PDA

View Full Version : Купи си домашно



cindarella
08-18-2006, 13:17
Искам да ви питам според вас такъв проект има ли шанс да се реализира - да си поръчаш домашно по какъв да е предмет и да си платиш за него. Не ви питам дали това е правилно, а дали според вас ще има желаещи. смятам да подхване нещо такова и ми се ще да проуча мненията на други ученици...

`Death`Whore`
08-18-2006, 13:19
Има доста такива за студенти, а учениците са по-мързеливи.

08-18-2006, 13:24
emi sigurno 6e ima,no az li4no ne bih davala pari za gluposti.imam si mozuk i si gi pi6a sama.tolkova li e slojno. =P~

cindarella
08-18-2006, 18:21
Съгласна съм, че има много такива възможности за студенти. Струва ми се примерно, че много хора ги мързи да пишат ЛИС или пък есе, или някой досаден доклад - по-скоро към тях бих се обърнала...
През учебната година форумът бъка от ....плс, моля някой да ми намери... и разни подобни....

Legenda
08-18-2006, 20:15
През учебната година форумът бъка от ....плс, моля някой да ми намери... и разни подобни....
Е, защо хората да плащат за домашно, като могат да помолят някой във форума да им "помогне" :mrgreen:

vesitu
08-18-2006, 22:46
Оооо да ви кажа 9, 10 и 11 клас доста пари направих от това да пиша домашни и всякакви такива бози на съучениците си...после ми хрумна гениалната идея да продавам бележки - по лесно е и не си затормозяваш много много акъла:)

cindarella
08-19-2006, 11:29
През учебната година форумът бъка от ....плс, моля някой да ми намери... и разни подобни....
Е, защо хората да плащат за домашно, като могат да помолят някой във форума да им "помогне" :mrgreen:

Защото малко хора ще се навият да ти напишат точно това, което търсиш. Да, ще ти пуснат линкче и ще ти кажат, че там има нещо подобно, ана пак остава за теб да преработиш намереното и да се потрудиш над него. а тук става дуна да кажешн точно какво искаш и да го получиш напълно готово...

maybelline
08-19-2006, 14:00
Има доста мързелчета в училище и като нищо ще дадат парички някой да им напише домашните.Аз не бих искала никой да ми ги пише,защото сама мисля че се справям доста добре.А миналата година като идвах на училище,момчетата ме посрещаха с "Колко се радвам да те видя!Имаш ли упражненията от учебника?".Давах им да преписват моите домашни и в края на годината те ми дадоха 10лв(не преписваха цяла година,само 2-3 месеца).

CrazyWitch
08-19-2006, 18:04
Бе зареди такива като мен, ще върви бизнеса.

Heili
08-19-2006, 18:17
Един приятел пи6е6е дома6ни по френски и взима6е по 2лв. на 4овек,желещи не липсваха.Тай 4е прави си сметката дали 6а има6 успех

malkoto
08-19-2006, 19:21
:lol: ПАРИ ЗА ГЛУПОСТИ НЕ ДАВАМ :!: :-D

ама са ми давали на мене... така, че пробвай ще имаш успех

П.П. имах един съученик, от който постояно се чуваше : "преведи ми ей тоя текст и ще ти дам 0.20/0.50 ст" или нещо подобно :P

cindarella
08-21-2006, 17:43
Да и аз смятам, че ще има пазар за това.
А в каква форма би ви било най-удобно на вас да си купувате домашното, ако бяхте клиенти? По тел ли бихте си го поръчвали или по нета?

®©PeTq®©
08-21-2006, 18:45
За домашно пари не давам :lol:
ако трябва без домашно,но предпочитам за нещо по-хубаво да си похарча паричките :lol: Но в повечето случаи си пиша домашното сама :lol: