PDA

View Full Version : ???????????



08-18-2006, 00:00
ot izvesno vreme si haresvam edno momi4e vinagi kato i predloja da izleznem nqkude i gluposti tq mi kazva 4e nemoje ... na skoro razbrah za6to haresva si nqkvo mom4e koto dori nz 4e tq sa6testvuva no bil s hubava viziq ta vaprosa mi e za momi4etata viziqta nai vajnoto ne6to li e ? [ne sam nai golemiq hubavec no ne sam i grozen spored poznati]

Maxell
08-18-2006, 00:03
зависи от момичето ... но не мога точно да те разбера ти нз как да я накараш да те харесва или ?

08-18-2006, 00:04
зависи от момичето ... но не мога точно да те разбера ти нз как да я накараш да те харесва или ? da tva e po to4no obqsnenie kak da q nakaram da me haresa :)

iiirish
08-18-2006, 06:51
всяко момиче си има вкус. ако за едни за сладък, за други може и да не си. няма начин да набиеш в главата на харесваната от теб, че ти си най-подходящия за нея и тя непременно трябва да те хареса.

WILD__BOY
08-18-2006, 07:27
Един мъь трябва да е стабилен, да го бива в нещио, да е вазпитан и да уважава жените. Чак на последно място като екстра се пада красотата. А това, че жените все по-рядно се придържат към тая максима... :x

maybelline
08-18-2006, 08:02
Не.Визията не е най-важното и ти ще направиш добре,ако й станеш приятел.Докато тя се опитва да спечели някакво момче,дето дори не я забелязва,ти можеш да й бъдеш опора.С теб ще си прекарва хубаво и по някое време просто ще осъзнае,че ти си далеч по-забавен от някакъв надут пуяк там с хубавата му визия.

Ani_girl
08-18-2006, 08:26
spored men viziqta igrae izvestna rolq no ne e nai vanata . vseki si ima vkus za edin si hubav za drug prosto ne si ne si neein tip ! poogledai se naokolo i mojebi 6te sreshtnesh nqkoe hubavo momi4e s koeto 6te se haresate vzaimno !!!

LoVe_RuSlAn
08-18-2006, 09:38
Визията хваща окото в началото после става различно.Аз примерно много си харесвах едно момче на външен вид супер сладичко беше тогава за мене.И един ден реших да се запозная с него и да го видя що за стока е и при цялата ми любов като разговарях малко повече време с него се видя че няма никакъв интелект...От тука си вади изводи.Визията хваща окото в началото след това следва запознанството и там се решавам големия въпрос да бъде ли той да не бъде ли...

luda`flirtajika
08-18-2006, 09:51
em...az si nzam,4e viziqta ne e nai vajnoto neshto...i nali hvashta okoto ot pruv put...az taka si haresah edin...haresvaiki haresvaiki...i nakraq s malko razgovori (mili)ot negova starana se vlubih,posle beshe ksno...razbrah celiq mu harakter i ne go odobrih,no beshe kusno,ve4e bqh i sum vlubena v negyYy. No oshte sum na mnenie 4e viziqta ne e nai vajnoto,

`Death`Whore`
08-18-2006, 09:53
Във възрастта, в която предполагам, че си, визията е всичко. Момичетата лапват по гъзари, на които изобщо не им дреме, че момичето съществува, и не забелязват свесните и не толкова гъзареещи момчета до себе си.

e_l_i_z_a
08-18-2006, 10:13
Дори един човек да е с адски як характер,не притежава ли нужната визия(такава,която ми допада),не бих тръгнала с него...Все пак ако едно момче ми допада по характер,може да съм приятелка с него!За да съм гадже с него трябва да ме привлича физически!А и както повечето момчета се заглеждат по ..цитирам:"яки мацета" по улицата или "сладки бебчета"...или "ангелчета" и им се иска те да вървят до тях,държейки ръката им..Така и момичетата(включително аз) няма как да не се загледат по някой супер сладур на улицата,изглеждащ като излязъл от корицата на модно списание!!!И няма как на момичетата(масово) да не им се иска да са с него :smt007 !Съгласи се с това :smt017

LP_girl_14
08-18-2006, 10:28
Няма какво да се лъжем-визията има значение!НО не само визията,а самия чар който притежаваш.Може да не си кой знае колко хубав,но в теб да има нещо мъжествено,нещо диво,нещо различно,нещо което ще накара момичетата да ти обърнат внимание.Важно е и поведението ти.В днесшно време трябва да си по-общителен,забавен,да имаш самочувствие( но не да се мислиш за неземно същество).Нормално е момичетата да обрърнат глава към едно добре изглеждащо момче,но това е само привличане.За една сериозна връзка определно има знаение и характера и душевността.Дори да си с някой със страхотна визия,ако не може да си размениш 2 думи на кръст,няма как връзката ви да просъществува

teenkopele
08-18-2006, 11:49
ot izvesno vreme si haresvam edno momi4e vinagi kato i predloja da izleznem nqkude i gluposti tq mi kazva 4e nemoje ... na skoro razbrah za6to haresva si nqkvo mom4e koto dori nz 4e tq sa6testvuva no bil s hubava viziq ta vaprosa mi e za momi4etata viziqta nai vajnoto ne6to li e ? [ne sam nai golemiq hubavec no ne sam i grozen spored poznati]

Има ги всякакви- някои гледат визията, други характера и т.н. Зависи на какво момиче ще попаднеш, с какъв характер и вкус е то. :wink: