PDA

View Full Version : Какво да правя...?



{SwEeT_g1rL}
08-18-2006, 14:01
Миии....значи проблема ми е едно момче...с него преди излизахме,но тогава нищо не се получи...И с времето ние си станахме много добри приятели...Сега той като се върна от морето и беше се променил доста...държеше се по много различен начин и аз му казах,че е станал по-груб..И той от тогава започна да се опитва да си се държи с мен както преди...той флиртува с мен,по всичко си личи че ме харесва...но аз просто незнам какво да правя!В смисъл знам де...ама имах предвид че малко ме е страх,че ако тръгна с него после може и да си развалим всякакви отношения и дори приятели да не можем да си бъдем...А аз не искам това...
Моля ви кажете ми какво да правя?Харесвам го...

Уф...знам че темата е тъпа ама какво да се прави... :?

LP_girl_14
08-18-2006, 14:10
Щом и двамата се харесвате няма смисъл да се правите че нищо не се е случило и че гледате еидн на друг само като на приятеля.Няма защо да прикривате чувствата си.Не може да знаеш какво ще се случи ако не се опиташ.Освен това е хубаво че сте били приятели,защото се предполага че го познаваш много добре,знаеш от какво се дразни,какво му харесва...ще ви е по-лесно!Колкото до това дали ще си запазите приятелството...зависи си само и единствено от вас :wink:

Chance
08-18-2006, 14:13
според мен трябва първо да решиш дали искаш да сте приятели или нещо повече. рядко след "нещо повече" можеш да останеш приятел с човека. трябва той да е много свестен, или да се примири че никога няма да има нищо с теб и тези чувства да ги обърне в приятелска насока.

винаги е хубаво когато с приятел стане нещо повече, защото малко или много вече го познаваш а и той теб. така че подхвърли на майтап нещичко и виж как ще реагира той. успех! :lol:

iiirish
08-18-2006, 15:09
когато двама души се харесват не виждам нищо лошо да направят всичко възможно за да бъдат заедно. всеки трябва да търси пътя към щастието си, а когато го намери да не се отказва от него

Novkov
08-18-2006, 16:23
когато двама души се харесват не виждам нищо лошо да направят всичко възможно за да бъдат заедно. всеки трябва да търси пътя към щастието си, а когато го намери да не се отказва от него

=D>

cskamoni4ka
08-18-2006, 18:26
Тръгни с него.

love_sdv
08-18-2006, 18:28
Abe opitaite pyk shtom vednyj ste skysali i ste stanali dobri priateli znachi moje da stane pak...

maybelline
08-18-2006, 20:09
Тръгни с него ако искаш.Няма да си развалите отношенията,ако сте разумни и двамата.А ако момчето позволи да си развалите отношенията след евентуално скъсване,значи приятелството му толкова е струвало...

Mikohito
08-18-2006, 20:54
Няма нищо лошо ако опитате отново да бъдете заедно може този път нещата да се получат и да бъдете щастливи заедно.Това че сте били приятели ще бъде само плюс към връзката ви.

CrazyWitch
08-19-2006, 21:44
Щом само го харесваш по-добре запази приятелството си. Ако чувствата ти те салеят много ама много повече тогава предприемай нещо. Ти сама знаеш какво чувстваш. Късмет.

Nasindo
08-19-2006, 21:53
Миии....значи проблема ми е едно момче...с него преди излизахме,но тогава нищо не се получи...И с времето ние си станахме много добри приятели...Сега той като се върна от морето и беше се променил доста...държеше се по много различен начин и аз му казах,че е станал по-груб..И той от тогава започна да се опитва да си се държи с мен както преди...той флиртува с мен,по всичко си личи че ме харесва...но аз просто незнам какво да правя!В смисъл знам де...ама имах предвид че малко ме е страх,че ако тръгна с него после може и да си развалим всякакви отношения и дори приятели да не можем да си бъдем...А аз не искам това...
Моля ви кажете ми какво да правя?Харесвам го...

Уф...знам че темата е тъпа ама какво да се прави... :?

Tragvash s nego ,ako se polu4i super -> ako ne se polu4i kasate i tva e...
kvo tolkova...

lindeman_
08-20-2006, 08:32
направи му свирка :::

koalka
08-20-2006, 13:59
Не може даси приятел с човек към който имаш чувства,а и той те харесва ...абсурд.Ами какво да ти кажа...прецени дали си заслужава да тръгнете.Ти решаваш.