PDA

View Full Version : edin vapros



08-17-2006, 23:58
awe vie kak bihte prieli ako momi4e vi kaje "eh za6to ne bqha si4ki mom4eta kato teb" az si zalugah 4e me haresva predlojih i i me otrqza
ta greno li sam razbral ne6o sa 4uda ?!?

SaYoNaRa
08-18-2006, 01:06
хахаха :-D Спокс има и такива които само искат да ти направят гадно...Или е това или е някаква свръх чуствителна и го казва щото си и мн добър приятел...секви ги има

Мента + Прясно мляко
08-18-2006, 01:06
Проблема е в твойта путка, че не знае кво иска...

SaYoNaRa
08-18-2006, 01:13
На кой говориш е?!

Axxxel
08-18-2006, 01:22
Работата е там, че момчетата и момичетата са различно устроени...едно момиче не влага кой знае какво в думите "защо всички момчета не са като теб"...в смисъл...стане ли им симпатично едно момче те се държът добре с него (това, че има симпатии не означава, че има любов и че момичето харесва момчето).Докато момчетата сме много наивни в тази област.Един малък и нищо не означаващ жест като описания, ни карат да си мислим, че ще излезе нещо.Именно с това съм се преборил и не смятам ,че щом едно момиче ми обръща внимание, то непременно ме харесва...

Novkov
08-18-2006, 05:51
Axxxel =D> Няма какво повече да се напише

08-18-2006, 06:48
Работата е там, че момчетата и момичетата са различно устроени...едно момиче не влага кой знае какво в думите "защо всички момчета не са като теб"...в смисъл...стане ли им симпатично едно момче те се държът добре с него (това, че има симпатии не означава, че има любов и че момичето харесва момчето).Докато момчетата сме много наивни в тази област.Един малък и нищо не означаващ жест като описания, ни карат да си мислим, че ще излезе нещо.Именно с това съм се преборил и не смятам ,че щом едно момиче ми обръща внимание, то непременно ме харесва...

напълно вярно =D>

teen_girl4e
08-18-2006, 08:39
може би не иска да е гадже с теб а иска да сте приятели

08-18-2006, 08:55
Проблема е в твойта путка, че не знае кво иска...
Ili nqkoi mom4eta ne razbirat zna4enieto na raznite izkazvaniq!
Moje da ti se e izkefila za ne6to i glasno da ti e napravi evalata,koe mu e 4udnoto,tova ne ozna4ava na 100 % 4e te haresva za gadje!

08-18-2006, 08:57
Работата е там, че момчетата и момичетата са различно устроени...едно момиче не влага кой знае какво в думите "защо всички момчета не са като теб"...в смисъл...стане ли им симпатично едно момче те се държът добре с него (това, че има симпатии не означава, че има любов и че момичето харесва момчето).Докато момчетата сме много наивни в тази област.Един малък и нищо не означаващ жест като описания, ни карат да си мислим, че ще излезе нещо.Именно с това съм се преборил и не смятам ,че щом едно момиче ми обръща внимание, то непременно ме харесва...
Suglasna sum s teb,napulno si prav! =D>

teenkopele
08-18-2006, 11:51
awe vie kak bihte prieli ako momi4e vi kaje "eh za6to ne bqha si4ki mom4eta kato teb" az si zalugah 4e me haresva predlojih i i me otrqza
ta greno li sam razbral ne6o sa 4uda ?!?

Може би те е отрязала, защото е имала предивид момче- като приятел, а не като нещо повече. Грешно си тълкувал думите й. :wink:

silv
08-18-2006, 12:07
Ediniq variant e nastina da si paada po teb,a drugiq prosto da si i mn dobur priqtel,ama da ne si pada po teb,...prosto iska mom4etata koito haresva d asa kato teb...(v nqkoi otno6eniq)

Sophie
08-18-2006, 12:11
Работата е там, че момчетата и момичетата са различно устроени...едно момиче не влага кой знае какво в думите "защо всички момчета не са като теб"...в смисъл...стане ли им симпатично едно момче те се държът добре с него (това, че има симпатии не означава, че има любов и че момичето харесва момчето).Докато момчетата сме много наивни в тази област.Един малък и нищо не означаващ жест като описания, ни карат да си мислим, че ще излезе нещо.Именно с това съм се преборил и не смятам ,че щом едно момиче ми обръща внимание, то непременно ме харесва...
Suglasna sum s teb,napulno si prav! =D>


dobre si opoznal jenskata su6tnost, tova 6te ti e ot polza, i az sum suglasna

Verliebt_Maedchen
08-18-2006, 12:53
zavisi kak ti go e kazala....az na moi priqtel moga da kaja takova ne6to,ako naistina go mislq. no moje bi tq ti e dala nqkkakvi prazni nadejdi :roll:

`Death`Whore`
08-18-2006, 13:05
Явно те харесва като характер, но не те харесва като външност.

FiRe_LaDy
08-18-2006, 13:08
Mi i az sam go kazvala na edno momche,no prosto kato priqtel.Moje bi i tq e imala predvid priqtelski.Nz .. popitai q.

luda`flirtajika
08-18-2006, 15:08
Работата е там, че момчетата и момичетата са различно устроени...едно момиче не влага кой знае какво в думите "защо всички момчета не са като теб"...в смисъл...стане ли им симпатично едно момче те се държът добре с него (това, че има симпатии не означава, че има любов и че момичето харесва момчето).Докато момчетата сме много наивни в тази област.Един малък и нищо не означаващ жест като описания, ни карат да си мислим, че ще излезе нещо.Именно с това съм се преборил и не смятам ,че щом едно момиче ми обръща внимание, то непременно ме харесва...

nqmam dumi...ti da ne si nekoi psiholog? :D buzgam se-br naisitna nqq ko dr da se kaje

Axxxel
08-18-2006, 20:42
dobre si opoznal jenskata su6tnost, tova 6te ti e ot polza, i az sum suglasna
Човек се учи от грешките си...и най-важното...От грешките на другите... :wink:

CrazyWitch
08-18-2006, 20:52
Еми.. аз ако го кажа, ще го кажа, защото мисля, че е така. Лошото е, че явно някой си правят ебавка както вие с израза : "Бих си бил чикия до като си мисля за теб!" :-) Сигурно ти е хресала вътрешността, а външността не и допада. Пада си най-вероятно повърхностна.

Krem4eto
08-20-2006, 09:06
awe vie kak bihte prieli ako momi4e vi kaje "eh za6to ne bqha si4ki mom4eta kato teb" az si zalugah 4e me haresva predlojih i i me otrqza
ta greno li sam razbral ne6o sa 4uda ?!?

Аз специялно ако го кажа на някое момче,значи определено го харесвам!Защото аз винаги когато имам някакви чувства към едно момче гледам да му го покажа по някакъв начин!Определено няма да кажа такова нещо на момче,което ми е просто симпатично!

А за нея има и друго нещо може в началото да е искала да сте гаджета,а после да се е отказала...Ама пък може да искала просто един флирт...И все пак нещо това момиче немога да го разбера...

koalka
08-20-2006, 13:47
миоже да ти го каже и без да има чувства,но несъмнено едно 90% от момчетата ще си го помислят и ще го приемат за намек.Но аз никога не бих казала на едно момче такова нещо,защото е ясно,че това ще си помисли.