PDA

View Full Version : Има ли момчета, които не играят футбол?



o0Oo0Oo0O
08-18-2006, 15:31
Има ли момчета, които не играят футбол(или не харесват спортовете)?
А, вие момичета, бихте ли харесали такова момче?

luschka
08-18-2006, 15:35
Винаги съм си мислела, че не бих била с момче, което не харесва футбола... Няма да има с кого да ходя на мачове :wink:

Sophie
08-18-2006, 15:43
Винаги съм си мислела, че не бих била с момче, което не харесва футбола... Няма да има с кого да ходя на мачове :wink:

xax podkrepqm, az tolkova obi4am futbola 4ee mislq 4e e po4ti zaduljitelno moqt priqtel su6to da haresva, predi6niqt mi daje be6e futbolist..raiiiiii

a ina4e po princip tva ne bi trqbvalo da e nqkva zaduljitelna 4erta...tva 4e ne haresva futbol primerno ne go pravi po malko mom4e ili po malko gotin

MiRaCuLiXbb
08-18-2006, 16:25
Винаги съм си мислела, че не бих била с момче, което не харесва футбола... Няма да има с кого да ходя на мачове :wink:

xax podkrepqm, az tolkova obi4am futbola 4ee mislq 4e e po4ti zaduljitelno moqt priqtel su6to da haresva, predi6niqt mi daje be6e futbolist..raiiiiii

За да сте на еднакво интелектуално ниво, нали?

midian
08-18-2006, 16:30
Никога не бих се захванала с момче,което не харесва футбола.А ако направо си е футболист...аааааа...умирам за такива...

RedChil
08-18-2006, 16:31
Харесвам футбол,гледам много,но не играя.

Sophie
08-18-2006, 16:39
Винаги съм си мислела, че не бих била с момче, което не харесва футбола... Няма да има с кого да ходя на мачове :wink:

xax podkrepqm, az tolkova obi4am futbola 4ee mislq 4e e po4ti zaduljitelno moqt priqtel su6to da haresva, predi6niqt mi daje be6e futbolist..raiiiiii

За да сте на еднакво интелектуално ниво, нали?


i kak po to4no ot edno izre4enie uspq da razbere6 kakvo e intelektualnoto mi nivo...ne vi pisna v toq forum da se zaqjdate za gluposti, i osven tva ne moga da razbera kato nqma da pi6e6 po temata za kakvo izop6to trqbva da se izkazva6, na koi 6te e polezno tova mnenie...na avtora na temata ne, na men su6to ne sus sigurnost...

Sophie
08-18-2006, 16:41
osven tova trqbva da poopoznae6 pove4ko futbolisti otblizo predi da za6titava6 ob6toprietoto mnenie 4e futbolistite sa tupi, qvno ne samo pri jenite ima luda zloba i zavist..

08-18-2006, 16:45
a kakvo 6te kajete za plovci(az sam pluvec :P ).

MiRaCuLiXbb
08-18-2006, 16:47
Оставям настрана граматиката ти, въпреки, че и от там се разбират доста неща. Разбрах го и по това, че логиката ти е овча. Толкова харесваш футбола, че ако приятелят ти е футболист е достатъчно да си щастлива. Пък и знам с какви момичета ходят футболистчетата.

luschka
08-18-2006, 16:50
MiRaCuLiX.bb да ти кажа има различни "футболистчета". Не всички са простаци.

Sophie
08-18-2006, 16:51
Оставям настрана граматиката ти, въпреки, че и от там се разбират доста неща. Разбрах го и по това, че логиката ти е овча. Толкова харесваш футбола, че ако приятелят ти е футболист е достатъчно да си щастлива. Пък и знам с какви момичета ходят футболистчетата.

ako o6te malko se pozagleda6 v "ov4ata" mi logika moje da razbere6 4e tova koeto kazvam e, 4e 6tom priqtelqt mi e futbolist toi bi spodelql strastta koqto imam az kum tozi sport, za6toto e ne prosto zritel a e vutre v igrata, a po temata za nai-4estite gajeta na futbolistite - tuka nqma kakvo da se opravdavam za6toto az nai-prekrasno znam 4e ne sum ni nai-malko ot tozi tip momi4eta

i kude mi e problema na gramatikata su6to 6te sum ti blagodarna ako mi razqsnai6

MiRaCuLiXbb
08-18-2006, 16:53
MiRaCuLiX.bb да ти кажа има различни "футболистчета". Не всички са простаци.
E не, утепа рибата с туй изказване.

the_o.c_girl
08-18-2006, 17:01
Никога не бих се захванала с момче,което не харесва футбола.А ако направо си е футболист...аааааа...умирам за такива...и аз също (имам си една мечта......)

MiRaCuLiXbb
08-18-2006, 17:08
Оставям настрана граматиката ти, въпреки, че и от там се разбират доста неща. Разбрах го и по това, че логиката ти е овча. Толкова харесваш футбола, че ако приятелят ти е футболист е достатъчно да си щастлива. Пък и знам с какви момичета ходят футболистчетата.

ako o6te malko se pozagleda6 v "ov4ata" mi logika moje da razbere6 4e tova koeto kazvam e, 4e 6tom priqtelqt mi e futbolist toi bi spodelql strastta koqto imam az kum tozi sport, za6toto e ne prosto zritel a e vutre v igrata, a po temata za nai-4estite gajeta na futbolistite - tuka nqma kakvo da se opravdavam za6toto az nai-prekrasno znam 4e ne sum ni nai-malko ot tozi tip momi4eta

i kude mi e problema na gramatikata su6to 6te sum ti blagodarna ako mi razqsnai6
1. Научи се на да пишеш на кирилица...ако можеш въобще.
2. Ако не си запозната с правилата за изграждане на изреченията в нашия мил роден език ще се радвам да ти ги разясня.
-Началото на изречението започва с главна буква на първата дума.
-След края на всяко изречение се поставя точка.
В някакви по-сложни пунктоационни правила не виждам смисъл въобще да се впускам в разяснения, надали ще ги разбереш.
По твоята овча логика аз като харесвам вдигане на тежести трябва да си хвана за приятелка щангистка? Общите интереси са хубаво нещо, но при теб явно те са първо място, а характерът на човека до теб не е от особено значение.

luschka
08-18-2006, 17:12
Какъв е смисъла от цялото това заяждане?
Всеки си има различни възгледи и това е...

etaniel
08-18-2006, 17:55
Харесвам тази игра но не ми се отдава затова съм само зрител.

Sophie
08-18-2006, 17:58
Какъв е смисъла от цялото това заяждане?
Всеки си има различни възгледи и това е...


Това се опитвам да го кажа от самото начало, но очевидно на хората им е по-приятно да се заяждат и да налагат собственото си мнение вместо да приемат и това на другите.

taka napisano haresa li ti, moje i logikata da mi e ov4a, i gramatikata mi da ne e po tvoite profesorski iziskvaniq no ot vsi4ko klaviaturata mi e nai-zle taka 4e kato si kupq nova, na koqto vsi4kite kop4eta da funkcionirat i da ne mi trqbvat po 100 4asa da smenqm bukvite, 6te pi6a na kirilica.

ScUm4EtO'box
08-18-2006, 18:06
Харесвам футбола,тренирал съм и е много яка игра :)

п.п. относно спора който се заформи...от една страа логиката наистина не е правилна на момичето,но нейна си работа но чак ОВЧА [-X просто си е втълпила,че футболистите са най-свестни,но не е така,най-вече зависи от човека ;) и НЕ всички футболисти са тъпи още си имам приятели от тренировките които са много свестни така,че и двамата не сте прави(поне от части ) ! :)

Novkov
08-18-2006, 19:04
Едно време много го играех футбола, ама сега съм зрител.

Sophie
08-18-2006, 22:28
Харесвам футбола,тренирал съм и е много яка игра :)

п.п. относно спора който се заформи...от една страа логиката наистина не е правилна на момичето,но нейна си работа но чак ОВЧА [-X просто си е втълпила,че футболистите са най-свестни,но не е така,най-вече зависи от човека ;) и НЕ всички футболисти са тъпи още си имам приятели от тренировките които са много свестни така,че и двамата не сте прави(поне от части ) ! :)

Eee nee ne izop6to ne tvurdq, 4e futbolistite sa nai-svestni, hi4 daje ne go tvurdq, az poznavam kakto nqkolko prekrasni mom4eta vuv vsqko otno6enie..osven 4e sa taka komentiranite ve4e futbolisti, sa naistina inteligentni, suobrazitelni, vuzpitani i zemni, no ne bih otrekla 4e masata takuv tip mom4eta sa dosta glupovati i s tqh en moje da se provede elementaren razgovor. Prosto moqta ideq be6e, 4e kogato edno momi4e si pada po daden sport, dori ne e zaduljitelno da e futbol, za neq bi bilo prekrasno priqtelqt i da go trenira, za6toto zaedno pulnocenno 6te se naslajdavat ne samo na liubovta si, a i na samiq sport.

spora ni e tup i utejnqvame temata. MIR ??

az_i_ko_we
08-18-2006, 22:39
аз не обичам футбола....
тъпо е да гониш някакво топче...
в Екс спортовете поне може ти е гот от адреналина...
хахахаха тъпа игра е футбола...

Mo6no
08-18-2006, 22:58
аз не обичам футбола....
тъпо е да гониш някакво топче...
в Екс спортовете поне може ти е гот от адреналина...
хахахаха тъпа игра е футбола...
Да бе 22 тъпаци се гонят за някаква гумена топка. Много са зле момчетата. Те нямат ли си по две истински топки, че ще се борят за една изкуствена? :-k

RedChil
08-19-2006, 00:50
ЖЕНСКИЯ ФУТБОЛ ТРЯБВА ДА СЕ ЗАБРАНИ СЪС ЗАКОН !!!

KingOfEdge
08-19-2006, 01:11
futbola e gotina igra as gore dolu go umeq ama sam s astma i nemoga da igraq v otbor. :smt013

NaDuFcHe
08-19-2006, 01:17
ЖЕНСКИЯ ФУТБОЛ ТРЯБВА ДА СЕ ЗАБРАНИ СЪС ЗАКОН !!!Shto we znaesh li kolko sum dobra napravooo... :) Ne vsichki muje se interesuvat ot futbol i e normlano..

Amayo
08-19-2006, 01:37
Футболна топка не пипам, (или квато и да е топка въобще) иначе съм майстор на спорта - кеф ти фитнес, кеф ти карате киокушин и шотокан, кеф ти плуване, кеф ти стрийтфайтинг, стрийт рейсинг, дрифтинг, чукинг...

Novkov
08-19-2006, 06:03
стрийт рейсинг, дрифтинг

Е това е спорта, с ква кола ги спортуваш тия спортове

Cro`Cop
08-19-2006, 09:21
Няма лоши спортове.... но футбола не е игра която ми харесва само от време на време гледам по някой мач :)

AlBundey
08-19-2006, 13:03
Има естествено.... Има още много спортове които са много по зарибяващи :)

Obitax
08-19-2006, 14:58
az li4no ne obi4am mnogo da igraq , pov4e se kefq da gledam kak igraqt dobri igra4i a ne nekvo balerini deto samo se razhojdat po terena :)

[BG]Fen`
08-22-2006, 12:55
ima....

missito_
08-22-2006, 18:37
Наистина това да се интересуваш от футбол(спорт) не е на преден план в една връзка.Но аз съм мн запалена почитателка на футбола и едва ли бих си допаднала с някой който не се интересува.Даже както каза мидиан ако момчето е футболист или спортист....супер...и аз ги харесвам такива,но вярно е има си и мн печени хора които не са почитатели или играчи... :mrgreen:

CrIsTiaNo_
09-03-2006, 21:23
ima takiva mom4eta no te sa mn malko az li4no poznavam 1 i to mi e best fr

WILD__BOY
09-03-2006, 22:39
Не играя футбол. Мразя момичета, за които най-важното е момчето да е по-голямо и да е футболист. Селяшки истории.

RedChil*
09-03-2006, 23:06
Не играя футбол. Мразя момичета, за които най-важното е момчето да е по-голямо и да е футболист. Селяшки истории.
Абсолютно съм съгласен.
:wink:

WILD__BOY
09-04-2006, 08:20
ima takiva mom4eta no te sa mn malko az li4no poznavam 1 i to mi e best fr
Много малко?! Абе ти къде растеш бе? В Ребърково или ..?

Sexislav4o_Kasmetliiski
09-06-2006, 12:38
Ами един приятел не харесва почти нито един спорт .. без Сноуборд и Скейт ... *ако се смятат за спортове* ... ии му се кефат мацките http://www.cheesebuerger.de/images/midi/frech/a076.gif

BloodyMoon
09-07-2006, 20:42
Аз обужавам футбола...но мисля(убеден съм) че има хора които не ги влече