PDA

View Full Version : pomognete



forar
08-18-2006, 08:09
kajete mi nqkakav na4in da zabravq momi4eto koeto obi4am nqma da izleze ni6to m/u nas

Slave4You
08-18-2006, 08:27
Защо викаш че няма да стане нищо м/у вас?Разкажи,може да ти помогнем.А иначе...няма начин...гледай да се занимаваш с други неща,примерно реди карти,слушай музика,излизай с приятели...но това е ако си 100% сигурен-никога не е излишно да пробваш :)

AnN_G
08-18-2006, 08:50
И аз съм на мнението на ^Adrenalinka^ ,дай ни повече информация де,не сме ясновидци тука. :-k Все пак от къде знаеш че нищо няма д аизлезе?Но ако искаш да я забравиш трябва повече да се развличаш,излез с други момичета,ходи на купони,излзиай с приятели и т.н.

luda`flirtajika
08-18-2006, 09:34
Защо викаш че няма да стане нищо м/у вас?Разкажи,може да ти помогнем.А иначе...няма начин...гледай да се занимаваш с други неща,примерно реди карти,слушай музика,излизай с приятели...но това е ако си 100% сигурен-никога не е излишно да пробваш :)

Absoliutno.I az sum na tova mnenie,no vse pak..porazkaji malko taka de...

Malko_kote
08-18-2006, 09:41
Taka i az ne razbrah za6to da ne moje da se polu4i m/u vas, no v moq slu4ai mom4eto e po-golqmo i iska6e da spi s men, a az sum o6te malka za tva.Toi moje6e puk da mi kaje 4e 6te me iz4aka dokato se po4uvstvam gotova za tova, no ne.taka4e razbrah 4e toi e bukluk i nqma smis da se zanimavam s nego.Est az o6te mn si go haresvam da ne govorim 4e imah 4uvstva kum nego i imam leka nadejda nzm ne to4no nadejda no ot vreme na vreme se se6tam za nego.No 6te go zabravq toi ne e za men.Sega obqsni to4no kak stoqt ne6tata pri teb.

forar
08-18-2006, 10:16
emi momi4eto e mlko po golqmo ot men i v4era razbrah 4e ima dete ;( napravo mi idve da umra

mai4eto
08-18-2006, 11:10
mi nz oba4e se probvaite ako ne iska6 izlizai s drugi ili zamini nqkade za razvle4enie

CVETELLINA
08-18-2006, 11:35
emi momi4eto e mlko po golqmo ot men i v4era razbrah 4e ima dete ;( май е доста по-голяма от теб... :shock:

А какво искаш да ти кажем ние,начин да забравиш някого,когото си обичал ли?Това никой не може да ти го каже...
Защото всеки човек различно понася емоциите,има различен характер и виждане на нещата..
За това може би излизането с приятели,шумни компании,дискотеки,друго момиче,може да ти помогнат,но вече зависи доколко ти искаш да я забравиш..
Но щом има дете,значи може би има и семейство,май не е много удачно да й се бъркаш в живота,а? :?

teenkopele
08-18-2006, 11:47
kajete mi nqkakav na4in da zabravq momi4eto koeto obi4am nqma da izleze ni6to m/u nas

Ми да ти кажа аз съм в подобно положение. Няма определен начин, по който да я забравиш..рано или късно времето ще ти помогне. Ще намериш друго момиче, което е за теб. :wink:

maybelline
08-18-2006, 11:50
Няма рецепта за забравяне на любовта.Единствената утеха е че времето наистина лекува.

NaDuFcHe
08-18-2006, 11:51
E shtom ima det znachi anistina e dooooooosta po-golqma ot teb..Zavisi i ti na kolko si..ako rabotish otdelqi poveche vreme na rabotata si ili naistin izlziai s priqteli,kuponqsvai si...Gledai da ne ostavash sam...