което намерих на улицата за да не пада ;)

^HyPoCRiSy^
08-18-2006, 00:33
i drugo ne mi e qsno 6tom nqma kosmi po krakata ne e muj..interesna logika
Аз съм момиче и ДА...не ми харесват глисти. Колкото до 'интересната логика' и на мен логиката на момичета, които си падат по голи охлюви ми е чужда и леееееко странна, но не я коментирам, нали?

Sophie
08-18-2006, 00:37
emi suglasna sum taka ili ina4e 4e vseki si ima mnenie i pravo da haresva edno ili drugo. i az si durja na moito kakto i vie na va6ite , estetika v edin nepoddurjan muj nqma, bilo to s kosmi ili bez kosmi, naistina za men e po priqtno da e bez, noooooo nqma da otre4ete sus sigurnost 4ee ponqkoga okosmqvaneto e suprovodeno ot dosta "zaplenqva6ta" mizirma

SickBoy
08-18-2006, 00:39
бате,бръснеш ли си нещо друго освен лицето и мишниците,значи си педал.Точно и ясно

bulgarche
08-18-2006, 00:39
зависи какви точно цветни ризки...
имам един кариран Бен Шърман бяло и червено ситно каре...


или ако е Хавайка- нямам :smt010
Ае и аз си помислих за Бен Ширман, ама е лек вариянт :) На тази марка съм въждал само "отровно зелено" като ярка

Инъче за хавайка говорех, дето чичките ги носят

А каква е верочтността да те видя на снимка? И как да я увелича?

`Death`Whore`
08-18-2006, 00:39
"Поддържан" човек би могъл да е само този, който се къпе и облича чисти дрехи. Това стига, за да се нарече поддържан. Не извъртай нещата.

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-18-2006, 00:40
Темата не е за тук!
Не не си ги бръсни гейско е!
Къф човек тряя си за да си мислиш в 00:47 дали да си обръснеш краката или не :-s

i az mislq 4e e geisko ...

Momchence
08-18-2006, 00:41
noooooo nqma da otre4ete sus sigurnost 4ee ponqkoga okosmqvaneto e suprovodeno ot dosta "zaplenqva6ta" mizirmaРазкошна е нали :smt005

^HyPoCRiSy^
08-18-2006, 00:42
noooooo nqma da otre4ete sus sigurnost 4ee ponqkoga okosmqvaneto e suprovodeno ot dosta "zaplenqva6ta" mizirma
Предполагам, че имаш дълга коса...главата ти мирише ли...или може би това зависи от това колко често се къпеш? :lol:

bulgarche
08-18-2006, 00:42
Е нали знаеш...мачовците отминават идва метросексуалните (педалоподобните). И аз се чудя как космите на краката ми миришат, нооо...
Аз обаче към подмишниците и лицето слагам и слабините, че...както казахХиподил - Не бива

bulgarche
08-18-2006, 00:45
exploitedteen ае не ми се рови щото

А инъче правилно за пддържането на висока лична хигиена. Просто се къпеш. А решението са обезкосмяването всъщност идва от арабските страни (както и обрязването) просто защото нямат възможност често да се къпят, поради честата липса на вода

Momchence
08-18-2006, 00:52
:smt010 :smt010

bulgarche
08-18-2006, 00:57
майната ви...

вие не сте модерни и готини...!!!!! :!: :!: :!:
Ужас, не мога да го понеса! Скачам от третия етаж. :smt010 :---) След 3,25-3,75 метра ме очаква асма пълна с грозде \:D/

bulgarche
08-18-2006, 01:10
ракия на хапчета :lol:
Признавам си че ми трябваха 6-7 секунди докато загрея :)

bulgarche
08-18-2006, 01:15
хехехехех
аз съм велик бе...

трябва да основете секта и аз да съм ви гуру!!! 8)
Мисля че вече е споменавано това. Коментирана е темата и идеята. Мисля да проспусна, понеже разкри пъклените си планове, които лично на мен не ми допадат :)

bulgarche
08-18-2006, 01:18
аз имам нови идеи... :twisted:
Ам айде казвай. Може и да е лъжа (каквато и предполагам че ще е ) за да ни привлечеш.

Снимка :?: :?: :?:

bulgarche
08-18-2006, 01:30
Ако не си ме послушал и казваш истината...привлекателно звучи :)

FlowerinesS
08-18-2006, 08:54
Ако си решил,че ще се поддържаш(т.е. ще се обезкосмяваш) отиди на кола маска.Вече много момчета ходят,така че няма място за срам и т.н.
Успех! :wink:

Imaginar4e
08-18-2006, 11:48
За мен е много тъпо момчетата да си премахват космите на краката.Незнам кво толкова ви пречат на ваз момчетата.Според мен е по-мъжествено.Незнам, не харесвам момчета, които си премахват космите.Примерно да си подстригват мишниците да ама да ги бръснат....някак си не ми допада

Psycho Realm
08-18-2006, 11:53
Педерастията завзема света. Преди да си бръснеш краката и да носиш розово беше мега педалското, ама сега се възприема като нещо нормално.
Ходя по улиците и всеки втори или с розово, или си обръснал краката, или се намазал с некви кремчета и лайна. I see ghay people everywhere.
Тия индивидите, които правят тези неща, you're fucked up.

angel4e^ot^ada
08-18-2006, 12:25
Педерастията завзема света. Преди да си бръснеш краката и да носиш розово беше мега педалското, ама сега се възприема като нещо нормално.
Ходя по улиците и всеки втори или с розово, или си обръснал краката, или се намазал с некви кремчета и лайна. I see ghay people everywhere.
Тия индивидите, които правят тези неща, you're fucked up.


Пропусна изрусените коси ииии ужасните герганчета,които им висят до пъпа...за мен тва не може да се нарече момче!Но явно важното е да се водим по няква измислена "мода".
Още от утре тръгвам да си търся някое розово меченце...опс "момченце",за да съм в крак с модата и да ми завиждате! :lol: :lol:

Imaginar4e
08-18-2006, 12:36
Педерастията завзема света. Преди да си бръснеш краката и да носиш розово беше мега педалското, ама сега се възприема като нещо нормално.
Ходя по улиците и всеки втори или с розово, или си обръснал краката, или се намазал с некви кремчета и лайна. I see ghay people everywhere.
Тия индивидите, които правят тези неща, you're fucked up.


Пропусна изрусените коси ииии ужасните герганчета,които им висят до пъпа...за мен тва не може да се нарече момче!Но явно важното е да се водим по няква измислена "мода".
Още от утре тръгвам да си търся някое розово меченце...опс "момченце",за да съм в крак с модата и да ми завиждате! :lol: :lol:
Вие сте мои хора :) =D>

luschka
08-18-2006, 14:21
По-добре вземи направи нещо по-полезно от това да си бръснеш краката.

bulgarche
08-18-2006, 14:33
За мен е много тъпо момчетата да си премахват космите на краката.Незнам кво толкова ви пречат на ваз момчетата.
А на теб твоите пречат ли ти, че ги махаш?

rosskata
08-18-2006, 16:58
:lol: Абе аз съм момиче... МНого се чудя всичките ми приятелки си махат космите на краката, дали да ги махна и аз?? Мен не ми пречат, ама... Де да знам... :oops: Имам малко проблеми като ги сресвам, защото чупя гребените, ама пък да ги махам не е ли малко прекалено??? :oops:

Сега сериозно- не виждам какъв ви е проблема. КОйто иска, да ги маха. КОйто си го кефят, да не ги маха и това е. Аз честно казано не разделям мъжете на "космати" и "епилирани". Не ми прави особено впечатление. Ако някой мъж се чувства по- добре без тях, защо да не ги епилира? :smt017


плановете ми включват вече създаване на мощна военна сила, която да бие наркомани и пияндета...
За наркоманите ок, ама какво сме ти направили ние, пияндетата??? Милост... :smt010


п.с Обраслите мишници не ми действат много възбуждащо... :roll:

bulgarche
08-18-2006, 18:22
плановете ми включват вече създаване на мощна военна сила, която да бие наркомани и пияндета...
За наркоманите ок, ама какво сме ти направили ние, пияндетата??? Милост... :smt010

Спокойно, за пияндетата ще има милост...все пак ще трябва да се бием помежду си (което така или инъче става често), но да биеш и самия себе си вече е прекалено :)

ErinEverly
08-18-2006, 22:16
По принцип не харесвам обезкосмени мъжки крака... така, де, гейско е (не ми обръщайте внимание, на бутилка вино съм). Но съм и на мнение, че ако един мъж иска обезкосмяване на интимните части на жена с коло маска, първо той трябва да си направи.

П.П. Споко, редовно си ходя на коло маска, не съм орангутан!

macy_day_parade
08-21-2006, 19:47
hora,otklanqte se ot temata!!!
da si br1snete krakata :smt104 :smt078
mislq 4e tova za sega izrazqva mnenieto mi

maldini
08-21-2006, 20:43
Аз пък бих те посъветвал да правиш това,което ти искаш и което ти сметнеш за добре,а не просто за да угодиш на приятелите си.Когато си сигурен в нещо не трябва да се влияеш от мненията на други хора или от техните препоръки,може би чак,когато не си сигурен можеш да се допиташ до тях.

*Sumerian_Haze*
08-21-2006, 23:35
Незнам на мен ми призлява като видя някой педализиран (а това доста често се случва ) ... До къде стигна света ... Как може някой с розова блузка , изрусена зализана коса , джапанки , бръснати крака , ръце , подмишници ... да нарича себе си Мъж / момче ?! Представете си стоят момче и момиче и момчето дава съвети на момичето каква брасначка и какви кремове да използва за да са и гладки краката като неговите ... :lol: Не сериозно наистина недей - гейско е ! :roll:

theraven_nz
08-22-2006, 00:15
:smt015

aliq
08-23-2006, 00:22
men me kefqt li4no mom4eta koito se epilirat :-) pove4eto momi4eta tva im haresva

Lorraine
08-23-2006, 07:33
това е твое решение!

macy_day_parade
08-23-2006, 07:52
*Sumerian_Haze*
=D> =D> =D>
bravo,to4no taka! :smt005 mnogo qko izkazvane

KiLLeR_InSTiNkT
08-23-2006, 15:45
Пич, сам си преценявай, обаче аз не виждам никакъв смисъл от това момче да се обезкосмява... А пък и само, защото някой друг го прави и ти да земеш тръгнеш "по неговите стъпки" ми се струва адски глупаво. Както казах, най-добре решавай сам!

Sarabi
08-23-2006, 20:08
Аз не те съветвам да се бръснеш.Абе прави каквото ти харесва на теб.Ако някоя мацка те харесва няма да я ебе имап ли косми или нямаш.Някои ги кефят бръснати,мен ме кефят космати...така е,за всеки влак си има пътници