PDA

View Full Version : НямаТиКажаПук



За Киселото Мляко и Солта
08-18-2006, 06:58
Абе да питам като имам пъпки и намажа с кисело мляко и сол дали става нещо а и колко мляко и сол трябва да сложа ?

WILD__BOY
08-18-2006, 07:26
Развиваш една кофичка кисело мляко (400гр) със килограм сол. И после от тва си мажеш.

maybelline
08-18-2006, 07:57
Пъпките могат да се премахнат много лесно с хума.Евтина е и се продава във всяка аптека,а подобрение има още на следващия ден,стига да не си чоплиш пъпките след като започнеш да се мажеш с хумата.Ако продължиш така,след седмица най-късно няма да се познаеш:)

fUcKiNgDoG
08-18-2006, 08:26
Благодаря и на двамата за отговорите
а само да питам maybelline горе долу колко пари струва колко мл ли е и хума ли се казва? примерно кат отида в аптеката и кажа даи ми една хума ве еиии :) и ще ми дадът ли точно това което каза ти

08-18-2006, 09:02
da kazva si se huma ima razli4ni marki,no ogromna razlika nqma m/u tqh spored men!Ta tq e na prah v edin paket,ot zad na opakovkata moje6 da pogledne6 kak se pravqt razni maski,az li4no sum q smesvala samo s jaltuka na qize i dostatu4no ot humata 4e da stane gusta,ta taq smes stava kakto za lize taka i za kosa!:) Probvai,ne e lo6a ideqta!

08-18-2006, 09:04
P.S. zenata i e okolo 1-2lvne vqrvam da e pove4e evtina e i efikasna!
Otgovorih ti vmesto maybeline!:)

LoVe_RuSlAn
08-18-2006, 09:34
Наистина с хума става има специални маски аз ползвам такава.Има за различни кожи и за различни проблеми ама наистина е много ефикасно.Разбирасе трябва да мине малко време за да подейства хубаво де да не си мислиш че след 4 дена и хоп ще изчезнат ама ако я ползваш упорито поне месец мисля че ще има доста добър ефект.

maybelline
08-18-2006, 10:26
Да,казва се хума.Тази,която аз ползвам е в картонен пакет(малък) и е на прах.Струва към 30 стотинки(в София).Като я вземеш на самия пакет има упътване да се смеси с вода и как се използва.Преди да си намажеш лицето със сместа,предупреди хората у вас,иначе рискуваш да докараш инфаркт на някой:)Просто лицето ти ще е като намазано със зеленикава кал.Но важното е че действа.Прави си маската сутрин и вечер(преди лягане).

maybelline
08-18-2006, 10:28
А,да,забравих да добавя - няма нужда да си взимаш много пакетчета наведнъж.Аз ползвам хумата всеки ден вече няколко седмици,а още съм с първия пакет!:)

08-18-2006, 10:57
Oriflame

silv
08-18-2006, 11:17
Emi nai vajnoto e da si mie6 liceto ili tqloto kydeto sa pypkite wseki den...az imah edin zapun ot aptekata(evtin) s koito vsi4ko iz4ezna...i posle edin losion i si gotov/a :P

CrazyWitch
08-18-2006, 21:32
Пъпките могат да се премахнат много лесно с хума.Евтина е и се продава във всяка аптека,а подобрение има още на следващия ден,стига да не си чоплиш пъпките след като започнеш да се мажеш с хумата.Ако продължиш така,след седмица най-късно няма да се познаеш:)


Хумата помага за изчистването на лицето. Предполагам, че и за пъпки, но аз лично ти препоръчвам силициов спирт за лице. 2 на 100. :-)

Legenda
08-18-2006, 21:44
Защо пишеш темата в раздел "Любов"???Да не би да си влюбен в пъпките си??? :lol: :smt005 :lol: