PDA

View Full Version : Ne moga da gledam pove4e kak nqkoi umira!!!



malkata_ve6tica
08-18-2006, 11:12
Za nqkoi sigurno temata 6te bude glupava,no iskam da spodelq mukata si!...Nposleduk izpadam v edni mnogo kofti nastroeniq...No v4era si bqh mnogo vesela,pribiram se ve4erta,i poneje sum pri baba mi,a te jiveqt v ku6ta,tq mi kazva"Leko,da ne se upla6i6,6toto Sara(ku4eto mi),e legnala do mivkata".
O.k.Dotuk vsi4ko e nared.No vglejdam se az v kletoto jivotin4e,to ne di6a!
Vikam na baba mi"Babo,Sara da ne e umrqla?"A tq mi vika"Ne,ama mai i idva vremeto".
4i4o mi be6e vodil lekar da vidi ku4eto,no ne mmoje da i se pomogne!!!...Ot 3dni ne e qla,celiq i grub e naqden ot muhite,pravim vsi4ko vuzmojno da q spasim,no ne mojem!...Kakvo da pravq,kato ne moga pove4e da gledam kak si otiva,a ne moga da i pomogna?!Postoqnno,kato otida pri neq,zapo4va da skimti,nadqva se,4e moga da i pomogna,no az nemoga!!!Kakvo da pravq?!Ne izdurjam!!!4uvstvam se bezpolezna!!!Surceto mi se kusa,kato 4uq,kak skimti!!!...Dori sum si slojila slu6alkite,za da ne 4uvam,kak lae umolitelno!No ne moga,pak q 4uvam,v surceto si!!!4i4o mi sega 6te q prispi,no ne moga da se razdelq s neq!!!Kakvo da napravq,za da moga kogato si zatvorq o4ite,da ne vijdam kak agonizira6e,a kak si igraehme predi?!Opitvam se da izvleka nai-polojitelnoto,no ne moga!Kato si pomislq,i vijdam kak strada!!!...Pomognete!!!Vie gubili li ste 4ovek ili jivotno,a da ne ste mogli da mu pomognete,dokato vi se izpluzva?...

priti_kiti
08-18-2006, 11:17
Знам какво е чувството миличка...
Ужасно е,незнам какво да ти кажа,освен че всяко нещо си има край.. всеки живот също...
Не трябва да се обвиняваш,защото не си ти виновна...
Животът продължава!

^FaiNt^F
08-18-2006, 11:17
Виж...знам колко ти е гадно... На животинчето просто му е дошо времето. Всяко същество минава по този път. Умирали са ми доста животинки (бях луда фенка едно време) и всеки път беше гадно...По-добре, че ще я приспите-спестявате й мъките, а и вашите като я гледате как се мъчи. Бъди силна, мъката ще отмине и запази само хубавия спомен за кученцето!Съжалявам...

st1ki
08-18-2006, 11:19
Много е кофти това...
но за съжаление няма какво да направиш.. с течение на времето ще ти мине
иначе опитай да се занимаваш с нещо, което ще ти отвлича вниманието... някоя игра или нещо такова и просто се опитай да не мислиш за това...
успех

RoyTheReaper
08-18-2006, 11:20
За съжаление смъртта е неизменна част от живота. Явно Сара е доста възрастна и затова лекаря е казал че не може да й помогне. Съжалявам че ще трябва да ти го кажа, но кучето ти в момента сигурно изпитва ужасна болка и скимти умолително, защото иска тя да спре, а единствения начин да я облекчиш е да я "приспиш". Така е най-добре за нея - няма да се мъчи повече. Казваш че не може да се разделиш с нея... нормално е, но трябва да преодолееш това чувство и да направиш това което е най-добре за кучето ти.

Blackie
08-18-2006, 11:24
съжалявам :( наистина, не е приятно..и аз имах морско свинче, казваше се Жожко..беше мъничко и сладичко, мн добричко. но много се чешеше и аз го заведох на лекар, където ми казаха, 4е има краста и гъбички..за гъбичките нямаше голям проблем, но крастата :(..лекарят му би инжекция като каза че от 9 морски свинчета само 1 умира от нея...аз отидох да си видя животинчето след няколко часа, беше добре и аз бях щастлива..но на следващия ден(тои беше останал при лекаря) когато отново отидох да го видя, беше починало, и се оказа 4е от 10 животинки-2 умират :( а аз много се бях привързала към него, и все още ми е мъчно..а това стана преди 2 години..наистина е тежко, когато за губиш животинчето си, и то не от невнимание, а просто защото някаква гадна болест е решила да го нападне :(

ycMuBkaTa
08-18-2006, 11:26
Съжалявам за кучето ти...Но по-добре се съгласи да я приспят...Щом не може да се спаси...Така се мъчи и тя и ти като я слушаш как скимти...По-добре да не се мъчи вече животинчето...представи си какво й е, щом няма надежда, съгласи се да я приспят и си я запази винаги в съзнанието като жизнено и хубаво кученце.

moonbeam
08-18-2006, 12:16
mn dobre te razbiram,az bqh v sa6toto polojenie,kogato mi umrq morskoto svin4e,gledam kak umira i ne moga da napravq ni6to, :smt010 be6e ujasno,plakah s dni,no nqma kakvo da se pravi,prosto trqbva da se primiri6 :smt011

malkata_ve6tica
08-18-2006, 12:19
blagodarq vi mnogo za podkrepata i razbiraneto...Naistina ve4e se 4uvstvam po-dobre...az dori iskam da prispat Sara,za da sprat mukite i,moga da ponesa tova pove4e nikoga da ne q vidq,no ne moga da ponesa da vijdam i da 4uvam kak strada!....Vse pak vi blagodarq za razbiraneto...Hubavo e da znae6,4e nqkoi,nqkude te razbira...

Psycho Realm
08-18-2006, 12:36
Za nqkoi sigurno temata 6te bude glupava,no iskam da spodelq mukata si!...Nposleduk izpadam v edni mnogo kofti nastroeniq...No v4era si bqh mnogo vesela,pribiram se ve4erta,i poneje sum pri baba mi,a te jiveqt v ku6ta,tq mi kazva"Leko,da ne se upla6i6,6toto Sara(ku4eto mi),e legnala do mivkata".
O.k.Dotuk vsi4ko e nared.No vglejdam se az v kletoto jivotin4e,to ne di6a!
Vikam na baba mi"Babo,Sara da ne e umrqla?"A tq mi vika"Ne,ama mai i idva vremeto".
4i4o mi be6e vodil lekar da vidi ku4eto,no ne mmoje da i se pomogne!!!...Ot 3dni ne e qla,celiq i grub e naqden ot muhite,pravim vsi4ko vuzmojno da q spasim,no ne mojem!...Kakvo da pravq,kato ne moga pove4e da gledam kak si otiva,a ne moga da i pomogna?!Postoqnno,kato otida pri neq,zapo4va da skimti,nadqva se,4e moga da i pomogna,no az nemoga!!!Kakvo da pravq?!Ne izdurjam!!!4uvstvam se bezpolezna!!!Surceto mi se kusa,kato 4uq,kak skimti!!!...Dori sum si slojila slu6alkite,za da ne 4uvam,kak lae umolitelno!No ne moga,pak q 4uvam,v surceto si!!!4i4o mi sega 6te q prispi,no ne moga da se razdelq s neq!!!Kakvo da napravq,za da moga kogato si zatvorq o4ite,da ne vijdam kak agonizira6e,a kak si igraehme predi?!Opitvam se da izvleka nai-polojitelnoto,no ne moga!Kato si pomislq,i vijdam kak strada!!!...Pomognete!!!Vie gubili li ste 4ovek ili jivotno,a da ne ste mogli da mu pomognete,dokato vi se izpluzva?...
http://forums.data.bg:8080/images/avatars/d94b933f42ccd53740e70.jpg

malkata_ve6tica
08-18-2006, 12:52
da,naistina ste pravi,to taka ili ina4e,ku4eto 6te go prispim,no vse pak e tujno,gadno e,kato si pomislq,4e ot tozi svqt,pulen s gadnqri,vseki den si otivat bezbroi nevinni i dobri jivotinki...i az predpo4itam da gledam,kak umira 4ovek,za6toto,4oveka moje da kaje kakvo mu e,kude go boli,kakvo go boli,dokato jivotnite samo 4akat sam da razbere6 kakvo im e,za6toto te ne mogat nito da ti kajat,nito da ti obqsnqt...Tujno e,no nqma na4in,samo se nadqvam,da si otide s mir...

teen_girl4e
08-18-2006, 14:56
ujasno e zn ot li4en opit :cry:

N.C.L
08-18-2006, 15:02
Za nqkoi sigurno temata 6te bude glupava,no iskam da spodelq mukata si!...Nposleduk izpadam v edni mnogo kofti nastroeniq...No v4era si bqh mnogo vesela,pribiram se ve4erta,i poneje sum pri baba mi,a te jiveqt v ku6ta,tq mi kazva"Leko,da ne se upla6i6,6toto Sara(ku4eto mi),e legnala do mivkata".
O.k.Dotuk vsi4ko e nared.No vglejdam se az v kletoto jivotin4e,to ne di6a!
Vikam na baba mi"Babo,Sara da ne e umrqla?"A tq mi vika"Ne,ama mai i idva vremeto".
4i4o mi be6e vodil lekar da vidi ku4eto,no ne mmoje da i se pomogne!!!...Ot 3dni ne e qla,celiq i grub e naqden ot muhite,pravim vsi4ko vuzmojno da q spasim,no ne mojem!...Kakvo da pravq,kato ne moga pove4e da gledam kak si otiva,a ne moga da i pomogna?!Postoqnno,kato otida pri neq,zapo4va da skimti,nadqva se,4e moga da i pomogna,no az nemoga!!!Kakvo da pravq?!Ne izdurjam!!!4uvstvam se bezpolezna!!!Surceto mi se kusa,kato 4uq,kak skimti!!!...Dori sum si slojila slu6alkite,za da ne 4uvam,kak lae umolitelno!No ne moga,pak q 4uvam,v surceto si!!!4i4o mi sega 6te q prispi,no ne moga da se razdelq s neq!!!Kakvo da napravq,za da moga kogato si zatvorq o4ite,da ne vijdam kak agonizira6e,a kak si igraehme predi?!Opitvam se da izvleka nai-polojitelnoto,no ne moga!Kato si pomislq,i vijdam kak strada!!!...Pomognete!!!Vie gubili li ste 4ovek ili jivotno,a da ne ste mogli da mu pomognete,dokato vi se izpluzva?...

Ти пак си по-добрия вариант при мен е същото само че не е куче а човек и по - точно баща ми :smt010

tainstvenata
08-18-2006, 15:08
az samo 6te kaja 4e sajalqvam za ku4enceto .. moje bi to sega e po dobre i ne se ma4i .. :( az ne sam gubila jivotin4e poneje ne sam si imala domashen lubimic samo edni ribki no bqh mn malka i po4ti ne si spomnqm za tqh :smt017

08-18-2006, 17:47
oleee znam kakvo e ;(((((((((( i az izgubih kotenceto mi predi 2 godini i sega kato si pomislq mi se pla4e :(((((((((( po4ivai v mir, sara!

sun4e
08-18-2006, 19:54
олелеееееееее тва е ужасно :smt010 :smt010 :smt010 чак ми се доплака....знам какво ти е щото аз миналата година загубих любимото ми куче на село по грешка на дядо.Беше го напрускал за бълхи но нещо сложил повече и кучето се отрови :smt010 не искам да си спомням колко ни беше яко заедно как по цял ден тичахме из полянките и си изгаехме :( беше с мен от бебенце....но уви :cry: не обвинявам дядо секи греши а и явно така е било писано но много си го обичах и може би НИКОГА няма да забравя онзи момент в които мама ми викна да сляза за да ми каже лошата новина :cry: гледах как то бавно умира знам какво е !Ужасно е!Пожелавам на никого да не се случва