PDA

View Full Version : mn mi e krivo zaradi pr.mi nz kakvo da pravq



la_sabrosita
08-18-2006, 10:02
Zdraveite!Vinagi mi se e struvalo glupavo da pi6a v razdela lubov za6toto si mi se e struvalo glupavo da iskam suveti ot hora,koito ne poznavat nito men nito pr.mi...no sega sum mn ot4aqna i re6ih da vi popitam vas za ne6to... :-k i se nadqvam da me posuvetvate :-)
S priqtelq mi sme zaedno 5 meseca i ne6to....predi tova ne se poznavahme i t.n no uspqh da razbera 4e e to4en,svqsten i t.n tova na stranaza sega...do sega mai ne se e slu4valo taka 4e da ne se 4uem 3dni..a da vi obqsnq za6to..na4i predi nqkolko dni az iskah da hodim na edin koncert s nego..govorihme 2-3 predi tva i toi kaza ako si namerq pokana 6te doida s vas (demek koqta kompaniq)az mu namerih pokana i 3h predi koncerta otidoh kudeto rabote6e toi i mu dadoh pokanata...a toi kaza ami sorry ama nqma da moga da doida kanen sum na imen den (makar 4e na imen den ne se kani..no kakto i da e) i az izhvur4ah bqsna navun i priqtelkite mi kazaha 4e se proviknal da si zema pokanata...i tui do sega ne mi e zvunnal...v 4ata 4aka da mu pi6a,no razbira se sled takova otno6enie kak da mu pi6a ](*,) i taaka ve4e 3dni.ve4e zapo4nah da se zamislqm dali az da mu se obadq za6toto naistina go obi4am...ili da 4akam toi da zvunne a ako ne zvunne da zabrqvqm vs...vie kakvo 6te me posuvetvate :? :cry:

fjhljlihy
08-18-2006, 10:12
po dobre mu zvanni ..nq smisal da se karate za gluposti..

LP_girl_14
08-18-2006, 10:35
Според мен трябва да го потърсиш!Не си струва да си правите напук за такива дребни неща.Ти чакаш той да направи първата крачка,ти пък чакаш него...така може да минат седмици.Не се измъчвайте напразно!

la_sabrosita
08-18-2006, 10:40
emi da ama az mrazq da pravq kompromisi sus sebe si...a zaradi nego sum go pravila i predi..sega o6te 1..e ako sled vreme tova pak se povtori da me prenebregne zaradi imen den :-k

S_P_A_N_I_C
08-18-2006, 10:40
i az taka mislq :) ne si struva da se karate za takiva drebni ne6ta. zvanni mu....

CutiE
08-18-2006, 11:14
emi da ama az mrazq da pravq kompromisi sus sebe si...a zaradi nego sum go pravila i predi..sega o6te 1..e ako sled vreme tova pak se povtori da me prenebregne zaradi imen den :-k

Няма на4ин...в живота винаги трябва да се правят компромиси,независимо дали ни харесва или не...пък и в крайна сметка толкова ли е важен този концерт за теб,4е заради него да си развалиш щастието? :-k

cskamoni4ka
08-18-2006, 11:21
Изчакай той да те потърси!

la_sabrosita
08-18-2006, 11:25
emi ne e tolkova vajen..prosto iskah da otida s priqteli..i otidoh iskarah si mn dobre i ne misih za nego...no vuprosa e v principa da predpo4ete imenniq den pred men ](*,) za tova me e qd

cskamoni4ka
08-18-2006, 11:29
emi ne e tolkova vajen..prosto iskah da otida s priqteli..i otidoh iskarah si mn dobre i ne misih za nego...no vuprosa e v principa da predpo4ete imenniq den pred men ](*,) za tova me e qd
Тъпо е постъпил,точно за това по-добре изчакай той да те потърси.

la_sabrosita
08-18-2006, 11:30
Изчакай той да те потърси! i za tova mislih,a ako ne se obadi...ohhh bahti gadniq problem

cskamoni4ka
08-18-2006, 11:30
Изчакай той да те потърси! i za tova mislih,a ako ne se obadi...ohhh bahti gadniq problem
Ем ако не се обади ... :(

la_sabrosita
08-18-2006, 11:35
aide 6te iz4akam o6te 1-2 dni i posle moje da mu pratq edin sms ot roda na ''obi4a6 li me o6te?'' kakvo 6te kajete za ideqta vie :?

ghdfhglkf
08-18-2006, 11:42
ti kaja 4esno.. obadi mu se..vqrno predpo4el e da otide na imenniq den i ti si se qdosala ama 6to si si tragnala ..trqbva6e da ostane6 i da se razberete ....
dobre 6tom ne iska6 da mu se obadi6..strelni(klipni) go da vidim kvo 6te napravi.. 6ot posle moje da te obvini teb 4e ti ne si proqvila nikav interes...

CutiE
08-18-2006, 11:44
Ако имах щастието да бъда с 4овека,когото оби4ам,нямаше да позволя да си имаме проблеми заради някакъв си концерт...ти май не осъзнаваш каква щастливка си,но така е...трябва да загубиш нещо за да осъзнаеш колко много зна4и то за теб...не 4акай той да ти се обади...обади му се ти...пък и Окей...концерта е бил важен за тебе (малко или много),но не си ли се замисляла,4е за него може да е бил важен този имен ден :?: Ако е бил на някой близък 4овек...
Ти си била с твоите приятели,той с неговите...говорим за няколко 4аса...какво толкова :?: :!:

Sophie
08-18-2006, 12:19
ako i dvamata ste gordi i nikoi ne skloni da napravi kra4ka kum sdobrqvaneto kakvo 6te stane...taka 4e ako si go obi4a6 predlutni gordostta si i mu se obadi...su6toto bvih kazala i na nego

la_sabrosita
08-18-2006, 12:28
emi da i dvamata sme golemi inati...i na mn gordi go razdavame...(znam 4e e glupavo ama sum si takava )

RoSsY88
08-18-2006, 12:29
О да задължително го потърси...Аз един път направих така и не търсих приятеля си няколко дена и когато го потърсих вече беше късно ](*,) За тва потърси го :)Няма я заради един шибан концерт да се караш с човека който обичаш

`Death`Whore`
08-18-2006, 12:33
Обади му се. Какво толкова...имал е задължение към приятел.

la_sabrosita
08-18-2006, 12:38
ooooohh dobre...sq 6te mu pratq edna :smt008 v skype i kato se poqvi 6te vidq kvo 6te pi6e...6toto sq toi e na rabota i nqma da mi vdigne

Chiana
08-18-2006, 12:38
Егати човека! :shock: Извинявай много, ама той си е виновен. Похоква се изневиделица на някакъв си имен ден при положение, че имате уговорка да сте заедно! Да ти кажа ако моя човек ми направи такъв номер, през задника ще му го изкарам това поведение! Да ме заебе за някакъв имен ден!! Той моя ако отиде сам на имен ден, без мене пак ще му се ядосам. А твоя те е заебал! :shock: :? И при положение, че той е виновният - не ти звъни цели 3 дена! Прави си изводите... Първото което е, той трябва да дотърчи при тебе и да почне да ти се извинява. Добре, да не е на същия ден, ами на другия. Да дойде у вас и да почне да ти се извинява. А и ти защо не му се обаждаш три дена??? Стига с тая гордост - звънии му, вижте се, кажи му всичко, каквото те е ядосало. След това си поговорете сериозно, накарай го да ти се извини и реваншира и всичко е ок. А ти само седиш и чакаш. Незнам, аз не бих издържала и 1 ден без да се чуя с любимия човек. С приятеля ми веднъж се бяхме поскарали 1 вечер и аз си бях тръгнала. И той после цяла нощ ми звънеше и ми пишеше смс-и до 6 сутринта. След това сутринта си початихме и се разбрахме. Според мен, ако ти пука за 1 човек, ще направиш всичко възможно да се чуеш час по-скоро с него и да му се извиниш. :-k

`Death`Whore`
08-18-2006, 12:40
Аз винаги когато се издразня на мъжа, си казвам, че ще чакам той да се обади, обаче не мога! Винаги аз му звъня. Наистина - как може да не те потърси 3 дни? Аз ако не го виждам един ден и не си пиша с него, се чуваме поне 2 пъти.

la_sabrosita
08-18-2006, 12:52
emi nie ako ne sme skarani se vijdame vseki den....po nqkolko puti 6toto se pak e lqto i imame pove4e svobodno vreme...oh nzz i az tva se 4udq 6te ne mi se e obadil....ama ne ne sq 6te mu drasna nqkva emociika v skype i 6te vidq posle kato se vurne ot rabota kakvo 6te pi6e

08-18-2006, 16:22
Vse edno 4e 4aka6 prinza,vij kakvo ostavi go o6te nqkolko dena da ti zvunne!Nedei ti da go tursi6 nqma smisul,mai toi e sgafil,za6to da poema6 inizqtivata vseki put,za6toto dori i tova da e purviq 6te ima o6te mnogo sled nego,garanziq ti davam!!!Ot li4en opit(prosto ima6e takuv jen4o do men,na koito vse ne6to mu ima6e,prez den bolen,prez den mu trqbva6e raznoobrazie i ako moje m/u vremenno i sveta okolo nego da se vurti)aide nqma nujda,a!?Ta tui kato minah vednuj prez tova ti kazvam,iz4akai go da ti se obadi,ako ne go napravi mainata mu,zna4i 6te si proli4i kolko te e obi4al i t.n. i mislq 4e e nqma smisul da se 4udi6 da mu zvuni6 ili ne,az napravih tova i posle sujalqvah samo si produljihme po staro mu,ako se obadi mu poiskai obqsnenie za postupkata i se izqsnete!!! :)

ht_7j
08-18-2006, 16:36
emi ne e tolkova vajen..prosto iskah da otida s priqteli..i otidoh iskarah si mn dobre i ne misih za nego...no vuprosa e v principa da predpo4ete imenniq den pred men ](*,) za tova me e qd

Toi ne e predpochel imenniq den pred teb, a pred koncerta. Oshte v nachaloto ne e izrazil jelanie da hodi, sled kato e kazal "ako namerish". Plus tova 3 chasa izobshto ne sa mnogo vreme. Moje da e pomislil, che nqmash pokana i da e napravil drugi planove. Obadi mu se i se razberete...

Mikohito
08-18-2006, 17:55
Няма смисъл да се карате само заради един концерт.Ако го обичаш му се обади все пак една връзка се гради на любов,разбирателство и компромиси.Обади му се и си поговорете за това което се станало.

la_sabrosita
08-20-2006, 07:54
am mersi na vs,koito pisaha po temata..no ne6tata mujdu nas mai priklu4iha :cry: toi mi se obadi onq den(tu4no kogato i az se 4udeh da zvunq li)...ta mi kaza 4e iska da se vidim i az ami dobre i izlqzohme ve4erta nali..o6te kato se vidqhme ima6e spor i maluk skandal(ot moq strana kak se e napravil za koncerta i za6to ne mi e zvunql 3dni i v otgovor mi kaza a za6to trqbva da ti zvunna kakvo tolkova 4e ne sme se vidqli i 4uli )... #-o posle puk go pitam kvo pravi v4era i toi mi bqh na plaj ...s ba6ta mu i s nai-dobriq mu priqtel i az vika ooo na4i si po4ival i ne mi se obadi...a otgovora be6e a za6to trqbva da ti se obadq...prekalqva6 postoqnno iska6 da se vijdame nz si kvo...ta posle sednahme v edno kafe i toi zapo4na....mn me qdosa6 naposleduk..mn po4na da mi proqvqva6 harakter..nqkvi takiva...zadu6ava6 me i na men mi stana qsno kak stoqt ne6tata i samo sedq gledam v 1 to4ka i si mislq....i toi sedi sedi i vika ni6to ne kazva6..i az emi kakvo da kaja..posle puk zapo4na da mi govori kak ima mnogo vuzmojnosti da mi izneveri,no ne go e napravail...dokato e bil na po4ivka se e zasqkal s edno biv6e gadje i kak tq iskala da spi s nego i t.n....i taka sled malko mi kaza ''smqtam 4e perioda,v koito bqhme zaedno trqbva da priklu4i'' i az popitah iska6 da skusame ? i toi da i az dobre!vbesih se stanah i izlqzoh navun!posledqh malko..pouspokoih se i razmislih i si kazah neka se vurna da popitam za6to se polu4ava taka...i vurnah se nali popitah go i toi kazva nz prosto e taka..i az dobre obi4al li si me vob6te za tezi meseca dokato bqhme zaedno i toi da...a sega obi4a6 li me..no ne polu4ih otgovor a samo leko izkrivqvane na usnite v znak na nesuglasie...posle mu kazah 4e pri men vse o6te ima silni 4uvstva..no toi kaza sujalqvam i stanahme i si trugnahme.... :cry: iskam si go pakkkk

Freelander
08-20-2006, 08:01
Ti si zlobarka! Vij si podpisa... :!: :evil:

la_sabrosita
08-20-2006, 08:03
ima i o6te ne6to,koeto zabravih da spomena..toi popita dobre a ti za6to ne mi zvunna v tiq 3dni i az kazah ami qdosah se..be6e mi krivo..v na4aloto ne iskah da ti zvunq..posle me ubejdavaha da ti vzunna..i taka..i toi popita i dobre ako az ne bqh zvunnal 6tete li da ostavi6 ne6tata taka bez da mi zvunne6 i v pristup na qrost mu otgovorih da ..nqma6e da te potursq ...sega sujalqvam za tova,koeto sum kazala no e kusno ve4e :( molq vi kajete dali da govorq s nego pak dali imame 6ans ili da ne probvam vob6te

Chiana
08-20-2006, 08:08
Ех, миличка, не се отчайвай... Мн съжалявам, че е станало така.. :( Просто са му изчезнали чувствата явно... Не си ти виновната. Ако имаше наистина силни чувства към теб, нямаше да се чувства притиснат и задушен. Съжалявам, мила. Не се отчайвай, има мн свестни мъже. Горе главата, мацка!

la_sabrosita
08-20-2006, 08:08
Ti si zlobarka! Vij si podpisa... :!: :evil:
znae6 li za6to e tozi podpis....za6toto vinagi sum bila naranqvana t.e 2 puti..no be6e dostatu4no....predniq put 1vata mi istinska lubov me zarqza,zaradi drugo momi4e..s koeto si prili4ahme ujasno mnogo na vun6en vid,no razlikata be6e v tova 4e tq be6e bezharakterna i kurventiq...a az po inatata...a sega tozi e vtoriq put..v ostanalite mi vruski e nqmalo silni 4uvstva ot moq strana i ne sum bila naranqvana

Chiana
08-20-2006, 08:12
Относно това да говориш с него - не те съветвам. Виж, може да си поприказвате уж като приятели и ако той подхване темата - тогава. А пък може неговото да е моментно състояние. И като осъзнае, че те е загубил, да иска да се върне при теб. Но остави инициативата в негови ръце. Ако все пак те обича, то той сам ще те потърси.

la_sabrosita
08-20-2006, 08:25
a ako moq priqtelka ..koqto vsu6nost e i negova dobra poznata(taka da se kaje) otide da pogovori s nego..ne za tova da se opravim..a prosto da go porazpita za 4uvstvata mu,koga e ohladnql taka kum men...za6toto tova ne e ot skoro...bqh go zabelqzala predi 2-3 sedmici pomu4ih se da govorq s nego i toi kazva6e ne gluposti ne si nabivai filmi....

Chiana
08-20-2006, 08:31
По принцип не го одобрявам това с приятелите, но и това е вариант... Може да отиде и да поговори с него. Но ако искаш да си го върнеш, по-добре е ти да говориш с него лично, очи в очи. Но недей засега. Засега наистина по-добре приятелката ти да говори с него. Ако той е категоричен в решението си, те съветвам да спреш опитите. Но ако й сподели, че съжалява и т.н., може да си поговорите пак... Нз и аз :-k

la_sabrosita
08-20-2006, 08:42
Chiana mersi mn za tova 4e iska6 da mi pomogne6 :-) sega si mislq da napravq taka priqtelkata mi da pogovori s nego ei taka...ako kaje 4e nqma nikakvi 4uvstva 6te ostavq ne6tata taka i sled vreme 6te se opitam otnovo da si go vurna...nemoga da zareja vsi4ko..obi4am go :cry:

koalka
08-20-2006, 13:56
Не бъди толкова горда,защото може са стане много зле.Поеми инициативата и поговори с него на живо.Той не е прав,но какво чак толкова е станало,че едва ли не да не му се обадиш.Това е тъпо.Нали го обичаш!

08-20-2006, 14:48
awe mlada si bi im maikata na problemite

cskamoni4ka
08-20-2006, 15:40
Излез с него и го попитай дали няма някакъв шанс да останете заедно,не карай никой да говори с него,по-добре го направи ти сама!

la_sabrosita
08-21-2006, 07:02
oh...v4era govorih s tova momi4e,koeto misleh da govori s nego i tq kaza,4e ne moje taka da se namesi v otno6eniqta ni,za6toto s nego ne sa dostatu4no blizki i re6ihme ne6to drugo.Da mu se obadq tezi dni i da mu kaja,4e iskam da se vidim priqtelski prosto taka...za da zapazim nqkakvi dobri otno6eniq...i za da ni e po spokoino,toi da vzeme negov priqtel,a az moq priqtelka,koito da razvedrqvat obstanovkata :-) no nz dali tova e dobur variqnt..za6toto sno6ti se slu4i ne6to,koeto mn me obidi!Sno6ti az bqh izlqzla s nai-dobrata mi priqtelka i mom4eto,koeto ni zapozna s nego predi vreme i stoqhme v edno kafe.Po edno vreme vleze edin negov priqtel ogleda..vidq me izleze i im kaza i sled malko kolebanie vlqzoha i sednaha...vsi4kite gi poznavah,bqhme hodili zaedno po kafeta mn puti..no nikoi ot tqh ne mi se obadi..a toi samo pogledna..sre6naha ni se pogledite i sedna...(dori ne se obadi na mom4eto,koeto be6e s men..s koeto se poznavat ot malki i uj sa priqteli)po pogre6ka qvno sedna taka 4e da e s lice kum men i posle se smeniha da e strani4no na men...postoqnno poglejda6e uj nezabelejimo kum na6ata masa...a kogato pogledne6e qvno ni se presi4aha pak pogledite..za6toto az use6ath koga me gleda i instinktivno poglejdah i az(kolkoto i da se mu4eh da ne go pravq)negovite priqteli postoqnno gledaha kum nas...nz kakvo da si mislq ve4e..ima li smisul da mu se obajdam i da go tursq pri polojenie 4e se durji tolkova studeno :(
A kato izlizahme ot kafeto..te bqha sednali to4no na masata do stulbite..ot kkudeto nie minahme i mom4eto,koeto be6e s nas mu podade ruka i mu se obadi...i posle mi vika mn izmu4eno mi q podade taq ruka vse edno sum mu vrag... :-k nz kakvo da pravq :?

la_sabrosita
08-21-2006, 08:08
kajete kak da razbiram tova 4e ne mi se obadi plsss :cry:

Chiana
08-21-2006, 08:49
Оффф, мила, той наистина мн тъпо се е държал... Това е поведение на някой седмокласник, ебаси. Нз може би се срамува, неловко му е, неудобно... Но не смятам, че щом сте ходили 5 месеца и вчера сте скъсали, на другия ден изобщо да не се поздравите. Това е мн глупаво от негова страна. Нз и аз на какво е признак това нещо. Аз ако бях зарязала някой и нямах чувства към него, тогава нямаше да се държа по този начин, а бих го поздравила. Ако някой мен ме беше зарязал, тогава може би бих се държала дръпнато... Ох нз нз мн е странно поведението му. Защо не пробваш да му пишеш по скайп, да си полафите, да речем. Оттам да започнеш. Ако той иска да поддържа контакти с теб, ще ти пише веднага. Нз така предполагам. Ако не ти обръща особено внимание като му пишеш, тогава по-добре да не излизаш с него. Нз, малко детинско звучи, но по-добре така лека полека да си поговорите, да опипаш почвата един вид... Защото ако изведнъж му сервираш да ходите на кафе, той може да се постресне. Нз има ги и такива хора, щом избягва да те поздравява, при положение, че 5 месеца сте имали връзка... :?

cskamoni4ka
08-21-2006, 08:52
Ако с мен се беше държал така нямаше да го потърса повече.

la_sabrosita
08-21-2006, 08:55
ohhhh hi4 ne e 7 klas...na 18 e mamka mu ](*,) sq mu pisah....zdr..zdr ko prai6..mi ni6to opravqm se za rabota ](*,) i tva be6e

cskamoni4ka
08-21-2006, 08:57
ohhhh hi4 ne e 7 klas...na 18 e mamka mu ](*,) sq mu pisah....zdr..zdr ko prai6..mi ni6to opravqm se za rabota ](*,) i tva be6e
Май ще трябва да приемеш,че всичко е свършило между вас и да продължиш напред,без да се унижаваш така пред него,никой не го заслужава,той ще се прави че не те познава,а ти ще му тичаш след гъза да се сдобрявате!

Lorraine
08-21-2006, 09:00
ohhhh hi4 ne e 7 klas...na 18 e mamka mu ](*,) sq mu pisah....zdr..zdr ko prai6..mi ni6to opravqm se za rabota ](*,) i tva be6e
Май ще трябва да приемеш,че всичко е свършило между вас и да продължиш напред,без да се унижаваш така пред него,никой не го заслужава,той ще се прави че не те познава,а ти ще му тичаш след гъза да се сдобрявате!

{P}MoHuKa{P} права си :wink:

zoben_pitbul
08-21-2006, 17:38
Тоя е много умен...Ама хайде по темата:ами според мен той би трябвало да ти се извини,доста гадно е постъпил.Пък и да не ти се обажда вече 3 дни все едно ТОЙ има за какво да ти се сърди...Земи го з***и и ако не ти се обади въобще не си прави труда да го търсиш-не го заслужава.