PDA

View Full Version : Ne stavai rob na stradanieto !



Rob na stradanieto !
08-18-2006, 08:04
Uvajaemi priqteli !
Predi godina me blusna kola i dulgo lejah v bolnicata . Tam se zapoznah s edna neobihnovena jena . Me4taeh da svurja jivota si s neq , no sled tova nie se razdelihme . Ne q vinq . Moite priqteli kazvat ,4e pri4inata za tova e moqta ,,nerazbranost " .Moje i taka da e, posglednato ot strani , no na men ot tova ne mi stava po-leko .Mnogo stradam i dori vednuj otnovo se probvah da se hvurlq pod avtomobil .No za beda kogato iskash ne6to ,ne seslu4va ! Ne znam kakvo da napravq .Tolkova mi e bezdnadejdno , 4e mi idva da viq kato vulk . Kak da jiveq za napred !!???

N.I

Ani_girl
08-18-2006, 08:06
izkrenno ti su4ustvan no tvoita muka ne e tolkova golqma 4e da padash duhom i dori da probvash da se samoubiesh edin put ve4e si se otarval jivotata e daden na 4ovek za da se bori a ne da otpuska race ! bih ti kazala 4e ne e samo edna jena ne se redavai i gore glavata !!!

Лили
08-18-2006, 08:10
Искрено ти съчувствам.
Горе главата. Щом веднъж си се спасил, значи има за какво да живееш.Опитай се да забравиш миналото и се огледай за някое друго момиче, което може да те направи щастлив

08-18-2006, 08:26
не се отчайвай! имаш толкова много възможности сред приятели и близки. щом най-лошото не се е случило, значи трябва и има за какво да живееш!

luda`flirtajika
08-18-2006, 09:48
az sushto iskreno ti su4uvstvam,no kakto ve4e kazaha:gore glavata : )

PS:vij mi podpisa :P

LoVe_RuSlAn
08-18-2006, 09:49
Ох аз се чудя на акъла на някои страдате за момичета/момчета добре за това съм съгласна всеки страда,но чак да извършвате лудост като тва да се самоубивате не мога да го разбера.Господ ви е дал ръце крака всичко нищо да не ви липсва а вие не оценявате това което имате и искате да сложите край на живота си.Ами знаете ли колко бедни и осакатени хора има които искат да си върнат предишния начин на живот,знаете ли колко хора има които искат да бъдат на вашето място.Казвам тези работи за да ви подтикна към това че вие трябва първо да се научите да цените това което имате за да продължите да се борите за това което желаете да спечелите.Но ето тук ти правиш точно обратното бориш се за някакво момиче,което те разбирам че го обичаш но ето заради нея искаш да се мяташ под кола.И какво ще постигнеш с това най-много да се осакатиш и не само тя да не те погледне ами и никое друго момиче,защото вече в днешно време като гледам основното нещо което се гледа е визията...

Относно твоя проблем така и не разбрах защо не може да бъдете заедно(не сте в един и същ град ли не те харесва или обича ли?)И не извършвай неща за които после ще съжаляваш цял живот бъди благодарен за това което имаш за да получаваш още занапред.Не пренебрегвай ценности които притежаваш докато се бориш да получиш нови(смятам че тя за тебе е ценност затова го казвам0Успех и се надявам да се вслушаш в съвета ми!

kobrichka
08-18-2006, 13:24
веднъж си оцелял,значи трябва да живеш и не си заслужава да умреш заради някои,живата е един на теб ти се дава втори шанс не го пропиляваи а го изживеи пълноценно!Успех и горе главата

FiRe_LaDy
08-18-2006, 13:42
Nqma sluchaini neshta.Taka i tove che si otselql ne e sluchaino.Prosto trqbva da vdignesh visoko glava,da se ogledash na okolo i da povqrvash v tova che ima i drugi momicheta i che mojesh da se ottyrsish ot stradanieto si.Ne misli che mi e lesno kato ti go kazvam,zashtoto i az sam v trudno polojenie sega i znam che i az trqbva da napravq tova,no e mnogo trudno.Az ne moga da prodylja napred ... napravi go pone ti!Zaslujavash go.I poveche nedei da posqgash na jivota si.Probvala sam go i vijdam,che taka nishto ne postigam.Davai smelo napred.Jivota e pred teb. :wink:

Samotnik
08-18-2006, 17:06
Ох аз се чудя на акъла на някои страдате за момичета/момчета добре за това съм съгласна всеки страда,но чак да извършвате лудост като тва да се самоубивате не мога да го разбера.Господ ви е дал ръце крака всичко нищо да не ви липсва а вие не оценявате това което имате и искате да сложите край на живота си.Ами знаете ли колко бедни и осакатени хора има които искат да си върнат предишния начин на живот,знаете ли колко хора има които искат да бъдат на вашето място.Казвам тези работи за да ви подтикна към това че вие трябва първо да се научите да цените това което имате за да продължите да се борите за това което желаете да спечелите.Но ето тук ти правиш точно обратното бориш се за някакво момиче,което те разбирам че го обичаш но ето заради нея искаш да се мяташ под кола.И какво ще постигнеш с това най-много да се осакатиш и не само тя да не те погледне ами и никое друго момиче,защото вече в днешно време като гледам основното нещо което се гледа е визията...

Относно твоя проблем така и не разбрах защо не може да бъдете заедно(не сте в един и същ град ли не те харесва или обича ли?)И не извършвай неща за които после ще съжаляваш цял живот бъди благодарен за това което имаш за да получаваш още занапред.Не пренебрегвай ценности които притежаваш докато се бориш да получиш нови(смятам че тя за тебе е ценност затова го казвам0Успех и се надявам да се вслушаш в съвета ми!

Много умно и точно мнение.Послушай го

Nadelina
08-18-2006, 17:19
Stradash.. stradash.. i postepeeno otshumqva.. Ne e doshal kraq na sveta.. kraq na sveta shte doide kogato umresh.. dokato si jiv.. jivei pylnocenno i se postarai da vzemash ot vseki mig polojitelnoto i da gledash s optimizam.. Zashtoto jivota e kratyk..

Mikohito
08-18-2006, 17:46
Това да се хвърлиш под някоя кола не е спасение от самотата и от страданието ти за онази жена.Трябва да погледнеш на света от хубавата му страна представи си че някъде има едно момиче което те обича и иска да бъдете заедно и остави жената от миналото да си остане в миналото.Няма смисъл само заради една жена да се опитваш да се самоубиеш в света има много други жени.